Pensionāru federācija: Saistībā ar OIK iedzīvotājiem jāatmaksā pārmaksātais

F64
  • F64
1 / 1

Latvijas valdībai nekavējoties ir jāpārskata elektrības obligātā iepirkuma komponentes (OIK) politika un iedzīvotājiem jāatmaksā pārmaksātās summas, šādu nostāju valdes sēdē pagājušajā nedēļā pieņēmusi Latvijas Pensionāru federācija (LPF).

LPF skatījumā, valsts enerģētikas politika, ieviešot OIK, maksu par elektroenerģiju ir padarījusi neprognozējamu, "radot situāciju, ka vecākās paaudzes iedzīvotāji daudzos gadījumos ir spiesti atteikties no elektroenerģijas lietošanas nepieciešamajā apjomā". "OIK turpinām maksāt par elektroenerģiju, kurai nav nekāda sakara ar atjaunojamiem un valsts iekšējiem energoresursiem - ūdens, vējš, saule," uz maksājuma kļūdaino raksturu norāda federācija.

Jau ziņots, ka valdošās koalīcijas partijas ir atbalstījušas ieceri par augsta līmeņa darba grupu, kurai līdz 1.augustam būtu jāizstrādā rīcības plāns OIK atcelšanai.

Pēc publiski izskanējušās informācijas par atsevišķu koģenerācijas elektrostaciju neatbilstību Ministru kabineta noteikumu prasībām Ekonomikas ministrija, līdztekus normatīvās bāzes pilnveidošanai, veic auditu sēriju, lai analizētu un vērtētu visu iesaistīto iestāžu un uzņēmēju rīcību un pieņemto lēmumu leģitimitāti.

Komentāri [7]

 
lapa
jaatmaksa tautai visas sis nelikumigi iekasetas naudas , jalikvide sis oik . jaizmekle oik ievieseju vardi un merki - jasida noziedznieki . visas sis aferas saceji bija dambrovskis un kampars , jasak rakt....
17.aprīlis, 9:37 Atbildēt
kanāla bebrs
Siliņ,šinī dīķi bebri vairs nedzīvo,nedod cerību pensionāriem,jo atmaksāts nekas netiks.
17.aprīlis, 9:26 Atbildēt
Oskars
Pensionāri vienmēr izdomā visādus stiķus, kā sasmīdināt valdību. Reiz tie pat pieprasīja no valdības ''cilvēka cienīgu eksistenci'' ! Nu, vai nav jokdari ?
17.aprīlis, 1:42 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!