NA uzsāk cīņu pret Krievijas propagandu televīzijas kanālos Latvijā

F64
  • F64
1 / 1

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK aicina koalīcijas partnerus "Vienotību" un Zaļo un zemnieku savienību vienoties par kopīgu plānu Krievijas propagandas televīzijas kanālu ierobežošanā Latvijas teritorijā, informēja VL-TB/LNNK pārstāve Dace Kalniņa.

Nacionālā apvienība aicina koalīcijas partnerus kopīgi meklēt risinājumus Krievijas propagandas kanālu ierobežošanai, lai vēl šajā Saeimas sasaukumā "spertu izlēmīgus soļus" Latvijas informatīvās telpas aizsardzībā, pausts politiskā spēka paziņojumā.

VL-TB/LNNK pārstāvji pauž gatavību izklāstīt apvienības redzējumu par veicamajiem pasākumiem šajā jautājumā, kā arī aicina koalīcijas partnerus piedāvāt savas idejas, "lai melīgas un Latvijas valstij nedraudzīgas informācijas izplatītāji sasniegtu iespējami mazāku Latvijas iedzīvotāju skaitu".

"Lai īstenotu efektīvus informatīvās telpas aizsardzības pasākumus, ir nepieciešama visu koalīcijas partneru sapratne un atbalsts. Svarīgi, lai šo jautājumu partijas neuztvertu kā priekšvēlēšanu interešu objektu, bet gan kā kopīgu valsts stratēģisko interešu jautājumu," uzsver nacionālās apvienības priekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Politiķis norāda, ka daudzu kabeļtelevīzijas operatoru piedāvājumos Krievijas propagandas kanāli plašā skaitā ir iekļauti jau lētākajās jeb tā dēvētajās pamatpakās. "Tāpat absurda ir, piemēram, situācija, ka valstij piederošais uzņēmums "Lattelecom" ar plašo Kremļa kanālu piedāvājumu faktiski darbojas pretēji Latvijas drošības interesēm," pauž Dzintars.

Šodien koalīcijas sadarbības padomes sēdē VL-TB/LNNK plāno aicināt koalīcijas partnerus vienoties par formu, kādā partiju priekšlikumi varētu tikt apspriesti.

Jau vēstīts, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir informējusi Nacionālās drošības komisiju (NDK) par Latvijā translēto atsevišķu krievu valodā raidošu televīziju veiktajiem pārkāpumiem, pastāstīja NDK priekšsēdētāja Inese Lībiņa-Egnere (V).

Komentāri [12]

 
pletīzeris,
!!! - LATVIEŠU VALODAI -lūdzu LIKUMA SKAIDROJUMU par IZDARĪBĀM portālā - Kas jauns. lv:
- bez angļu valodas pārzināšanas (filtra režģis) nav iespējams ievietot komentāru, pie raksta par Džonsonu
16.aprīlis, 17:32 Atbildēt
skatītājs
Bez NA darboņu palīdzības skatītāji un klausītāji paši prot izanalizēt informāciju. Taču NA priekšlikumi bieži ir saistīti ar domu aizliegt, sodīt,ziņot. Īstenībā tā ir cenzūra un vārda brīvības ierobežošana. Par kādu Latvijas demokrātiju var iet runa? Labāk veltīt savas pūles TV darba kvalitātei. Kā apnikuši tie Sipenieces un citi banālie šovi! Pat LVT 1. kanālā ziņu raidījumu vada dāma, kuras jautrība, stāstot pat par nopietnām lietām, rada pavieglas personas iespaidu. Rīta "Panorāmu" vairs neskatāmies.
16.aprīlis, 17:19 Atbildēt
fu
Idioti. Vienīgi Krievija kanāli piedāvā tiešām labas filmas. Tagad būs jāskatās ASV seriāli? Piedodiet, bet tie domāti ļaudīm ar ļoti zemu intelektu.
16.aprīlis, 17:14 Atbildēt
Skatīt visus 12 komentārus >

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!