NA uzsāk cīņu pret Krievijas propagandu televīzijas kanālos Latvijā

Komentāri [12]

 
Lass
Smird pec ukrainas rezima,nerisinot tautas un valsts problemas,savu nemakulibu un negribibu tas risinat,mekle arejo ienaidnieku
16.aprīlis, 14:15 Atbildēt
G
Uz kaimiņvalsts propagandu var uzķerties tikai tie,kas informāciju lasa automātiski un nedomājot to pieņem, informācija ir jāanalizē.
16.aprīlis, 14:35 Atbildēt
Skeptikis
Smieklīgi,laikam NA to tikai tagad ir atklājuši,visi iedzīvotāji to jau sen zina.Jūtams vēlēšanu tuvums,tagad beidzot sāks kaut ko darīt.
16.aprīlis, 14:52 Atbildēt
tetiss
"Trīskārt slepkava ir tas, kurš nogalina domu."-Romēns Rolāns (Romain Rolland)
Variet aizliegt visu, ko vien gribat, lai tikai varētu turpināt Briseles aizsegā izlaupīt valsti, taču tautu jūs nevarat nogalināt - "Neviena tauta nevar aiziet bojā citādi, kā tikai pašiznīcināšanās ceļā" - Margarita Stāraste.
Padoms. Gribat iznīcināt tautu - sūtiet jauniešus un darba spējīgos uz ārzemēm - un jūsu mērķis būs sasniegts.
16.aprīlis, 14:56 Atbildēt
ShadowVoice
Atkal kārtējais stulbuma apliecinājums.
Paši nespēj radīt saturu, kas būtu interesants skatītājiem, tāpēc - to interesanto saturu jāapsauc visādos vārdos un jāaizliedz. Jā, atzīt, ka pašu meli maz interesē sabiedrību ir daudz grūtāk, nekā radīt cenzūru.
Cenzūra un vārda brīvības apkarošana - nacionālas Latvijas tagadne.
16.aprīlis, 15:07 Atbildēt
Raimonds
NACISTU meli par Krieviju brūk kā kāršu namiņš ... lai to situàciju likvidētu - viens variants - NACISTU informācijai te nedrīkst būt nekādas alternatīvas ....:))))
16.aprīlis, 15:26 Atbildēt
Raimonds
Latvijas informatīvā sistēma staigā ar divām kājām - MELI un CENZŪRA ....
Tas ir vienīgais veids kā te NA var muļķot cilvēkus ... :)))
16.aprīlis, 15:28 Atbildēt
gatis
Ja pēc 1.pasaules kara Latvijā bija galīgs ekonomisks sabrukums,tika celtas rūpnīcas un skolas attīstijās lauksaimniecība un zvejniecība Latvija cīnijās par savu nākotni.Līdz 1934.gadam attīstība sāka buksēt,partijas kuras tauta ievēlēja vairāk domāja par savu kabatu,bet ne par valsti,amatos lika savus draugus un radus,to Kārlis Ulmanis nevarēja izturēt un uztaisīja apvērsumu pēc kura Latvija uzplauka.Vai mums jāgaida apvērsums,bet varbūt iztiksim ar vēlēšanas sistēmas maiņu?Pašlaik Latvijas ekonomiskā situācija ir kritiska,ja neskatās padLatvijas stilā uzskaistinātos rādītajus,kas notiks pēc 2020.gada,kad neieplūdīs ES līdzekļi,nav grūti iedomāties.Varbūt kaut kas jāmaina,jo rūniecība,lauksaimniecība,izglītības sistēma,zinātne,medicīna,zvejniecība u.t.t. viss iznīcināts, darbaspējīgie aizbrauc noLatvijas ,bez krievu starpniecības ar latviešu partiju svētību. Vai nav laiks pielikt punktu partiju totalitārismam,lai nebūtu jāpieliek punkts sapnim par plaukstošu Latviju?
16.aprīlis, 15:56 Atbildēt
nabaga raimoha
un vinja apraudamaa un kaa rituaala veertiiba- putina nacistiskaa krievija........ iists marasms
16.aprīlis, 16:24 Atbildēt
fu
Idioti. Vienīgi Krievija kanāli piedāvā tiešām labas filmas. Tagad būs jāskatās ASV seriāli? Piedodiet, bet tie domāti ļaudīm ar ļoti zemu intelektu.
16.aprīlis, 17:14 Atbildēt
skatītājs
Bez NA darboņu palīdzības skatītāji un klausītāji paši prot izanalizēt informāciju. Taču NA priekšlikumi bieži ir saistīti ar domu aizliegt, sodīt,ziņot. Īstenībā tā ir cenzūra un vārda brīvības ierobežošana. Par kādu Latvijas demokrātiju var iet runa? Labāk veltīt savas pūles TV darba kvalitātei. Kā apnikuši tie Sipenieces un citi banālie šovi! Pat LVT 1. kanālā ziņu raidījumu vada dāma, kuras jautrība, stāstot pat par nopietnām lietām, rada pavieglas personas iespaidu. Rīta "Panorāmu" vairs neskatāmies.
16.aprīlis, 17:19 Atbildēt
pletīzeris,
!!! - LATVIEŠU VALODAI -lūdzu LIKUMA SKAIDROJUMU par IZDARĪBĀM portālā - Kas jauns. lv:
- bez angļu valodas pārzināšanas (filtra režģis) nav iespējams ievietot komentāru, pie raksta par Džonsonu
16.aprīlis, 17:32 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!