Augstā morāle un co

Komentāri [56]

 
Berta
Ak, jē, kā visu redakciju mazais hūtes vīriņš ir pielicis pie darba!
14.jūlijs, 14:45 Atbildēt
Melnā
Ak jē, kā visus savus troļļus Loč Mele ir pielikusi pie darba!
14.jūlijs, 20:40 Atbildēt
šodien jau paslēpties nevar
skaidrs ir tikai tas , ka kaut kādi zaglēni atkal ir Latvijas iedzīvotājiem nozaguši 650 000 eiro.
14.jūlijs, 14:49 Atbildēt
Paga
Jundzem iznāk, ka mazā Ivana nāve kalpo pat mafijas atmazgāšanai! Tāda, lūk, morāle.
14.jūlijs, 15:04 Atbildēt
Stienis
Protams, ne tu, ne Berta tā arī nesaprata galveno...
14.jūlijs, 15:22 Atbildēt
Kendjuks
...kurus vēlēsanam neizvirzijam un neapstiprinājām paši. Tos sauc par diktatoriem un valsts pārvaldes modeli par diktatūru.
Bandīti.
14.jūlijs, 15:06 Atbildēt
Sapnis
Interesanti, ka šis Hūtes pucētājs vada Latvijas Rakstnieku savienību...
14.jūlijs, 15:34 Atbildēt
!
Tautas morāles līmenis patiešām zems, ja gadiem ilgi tă neprot atşķirt zagļus un blēžus no valstsvīriem
14.jūlijs, 16:18 Atbildēt
savādnieks
Latvijā par VALSTSVĪRU vēl pāragri runāt,jo esam vēl SIA līmenī.
14.jūlijs, 19:22 Atbildēt
ESMAIJA
runājot par tiesiskumu - Ločmeles aurošana un NORĀDĪJUMU DOŠANA, ka Lembergs nedrīkst , jā, nevarēja saprast, ko īsti, laikam elpot ar viņu vienu gaisu! Ka Lembergs ir jāpadzen ne tikai no politikas arī no RUNĀT UN SEVI AIZSTĀVĒT TIESĪBĀM! Bez pierādījumiem, kurus konstatē tiesa! Vai tagad Latvija jau ir tik tiesiska valsts, ka pietiek pārsimts sarīdītiem cilvēkiem nostāties zem Generālprokurora loga un aurot, lai viņš vācas prom, un turklāt ne rīt, bet tūlīt! vai Prezidentam izteikt draudus, ja viņš nestāvēs ar viņiem vienā ierindā, tad šie pāries stāvēt zem Prezidenta loga un bļaus vēl skaļāk, piejaucjot vēl lielāku dauņu pulku, kas papildinās šo rindas.Komentāru auri, kas nespēj sagaidīt baudas mirkli, kad ar nagiem uz zobiem iekodīsies Lemberga asiņojošā ķermenī , kas var lamāt - rupji, nežēlīgi, necilvēcīgi, pretīgi, pat nesaprotot, ka pārspēj jebkuru teikumu piedāvātajās oligarhu sarunās rupjības ziņā. Ločmeles un co piedāvātajās, par kuru patiesumu, katram normāli domājošam cilvēkam ir pamatotas šaubas. Un, galu galā, noklusīties kāda cilvēka privātās sarunas trīs gadu garumā, man tas uzdzen šermuļus! Un pēc izbeigtas lietas, publicēt šīs lietas MATERIĀLUS....? TE VAIRS NAV RUNA PAR TIESISKUMU, TE JĀSĀK JAUNS KRIMINĀLPROCESS PRET NOZIEDZNIEKIEM, KAS IR SIMTREIZ BĪSTAMĀKI PAR TĀ SAUKTO OLIGARHU PĻĀPĀŠANU. Kaut par komentāriem jāsaka, izskatās, ka rakstītāju ir daudz, bet tos vada viena un tā pati vai nu spalvainā, vai lakotu nadziņu roka
14.jūlijs, 15:43 Atbildēt
Piekrītu!
Lieliski pasacījāt! Tā ļaužu kūdīšana un tie lakotie nadziņi ir vairāk kā prettīgs pasākums, tikai, diemžēl, mūsu medijos sēž un tos stūrē pārsvarā tikai tādi ločmeļveidīgie. Loči meļiem.
15.jūlijs, 14:30 Atbildēt
esjanka
Nabaga lembergveidīgajiem vairs negrib ļaut plosīt Latvijas noasiņojošo ķermeni!Simtiem tūkstoši aizdzīti svešumā pelnīt iztiku, ikdienā no lembergveidīgo morāli,materiāli sagrautās medicīnas aprūpes bezrūpības mirst,sāpēs mokās simtiem cilvēku un kaut kādi ļautiņi negrib ļaut komunistu miljonāriem ļaut šo ekstrēmo izpriecu!
15.jūlijs, 22:44 Atbildēt
junge
14.jūlijs, 16:20 Atbildēt
Spīdala
Nav brīnums,ka mūsu tautā okupācijas laikā bija tik daudz kolaborantu.
14.jūlijs, 16:36 Atbildēt
Kvadrāts
Romas pāvests Francisks: Trešais pasaules karš jau ir sācies
(NRA, 13.09.2014.)
======================================================
Karā kā jau karā. Vai Jundzim&Co. vēl tas nav "pielecis"? Par ko pašlaik pļāpāt, ja labi zināms, ka karā visvairāk cieš civiliedzīvotāji - sievietes, sirmgalvji un bērni? Prātiņ, nāc pie Arno!
14.jūlijs, 17:37 Atbildēt
Klopēns Trifjū
jundze pareizi ir sapratis - rotšildi tiešām ir mēsli unn vēzis asv valsteles taisnajā zarnā.
14.jūlijs, 19:42 Atbildēt
piekrītu esmaija
ja vējonis būtu kārtīgs prezidents ,viņs būtu izsaucis ūdensmetēju ,lai uzgāž kādu cisternu ūdens uz bļaujošajiem ,uzpirktajiem huligāniem.
14.jūlijs, 19:56 Atbildēt
Juhans
Labi rūkts
Labi, rūgts
14.jūlijs, 22:01 Atbildēt
Botāniķe
ESMAIJA!!!Kārtējo retzi pilnībā piekrītu Jūsu viedoklim!!! Labāk es izteikties nevarētu.Tāpēc liels PALDIES!Unpaldies JUNDZES k-gam par rakstu!
14.jūlijs, 22:06 Atbildēt
trim ti rimm
tautas nodevēji komentāros raksta savus nodevēju izteicienus!
ESMAIJA un Raimonds gavilē unisonā!
redz cik labi, ka ir sava tauta, ko nodot!
un var slavināt arī savu vietējo mazo vīreli hūtē!
15.jūlijs, 9:41 Atbildēt
tam ta ramm
Ej paslavini viendzimuma perversijas un pabļauj - Welcome refugees!
15.jūlijs, 11:00 Atbildēt
Sofija
Viens medijs (kuram piebalso interneta portāli) vienas partijas (JKP) uzdevumā izdara vēl nepieredzētu spiedienu uz visām trim valsts politiskajām varām, kas zem šī spiediena šķobās un ļogās. Vai tiešām Vējonim neko neiemācīja Zatlera nožēlojamā stāvēšana t. s. "lietussargu revolūcijas" pūļa priekšā? Mēs tak vienreiz jau pieredzējām šādu kristāltīro un tiesisko ļautiņu uznācienu. Rezultātā dabūjām "veiksmes stāstu" ar 'desmitiem tūkstošiem izceļojušo cilvēku, totāli sagrautu veselības sistēmu utt. u. tjpr. Gribas vēlreiz to pašu? Vismazāk es saprotu tos inteliģences pārstāvjus, kuri absolūti neko nemācās pat no pēdējo padsmit gadu vēstures.
15.jūlijs, 8:01 Atbildēt
:)
Sofij, lūdzu esiet objektīva un nemelojiet:
1) cilvēki no Latvijas sāka izceļot vēl Kalvīša valdīšanas laikā, valdības sēdē bija pat ziņojums par pāri par 300 000 aizbraukušo, bet Kalvītis rupji kliedza uz ziņotāju, ka tie esot salti meli. "Veiksmes stāsts" aizbraukušo skaitu, protams, palielināja.
2) veselības sistēmu sāka graut jau Apinis no LC un turpināja VISI veselības ministri 27 gadu laikā. Sevišķi izcēlās Gundars Bērziņš no TP!
Un kas pieņēma aizkulišu lēmumus visā šai laikā???
3) bet gribas vienu: atbildīgus, augsti izglītotus , nesavtīgus, inteliģentus varas priekšstāvjus , ne tādus, kādi ir ZZS vai Saskaņā, vai NA, vai Vienotībā...(neesmu arī Bordāna fans), bet tie vēl nav piedzimuši :(
17.jūlijs, 17:36 Atbildēt
Nja
Jundze - visi kas strādā NRA un lembergam ir pār vienu kārti metami, lai arī kādu inteliģentu viņš netēlotu. Mēsls ir un paliek mēsls, lai kā to nekrāsotu.
15.jūlijs, 8:58 Atbildēt
:D
Inteliģents komentārs! Sorosa profenēs jums savdabīgi smalkās uzvedības kursi.
15.jūlijs, 10:58 Atbildēt
Nja
...irsā līdēju bariņš mācīs smalkās manieres? Noslaukāties par priekšu un runājiet par manierēm.
15.jūlijs, 12:34 Atbildēt
Shausma
Vél briesmígàk,ja moràle ir *a nam vsjo rovno*
15.jūlijs, 9:22 Atbildēt
Nja
Šis bļodlaiža ir Rakstnieku savienības priekšnieks?? Ir Latvijā kas nesapuvis?
15.jūlijs, 9:33 Atbildēt
atbilde
Na! Puveklis Nja ir tam piemērs.
15.jūlijs, 10:57 Atbildēt
Nja
Puvekļu piemēri "strādā" NRA par nelietības un nodevības propagandētājiem. Parunājiet vēl par Sorosu. Smieklīgie āksti.
15.jūlijs, 12:36 Atbildēt
picador
Tev nav mugurkaula, ja nepatīk NRA, tad nelasi to,nebāzies šeit iekšā, cieni sevi. Man nepatīk IR un es to nelasu un negānu tā žurnālistus. taču tu laikam esi mazohists - patīk ka klīst komentāros ziņas par tavām homoseksuālām izdarībām (laikam paziņas pastāstījuši!) bet tu priecīgs apķēzi citus, kuri nedomā kā tu.
17.jūlijs, 17:39 Atbildēt
ētika
un kur tad kārtējais aizstāvības pļūtījums rīdzenes sarunām?
nav?
a kā tad tā!?
ja nav, es sākšu padomāt, ka tā bija īstenība, kuru cenšas noklusināt
15.jūlijs, 9:34 Atbildēt
kā tad
Tauta atkal vainīga par tiem, ko ievēlēja. Tas jau nekas, ka mediji visu laiku reklamē un skalo tautai smadzenes. Un gandrīz visi mediji, arī radio, piemēram, bija plaša Grigules slavināšanas akcija. Tāpat, kā pirms daudz gadiem TV "tautas partijas" priekšvēlēsanu pozitīvā kampaņa.
Nemaz nerunājot par mutes aizbāšanu tautai internetā...
15.jūlijs, 9:48 Atbildēt
Tam trakajam Nja
Nelīdzsvarots psihs paliek psihs neatkarīgi no tā, par ko viņš kliedz - par oligarhiem, pret oligarhiem, par krieviem, pret krieviem, par Latviju, pret Latviju un tā tālāk. Tāpēc jums vajag iet pie psihoterapeita, nevis te katru dienu par Lembi ārdīties un tautu smīdināt.
15.jūlijs, 10:24 Atbildēt
Nja
Lembis ir krievijas fašistisko režīmu sapinies nodevējs. Tāds lūk ir mans viedoklis, atbilstoši Satversmes 100.pantam to paužu. NRA ir nožēlojama lapele, kā pauda šlesers un šajā jautājumā es viņam piekrītu.
15.jūlijs, 12:31 Atbildēt
Nu,
savukārt "Nja" izskatās kā no pārtolerējušamies praidropas "IRšiem", tāds kā brukseļvalgos un vēl aizjūras onkuļvalgos iepinies kangaru pārstāvis. Diez, kurš ir labāks?
15.jūlijs, 14:22 Atbildēt
Nja
Nu tev līdzīgie kļūtu pie atbilstošas samaksas par gejiem trīsreiz dienā. Tādu naudas vergi jūs tur esat, sākot no veidemanes un beidzot ar jundzi.
15.jūlijs, 15:13 Atbildēt
!
Nja ir pamuļķis Jūrmal-Janka ar pamatskolas izglītību, kurš strādā nac. un vienoto muļķības slavināšanā.
15.jūlijs, 16:19 Atbildēt
Nu ja
Puzes klauna slavinātājiem sveiks un n...uj dosvidaņije.
15.jūlijs, 18:21 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!