Vecās zupas šarmantā daudzveidība

Komentāri [20]

 
Pakavots
Izdevīgi Latvijā tas ir tikai politisko partiju pārvaldes SISTĒMAI.Diktatoriem.
Latvijā. Par citiem visi nesapratīs tik un tā. Sazombēti.
22.septembris, 13:47 Atbildēt
:):):):)
Labs!
22.septembris, 15:16 Atbildēt
Inta
Šoreiz tik līdz pusei vien tiku. Runa jau nav par detaļām, bet gan principā.
Kas zog mazās devās/ lietās, tam arī tās lielās nedrīkstēja uzticēt...
Latvijā viss otrādi - vispirms iedod tās lielās iespējas,
un tad vēro un apkomentē rezultātus:
to, ā kā nu kurš tajā varēšanā IR izblamējies.
:)))
:)
22.septembris, 16:42 Atbildēt
Pastalnieks
Te nav nekas vecs! Tas ir sorosveidīgo pasūtījums, lai noliktu bagātos ''pie vietas", jo tie ir gan pārliecināti, gan pie naudas. Viņus vairs nevar raustīt aiz aukliņas. Citādi sanāk, ka korumpētajam politiķim ir konkurenti valsts pārvaldē. Ceļot to pašu Eiropas platuma dzelzceļu caur Latviju, lai ievestu Rietumeiropas atkritumus, tie bagātie zemju īpašnieki cels skandālu. Tātad vajag vairāk šos iepriekš nomelnot, lai sēdētu klusi. Kā tur turpinās ar Jūrmalas ''zaļo miskastes degšanas" izmeklēšanu? Kā iet ar citām tādām miskastēm? Vis klusi! Tikai veco riepu kalni!
22.septembris, 17:29 Atbildēt
Tekla
Ja rīdzenes sarunas dalībnieki būtu tik vien vērti, kā veca šokolāde ar sen beigušos lietošanas termiņu, kas izmesta miskastē, tad tiešām būtu muļķīgi to vilkt ārā un mēģināt nolaizīt.
Bet sanācis tā, ka visa mūsu dzīve izveidota pēc rīdzenes sarunās tapušā scenārija. Var protams pašas rīdzenes sarunas aizmirst, bet to, ko tās radījušas nākas redzēt (dzirdēt, izjust) katru dienu...
22.septembris, 18:25 Atbildēt
jukums
Tā nav nekāda veca zupa,bet sazvērestība pret valsti,kuru DP laiž starp kājam.Šodien klausos ekonomistu prātojumus par mikrouzņēmumiem un man nezin kāpēc tas asociejas ar vecveco mājamatniecību,kura tiešām ir veca,skāba zupa,kuru būtu jālej ārā,nevis par varas makti jāizbaro saimei.
22.septembris, 18:34 Atbildēt
rang
Kaapec jaunaako laiku veesture jaasalidzina ar vecu zupu? Tas ir tikai normaali peetiit noziimiigaakos notikumus, kas notikusi pagaatnee, jo tautai savi varoni un antivaroni ir jaazin.
22.septembris, 19:49 Atbildēt
Ērkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs
Atvainojos - vai es pareizi izlasīju? - Vaira prezidentes amatā saņēmusi dāvanās, Jundzesprāt, kaut kādus "NEIEDOMĀJAMUS KRĀMUS"??? Un "oligarhu sarunas" Jundze pielīdzina vecai šokolādei? - Jundzem varbūt vajag paņemt atvaļinājumu - atpūtināt pelēkās šūniņas un ieklausīties savā sirdsapziņā, ja tā vēl nav pārvērtusies "vecā šokolādē..."
22.septembris, 23:08 Atbildēt
Pravam no
strādāt neatkarīgajā jau vien ir diagnoze
nav pat nepieciešams neko uzrakstīt...
23.septembris, 10:02 Atbildēt
Klucis
Esošā sistēma funkcionē pēc saviem likumiem, kurus neapjēdz ne Arno, ne pat LV socioloģijas guru Tīsenkopfs. 4.maija republika ir
"hibrīds" veidojums (sociālā organizācija), kas var pastāvēt "saules mūžu". Arno, stiprinies, aizmirsti vārdu "normāli", jo tā vietā tagad būs tikai un vienīgi "haoss un bardaks".
23.septembris, 0:29 Atbildēt
uh
Pat Neatkarīgās autori atzīst, ka Lembergs ir veca sasmirdusi šokolāde, kam lietošanas termiņš jau sen beidzies, un kas nav baudāma pat nocenota un rediģēta.
23.septembris, 10:06 Atbildēt
savādnieks
Jā,izsaku līdzjūtību NRA radošajam kolektīvam,kurš ar zināmām noguruma pazīmēm atkal un atkal metas aizstāvēt pozīciju Vecās zupas sakarā.Nu jā,bet ko par naudu neizdarīsi ,kas jādara,jādara,jo dzīvojot Lemberga ''Sapņa piepildījumā'',būt bezdarbniekam būs īpaši sāpīgi,ar 2018.g tiks samazinātas piemaksas bezdarbniekiem un invalīdiem.COOL !
23.septembris, 10:20 Atbildēt
Fifa
Pilniba piekritu Jundzes k-ga rakstitajam.
23.septembris, 11:00 Atbildēt
Uldis
Ja kāds politiķis sataisa mēslus sev un citiem, tad tie agri vai vēlu uzpeld. Tas pats Zatlers lai ko nedarītu, viņam vienmēr atgādinās par par pateicībām aploksnēs. Freibergai mūžam dzīvot kapu vietas ēnā un rādītajpirkstu pie deniņiem, Kalvītis būs trekno gadu simbols, kuri pārtapa par Dombrovska veiksmes stāstu. Pensionāri pieminēs Āboltiņas ūjināšanu, NRA žurnālisti tagad ieies vēsturē kā izsmalcināti gardēži, kuri nevar ciest vecu zupu. Taču ja viņi nepasaudzētu savus degunus un aizraktos dziļāk par vecās zupas vārīšanas laiku, tad izbeigtos vecās zupas sildītāju aktivitātes, jo atklātos, ka viss nav tik vienkārši un valsts fenderētāji ir skaitāmi simtos un tūkstošos.
23.septembris, 11:50 Atbildēt
savādnieks
Nu foršs secinājumu kopsavilkums.Bet kam nra ''rakties dziļāk'',viņiem gana ar ''vecas zupas uzsildīšanu''dažādos variantos,tik' pamainot ''sildītāju''
23.septembris, 17:21 Atbildēt
Smilla
Arno Jundze ar katru jaunu rakstu degradējas zemāk un zemāk. Žēl noskatīties. Noziegumi ir noziegumi, kāda tur " veca" vai "svaiga" zupa.
23.septembris, 17:11 Atbildēt
Ērkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs
Degradējas gan Jundze, gan redaktora vietniece Veidemane. Jundze virsrakstā liek "Veco zupu"; Elita, savukārt, "Putru ar speķīti"! Vai tas būtu no sērijas "Es mīlu ēdienu"?
23.septembris, 18:42 Atbildēt
Odalinda Medzafonti-Sasabetti
pareizi Jundze saka, - tādas veidemaņveidīgas šekeļvankšķes ir īsta sērga, - pretīga klimaksa, iekšējo slimību buķetes, plānprātības, vēlmes bezjēgā riet un diedelēšanas pēc graša kvintesence !
24.septembris, 4:51 Atbildēt
Lily
Piekrītu raksta autoram. Valdošie kaut ko atkal taisa savas kabatas interesēs, bet to mēs redzēsim vēlāk.
25.septembris, 8:28 Atbildēt
Raven
Bet ir tachu jaanoveersh cilveeku uzmaniiba. Uzdodiet sev vienu jautaajumu - kam tas ir izdeviigi- un viss kljuus skaidrs. Piedodiet par rakstiibu, bet doma ir pareiza.
25.septembris, 9:49 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!