Krievijā, Austrijā, Briselē, Dubaijā vai cietumā

Komentāri [9]

 
Muļķības
Te jau sarakstīti galīgākie murgi! Tautas sapulcē piedalījās 10000 cilvēku, bet grautiņos pie Saeimas tikai kādi 100, jeb 1%
Pie tam, no tiem 100 grāvējiem varbūt tikai kādi 10 bija piedalījušies Tautas sapulcē. Pārējie pēc tam pienāca klāt no malas...
25.septembris, 10:08 Atbildēt
Fakts
Tieši tā!
25.septembris, 18:04 Atbildēt
OOO!
Cik labi tu visu zini! Tad jau pats arī biji akmeņu metējs?
25.septembris, 11:33 Atbildēt
laiks
labi, ka te atgādināts, kas tā štokenberga domubiedru grupa , ko darīja. smiltēns arī no tās, un tagad atkal tai piepulcējies. paši seciniet, kas un kā.
25.septembris, 17:26 Atbildēt
Fakts
Bērziņš ir marodieris un jātiesā bez kādām atrunām!
25.septembris, 18:03 Atbildēt
Ezis UK
Protams vis kas ir pret komunistu varu Latvijā ir jātiesā!Kā vispār var Ļeņina "ideju nesējus" apstrīdēt! Kā var "biedirsas" berzingus ,lembergus ,brigma';nus un 10000 citus apšaubīt kā tautas "labdarus"? Tas ka Latvijas nodev\eji netiek tiesāti kā vajadzētu,bet viņu "aizskārēji "gan. Un Bērziņš gan ir politisks komunistu pretinieks,nevis marodieris. Marodierus un lielos zagļus Lpsrs netiesā,tie ir savējie.Magone ar pusmiljonu kukuli drīz būs galīgi "aizmirsts",jo laikam jau dalās. Bet Bērziņš ir padomju ideoloģijas pretinieks ,viņu jāsoda!
26.septembris, 0:24 Atbildēt
Druskininkaija
Varbūt tomēr Dubajā?
25.septembris, 18:58 Atbildēt
Uldis
Protams, ja par ermoņiku spēlēšanu pie Saeimas liek cietumā, tad jābūt likuma pantam, kas paredz tādu sodu. Vismaz akmeņu mešanu Saeimas logos nevar inkrinēt, jo video ierakstā bija redzams, ka abas rokas bija aizņemtas ar mūzikas instrumentu. Lai nākotnē cilvēkiem nerastos pārpratumi ar mūzikas instrumentu lietošanu pie Saeimas ēkas, derētu to grafiski attēlot uz ēkas sienas. Tāpat krimināllikumā jāieraksta, ka mūzikas instrumentu pielietošana ir daudz vairāk vainu pastiprinošs faktors kā alkohola lietošana, kas izriet no šīs lietas.
25.septembris, 19:59 Atbildēt
Artefakts>Fakts
Vai maz sajēdzi,kas ir marodieris?
27.septembris, 0:42 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!