Vēlas atteikties no speciālajām un vakara skolām

Komentāri [30]

 
...
Kurās durvīs ministra kungs ir iespiedis galvu?
17.jūlijs, 6:19 Atbildēt
:)
Papule, nevis ministrs.
IZM visi danco pēc Papules stabules, pat ministrs.
17.jūlijs, 6:43 Atbildēt
skolotaja
Balta patiesība! Papule diktē toni, bet pārējie danco! Jau ar kvalitātes kategorijām visus izdancināja nu ir jauna melodija sacerēta
17.jūlijs, 8:17 Atbildēt
Vai tai Papulei
galva aug no kādas citas vietas jebšu tās vispār viņai nav?
17.jūlijs, 9:43 Atbildēt
Kule
Minam trīs reizes, kur viņai galva?
18.jūlijs, 10:25 Atbildēt
murkšķis
Viņai galvas smadzeņu funkcijas veic klitors.
18.jūlijs, 14:18 Atbildēt
Raimonds
Kir gan mācīsies Skolnieciņš?
17.jūlijs, 6:26 Atbildēt
Deģenerāts
Davai, likvidējam uzreiz visas skolas! Vot, būs optimizācija. Palīgskolas integrēs Rīgas 1. Ģimnāzijā... Velloti laba ideja! Tas ir īstais ceļš uz izcilību! Bravo!
17.jūlijs, 7:07 Atbildēt
Ots
Kā tad! Tagad klasē atkal būs pāris duraki ,kas aizņems visu skolotāja laiku. Pārējie varēs savā nodabā darboties. Kas garā stiprs tas mācīsies...pārējie pievienosies tiem pāris durakiem ...
17.jūlijs, 7:56 Atbildēt
Sparkle
Tagad visi mācīsies tālmācībā.Eksāmenus nevis kārtos klātienē,bet gan caur datoru,rokoties mammas googles nebeidzamajās zināšanās...Un pēc tam mēs varēsim brīnīties par tiem debiliķiem,kas pēc šādām izglītības reformām izaugs.
17.jūlijs, 7:35 Atbildēt
nu_gan
Cik stulbiem, neizglītotiem vai pret tautu naida pilniem ir jābūt IZM darboņiem, lai pieņemtu šādas noziedzīgas idejas! Ar steigu jāprasa Kārļa demisija, jo šis vairs vispār robežas neredz un kaunu nejūt!
17.jūlijs, 8:42 Atbildēt
Šarikovdurskis
atkal uzdarbojas. Pie viņa tur laikam arī sakarīgi domājošu ierēdņu vairs nav- visi pēc viņa ģīmja un līdzības, karlīnkārļi, kārļkarlīnes un "idiotiekļaujošie"...
17.jūlijs, 9:41 Atbildēt
ieva
Ko darīs bērns, kura prāta spējas ir tik lielas, ka viņš līdz saviem 18 gadiem nevar saskaitīt līdz 10,nevar iemācīties ne lasīt ,ne rakstīt. Cik laika vajadzēs skolotājam veltīt 30 skolēnu klasē šadam skolēnam? Bez atbalsta personāla?Ko viņs darīs tajās stundās? Staigās pa klasi, kliegs,būs lielā stresā, jo neko no mācītā nesapratīs.
Ja visus speciālās skolas bērnus ieliks vienīgajā novada vidusskolā, tad pārējo skolēnu izglītībai ir beigas un ieguvējs nebūs neviens.Vai tad ES valstīs ir likvidētas speciālās skolas? Tādas ir visur. Ir klases kur ir integrēti šie skolēni, bet tad ir arī katru stundu klāt atbalsta personāls.Vai mums tā būs? Vai atstāsim skolotāju klasē vienu un prasīsim ,lai viņš 40 minūtes kvalitatīvi iemāca matemātikā risināt vienādojumus un otram no pieci atņemt 1?
17.jūlijs, 9:05 Atbildēt
UK
Starp citu UK ja ir 30 skoleenu klasee ir 2paliigskolotaaji klaat.
17.jūlijs, 9:17 Atbildēt
tautu meita
Nu jau gan kāds IZM ar galvu nedraudzējas!!! Tā jau slikti rezultāti skolēniem, bet tagad vēl pievienos palīgskolu audzēkņus...kāds tiešām vēlas iznīcināt latviešu tautu...izskatās, ka tā nav nekāda Maskava, bet pašu bāleliņš ar tautu meitu...
17.jūlijs, 9:40 Atbildēt
mamma
es savu bērnu nelaidīšu klasē, kur sēdēs tie, kuriem jāapgūst speciālā izglītība. kaut kas nereāls - kā var mācīt vienlaikus normālu un citādu bērnu?
17.jūlijs, 10:13 Atbildēt
bobs
pratin nac majas!ta var teikt par izglitibas ministrijas pedeja laika darbibu!ka var macities kopa berni no specialajam skolam ar normaliem berniem?jau tagad skolas notiek vardarbiba,ta tikai palielinasies.
17.jūlijs, 10:40 Atbildēt
Genocīds
Vakar un speciālajās skolās mācās tikai laucinieki.
17.jūlijs, 11:46 Atbildēt
Frīdis
Kāds mums te gudrs pilsētas gudrais ar trim augstākajām. Domā ko raksti...
17.jūlijs, 23:13 Atbildēt
kolhoznieks
"Genocīds", nezinu, kādā skolā tu mācījies, bet tiešām rakstīt nemāki.
Un audzināts esi kā Staļina mazdēliņš, kam laucinieks bija nicināms vergs. Ne par velti Staļins kolhozniekiem Krievijā pat pases neizdeva, viņiem nebija tiesību aiziet uz citu darbu un citu dzīvesvietu kopš dzimšanas. Pases kolhozniekiem atjaunoja Hruščovs. Pie mums šis fakts nav zināms, jo 1949. gadā nodibinot kolhozus, tādu likumu kolhozniekiem Latvijā neīstenoja.
18.jūlijs, 2:53 Atbildēt
meta
lai izaudzētu šķirnes graudus, izmanto selekcijas metodes. Bet ja sajauc kopā labus graudus ar lopbarības graudiem, tad izaug tie pašī lopbarības graudi
17.jūlijs, 12:17 Atbildēt
Norādījums bļauriem
Jau taGAD
17.jūlijs, 13:09 Atbildēt
Lita
Iepazīstoties ar IZM jaunumiem un komentāriem, jāsecina,cik nožēlojamā stāvoklī ir mūsu izglītības sistēma un sabiedrības attieksme pret bērniem ar īpašām vajadzībām. Kauns un negods! Ka tik visu likvidēt vai apvienot...
18.jūlijs, 0:08 Atbildēt
Uldis
Tā vien liekas, ka specskolu beidzēji ir tikuši pie darba IM. Skolotājiem tāpat vienmēr ir bijis smagi tikt galā ar grūti audzināmajiem, bet ja klāt nāks vēl speciāli audzināmie un skolojamie, tad vāks. Es vēl atceros, kā pamatskolā klases audzinātāja vismaz minūtes 15 savās stundās ar grūtdieņiem ņēmās pārējai klasei par prieku, jo samazinājās iespēja tikt izsauktam pie tāfeles.
18.jūlijs, 1:09 Atbildēt
Jamba
Lai iemācītos publiski onanaēt, ir pilnīgi OK, neko vairāk arī nevajag.
18.jūlijs, 10:11 Atbildēt
Prognoze
Nu tad vecākiem nekas cits neatliks kā enerģiskāk, nekā līdz šim, pašorganizēties mājmācības nodrošināšanai saviem bērniem. Mazas grupiņas entuziastu+ viņu bērni- un uz priekšu. Tās skolu karikatūras varēs taisīt vispār ciet.
18.jūlijs, 10:15 Atbildēt
Otam
Pāris muļķīši klasē bijuši vienmēr. Tagad tādi būs pusklase un vairāk.
18.jūlijs, 10:23 Atbildēt
Jana
Par iekļaujošās izglītības labajiem piemēriem nekas nav dzirdēts?
18.jūlijs, 21:18 Atbildēt
'danu
Apturiet taču kāds to ārprātīgo Papuli! Viņa grib iznīcināt ne tikai skolu tīklu, bet tautu! Man tagad klasē
20.jūlijs, 8:09 Atbildēt

Izglītība & Karjera Vairāk >

Kaut kas traks!