Internātskolu atstāšana bez valsts finansējuma – apzināts noziegums!

Komentāri [18]

 
adel
Ko brīnaties?? pie varas tak noziedznieki!!!1 kuru merkis ir iznīcinat valsti un atbrīvot teritoriju no cilvekiem!!1 pareizi varēs izvērsties Asv poligons!!!1
10.oktobris, 18:17 Atbildēt
Baija
Pilnībā piekrītu, pie varas ir mafija, kas domā tikai par sevīm
11.oktobris, 1:47 Atbildēt
Uldis
Likvidējot mazās skolas pēc būtības internātu skaitam jāpalielinās, jo tērēt stundas ceļam uz mājām katru dienu nozīmē pagariņāt mācību gadu par mēnesi, jo zaudēts laiks mācībām.
10.oktobris, 20:08 Atbildēt
aita
Vai tu Uldi zini cik ilgi bērni spēlējās ar telefoniem ? Braucot sab.transportā Rīgā vienkārši metās riebjums.Mums bija maza lauku skoliņa un ne centrā un zini mācībās tas netraucēja ka braucam ar autobusu vai caur mežu gājām mājās tikai aizspēlējamies ar čiekuriem jo spēlējam kariņus.....
11.oktobris, 1:41 Atbildēt
mamma
audžuģimeņu pienākums radit bērnam ģimenisku vidi,nevis nodot internātos!!!!
10.oktobris, 20:58 Atbildēt
no laukiem-mammai
paklausies tu,pareizaa un paargudraa.kaads sakars te gimeniskai videi?ir daudz ciemaatu kur vienkaarshi nekursee autobuss un tads internats tuvaakajaa pilsetinjaa ir glaabinjsh,beerni apguust ziniibas un paliek uz vietas,nevalkaajas pa lielceljiem,lai tiktu maajup-kas ir daudzu km attaalumaa.tieshaam stulbene!
11.oktobris, 0:47 Atbildēt
Baija
TEIŠI TĀ .Tā var runāt tikai pilsētnieki, kas tālāk par pilsētas bruģi neredz.
11.oktobris, 1:50 Atbildēt
Neaizmirstulīte
Mammai-cik audžu bērnus Jūs esat pieņēmusi savā ģimenē,ka tik kategoriski runājat par audžuģimeņu pienākumiem?Atbildiet,nevis slēpjaties zem vārda mamma.
10.oktobris, 23:12 Atbildēt
neaizmirstulitei
neaizmirstulītei
atvaino meitiņ,esmu savus 4 izaudzinājusi,un vēl 8 svešus,nu jau gana,atpūšos
10.oktobris, 23:49 Atbildēt
Mārtiņš
Galvenais tikai lai ierēdņus un ministrus neatstāj bez valsts finansējuma!! Skolas, slimnīcas, policija un sabiedriskās iestādes lai kuļās kā māk! Nodokļus gan lai nomaksā likumā noteiktajā kārtībā!
11.oktobris, 0:18 Atbildēt
neaizmirstiet
šādu politiku bīda vienotās koalīcijas pārstāvis - ministrs no vienotības! viņi to vēl nosaukuši par reformu, lai nenosauktu par likvidācijas procesu!
11.oktobris, 10:58 Atbildēt
Valdis Aleksandrovs
Pavaicāju pazīstamam prokuroram, vai atbrīvošanās no kaitēkļiem vai to neitralizēšana (zīdītājdzīvnieku gadījumā) varētu būt krimināli sodāma. Neesot, tā pat esot vēlama. Protams, ja vien no šīs rīcības necieš "trešās personas".
Tad jautājums: kamdēļ gan nevienam nav ienācis prātā neitralizēt Šadurski, kurš nodara baisu kaitējumu visai valstij?
12.oktobris, 1:04 Atbildēt
dx
Raksts laikā un vietā!
12.oktobris, 14:35 Atbildēt
Sw
Vispăr runa iet par internātskolām, kurās măcăs bērni ar grūtībăm apgūt parasto skolu vielu.Nesen vienkārši no šo skolu nosaukuma tika izņemts vārds "palīgskola".Ja likvidē parastās mazās skolas to bērni nenokļūst šăda tipa skolăs.Nezinu kā citos novados, mūsējā uz un no skolas ved skolas autobuss un pie daudzām pamatskolām ir internāts.
14.oktobris, 1:05 Atbildēt
Skolotāja
Tās gan ir muļķības par nosaukuma maiņu jo jau 50 gadus daudzas internātskolas tā arī ir saukušās , tagad tikai daudzām ir klāt internātpamatskola.
14.oktobris, 18:06 Atbildēt
Aijele Paijele
Pieņemsim, ka Valdība zin, ko dara, un pat Šadurskis zin. Bet kas no tā izriet? No tā izriet tas, ka viņi tieši to arī grib, kas tur galā sanāks.
14.oktobris, 2:10 Atbildēt
jUSIS
Nu IZM u n Šadurski nebūtu ko kritizēt, izglītības procesu taču nodrošina ,uzturēšana ir LM un ministra Reira ziņā ,vai pat pašvaldības ziņā.Taču ja raksta ka internātskolas arī ir patukšas ,kāpēc 11 skolu vietā nevar atstāt kādas 3-5 skolas būs lētāk ,izglītojamos taču tāpat vadā uz skolām ,nu ceļš būtu tikai tālāks
14.oktobris, 9:15 Atbildēt
ESMAIJA
Nevaru nerakstīt. Nupat bija informācija lasāma par cik miljoniem (?) , kas pagrābti valdoņu piemaksu un prēmiju izmaksām... Tas viens. Otrs - baisi, bet nespēju no šīs doma atbrīvoties - viss, kas notiek, ir smalki izstrādāts plāns, lai Latvijas vietā paliktu brīva teritorija. Aizbrauktu, kas var aizbraukt, vecie aizietu viens pēc otra neko no cerētā neredzējuši, bez skolas palikušie veidotu analfabētu kastu bez jebkādām pretenzijām, tie nerīkos mītiņus, neko nepieprasīs un pamazām daļa viens otru iznīcinās..un atlikušiei kļūs par varnešu saujiņas klusējošiem vergiem, kas parakstoties uzvilks krustiņu. Tikai... kam par to visu tiek maksāts ? Kā uzdevumā tas tiek darīts? Bet normāli tas nav.
14.oktobris, 19:17 Atbildēt

Izglītība & Karjera Vairāk >

Kaut kas traks!