Komentāri / Sarežģītākais priekšmets – skolotājs

13 komentāri

ssavādnieks
Wou ! Vismaz viens NRA portāla viedokļu paudējs ir pamanījis,ka šodien ir 1.septembris un pietiekoši atzīmējama diena ,lai izkārtu ''balto karogu'' mēdiju,oligarhu sarunu un Reira aprakstīšanas iepauzēšanai.Vēl priecē tas,ka no visas NRA rakstošās inteliģences piedāvājuma Viktors Avotiņš nav ''sistēmas skrūvīte'' un spējis atturēties no melnā stārķa ''pārkrāsošanas'' baltos toņos,ko nevar attiecināt uz viņa kolēģiem,bet jā,te jāpiesauc mūžsenais citāts-Nekā personīga,tikai darbs.
1.septembris 2017, 10:02 Atbildēt
NNu,
toties "Irši" nu nemaz nav pie prāta nākuši! Kā maļ tā maļ tos "loču melus"...
1.septembris 2017, 20:37 Atbildēt
aatmiņa
Lasu un secinu, ka autors mazliet prātā pieņēmies - vairs nezākā skolas, skolotājus, bet tikai kaut kādu mistisku sistēmas un sabiedrības trulumu. Laikam, mazdēls vedis pie prāta. Cerams, kad beigs skolu, tad arī vectēvs būs vēl gudrāks.
1.septembris 2017, 10:51 Atbildēt
sskolotāja, Rīga
Samaziniet uz pusi izglītības sistēmā "parazitējošo" ierēdņu skaitu - uzreiz varēs katrai skolotājai par 500 EIRO gadā palielināt algu, varbūt vēl vairāk!
Neskaitāmie vietnieki, vadošie speciālisti, eksperti, konsultanti u.c. skolu valžu, departamentu un ministrijas kabinetos sēdošie ir tie, kas atradīs 101 iespēju sev palielināt algu un likt skolotājām drukāt neskaitāmos papīrus sava, lai pierādītu, ka nav ēzelis!
Tagad pat - bija kursi par jauno kompetenču modeli - skaisti paskaidroja, mums nekā jauna nav, bet jūs jau pašas labāk zināt kā strādāt, jūs jau to darāt ikdienā, tāpēc apkopojiet savu pieredzi un sūtiet mums, lai mēs varām ar to iepazīstināt citus!
1.septembris 2017, 10:54 Atbildēt
PPiekrītu!
Vajadzētu kā Raiņa laikā- tieši tik un ne par vienu ierēdni vairāk, drīzāk 2 x mazāk, jo skolēnu skaits, salīdzinot ar Raiņa laiku droši vien ir 2 x mazāks!
1.septembris 2017, 20:35 Atbildēt
aaizmirsāt
pieminēt - par savu naudu
4.septembris 2017, 14:08 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Ja skolotājs ir latvietis - nav piedodams , ka viņš bērniem neko nemāca par latviešu biedrību nozīmi Latvijā!

Nav pieļaujams, ka skolēniem netiek stastīta P A T I E S Ī B A - zvērīgā visu latviešu biedrību iznīcināšana 1940, gadā.

Bet cik es zinu - par to skolotaji nekad nerunā!!!
1.septembris 2017, 11:21 Atbildēt
LLaimdota
Bailes pazaudēt darbu.
1.septembris 2017, 11:22 Atbildēt
SSpīdola
Un sabojāt "KARJERU" 4. maija valstī.
1.septembris 2017, 11:24 Atbildēt
aantiņš
Vai vienkārši nezināšana........
1.septembris 2017, 11:26 Atbildēt
bbaltais tēvs
Visu nosaka KGBistu instrukcijas -iznīdēt latviešu ģimenes no Latvijas!
4.septembris 2017, 9:21 Atbildēt
IInta
Iz vecaam aptaujaam:
Aptauja
Kas vislabāk raksturo mūsdienīgu skolotāju?
Līderība, harizma
37

Orientēšanās aktualitātēs
28

Stingrība un konsekvence
11

Viss iepriekš minētais
142
Kopējais balsu skaits: 218

Cik iereednju izmesrs no IZM pa shiem gadiem, kopsh e-klase ieviesta un kas veel viss tur sareformeets vel no tiem R. Kiilja apgreizieniem? Vrabuut labaak to kantori uz dzi;jiem laikiem paarcelt, lia tuvaak apshi buutu pie realittates un ja veel ietu skola apashi straadaat. pirms regulasvien citiem rakstiit...
:)?
1.septembris 2017, 16:33 Atbildēt
PPanks
Man riebjas skola un skolotāji, neviens neiesaistijaas, kad skolnieki kādu klasee apsmēja vai izņirgaajaas, man bij vajadziigi gadi un psihologa paliidziiba. Ari tagad ir tas pats, skolotāji baidaas no ietekmiigiem vecākiem , neiesaistās ja ir problēmas. Man ir divi bērni izmācijušies, neredzu nekādu progresu, kā bij manā laikā , tā ir joprojām .Pat uz sapulcēm negribējās iet, jo skola reāli riebās.
4.septembris 2017, 21:41 Atbildēt
Komentāri 13