Iepirkumu klana republika

Komentāri [19]

 
Aamen
Taatad Juus atziistat Paider, ka Riidzenes sarunaas runaajosie tomeer ir OLIGARHI.
12.septembris, 9:09 Atbildēt
tu kaut....
Pats priekš sevis pajoliņ vari definēt, kas ir oligarhs?
12.septembris, 11:40 Atbildēt
...vari definēt?
šodien tāds jautājums skan muļķīgi, it īpaši netā:)
12.septembris, 13:31 Atbildēt
pļurkstiņam
Varbūt pamēģini sagrābstīt atbildi!
12.septembris, 16:31 Atbildēt
Nu gan te sarakstītas muļķības
Kas ir tie ļaudis, "kas pieņem lēmumus par valsts un pašvaldību iepirkumiem"? Vai tie gadījumā nav tie paši ventspiļu, rīgu, dauvgavpiļu un tamlīdzīgu vietu priekšsēdētāji? Jeb iepirkumi notiek bez viņu ziņas?
Kaut kā negribas ticēt, ka "oligarhi ir noiets etaps". Kur tad mētājas viņu "līķi"? Interesanti, kuras Latvijā ir bagātākās ģimenes?
12.septembris, 9:57 Atbildēt
K.C.
Internetā pilnīgi nejauši atradu rakstiņu, ka Latvijas bagātākā ģimene ir Lembergu ģimene - Aivars, Anrijs un Līga Lembergi. Kādas tik visādas muļķības neraksta internetā! Bet to visu attaisno ar vārda brīvību. Šitā apvainot cienījamus cilvēkus!
12.septembris, 10:01 Atbildēt
forcemajeure
raksts par to, ka viss ir sapuvis. zivij gan galva, gan iekšas, gan aste. un sīkās spuras, pašsaprotami. un zivij ir tikai viens derīguma termiņš - pirmais un pēdējais
12.septembris, 10:11 Atbildēt
Lemberg, atbildi
vai tie miskastniekiun miskastnieces kas "konkursa kārtībā" iekārtojot ap 2300 kvadrāmetru smilšu pļaviņu (to atdeva kāda mirsoša večiņa aizjūras)ar mazliet bruģa, basketbola grozu, lietotiem bērnu grabuļiem un pāris soliņiem Ventspilī Virves ielā, par 270 000 € (no tiem nozaga vismaz 200 000) ir jau sodīti ar cietumsodu un manta konfiscēta?
12.septembris, 13:30 Atbildēt
Pūcis
Tā pati tā sauktā daudzzīvokļu hruščovku renovācija smird pēc tiem pašiem "iepirkumiem" pietam ļoti stipri.
12.septembris, 14:22 Atbildēt
baurs 26 gadus nezin cik ir 2 reiz 2
kas tur smird, idiot? Tev piedāvā nevis pašam vai ar algotiem (to izdomā pats kā maksāt) strādniekiem veikt siltināsanu par piem . 15 eiro kvadrātā(iesk. mat. , sastatnes un piegādi), bet par kādiem 35 eiro ar līdzfinansejumu aptuveni 60 %...bet ,(tas jau arī nak no tavas kabatas, tikai netieši).
12.septembris, 16:56 Atbildēt
Pūcis
Ko tu tur vāvuļo? Vai trāpīju uz taviem savītušajiem pautiem,ka tā iekviecies?!
13.septembris, 10:40 Atbildēt
??? > J.P.
.... ko darīt?!
P.S. ..ar iepirkumiem
12.septembris, 17:01 Atbildēt
999
Zivs pūst no galvas. Kopš 1990.gada. Kad varu Latvijā piesavinājās politiskās partijas.
12.septembris, 17:13 Atbildēt
Puaro feat. Frāžu varonis
šodien , kad "Rietumu Ekspresis" traucas nezināmā virzienā, ikviens iepriekšnodomātā sazvērestībā esošais ES vagona pasažieris uzskata par pienākumu, nevis atriebības, bet mantkāres un izklaides dēļ, ieiet nabaga nevainīgās Latvijas kupejā un ietriekt dunci dauzcietušas Republikas miesā !
12.septembris, 22:28 Atbildēt
Inta
Un es ta domaaju, ka visi varneshi dziivo "fiskaalajaa telpaa"...
Paldies par izskaidrojumu.
:)))
13.septembris, 1:23 Atbildēt
Tautai Puē eatiem
Medikamentu tirgotāji ir iestradajushi un zin ka no valsts izplēst nākotnes veselibas aprūpes naudu un mediķi var algas pielikumu negaidit un pacientu labums bus minimāls .. Superpelna medikamentu lieltirgotajiem
13.septembris, 4:33 Atbildēt
opis no laukiem
Tāda iepirkumu mafija radās pēc valsts uzņēmumu likvidācijas,jo "zārks" nevar palikt tukšs! Nav vairs konkurenta valsts uzņēmumu personā un nav vairs mēra sajūtas kas ierobežotu privāto alkatību. Likvidēt šādu nenormālu situāciju var tikai vienā veidā - attīstot spēcīgus valsts uzņēmumus,kas apkalpo sabiedrisko sektoru. Protams,ja valsts uzņēmums kādu objektīvu iemeslu dēļ nevar laikā paveikt darbus,tad uz līguma pamata var piesaistīt privātos uzņēmējus,bet jau ar noteikumiem ko diktē valsts uzņēmums.. Šī iepirkuma mafija ir viena no galvenajām valsts nozagšanas shēmas daļām.Mēs maksājam nodokļus,gan ceļu būvei gan to uzturēšanai labā stāvoklī,bet mēs arī redzam,ka lielākā daļa naudas neaiziet uz konkrēto mērķi,bet nogulst privāto spekulantu banku kontos. Attiecībā uz farmācijas mafiju,lai tai ieliktu dzelžus mutē,kā niķīgam zirgam,ir jāattīsta valsts vai pašvaldību aptieku tiklu,kas centralizēti iepirktu zāles tieši no ražotāja,apejot vairumtirgotāju starpnieka pakalpojumus un īpaši tas attiecas tieši uz valsts kompensējamām zālēm,lai finansējums nonāktu pie adresāta,nevis spekulanta ,kuri nekaunīgi grib pelnīt uz citu cilvēku ciešanu un asaru rēķina.
13.septembris, 10:09 Atbildēt
pērk,pārdod,pateicas
Ceru,ka autors turpinās rakt "iepirkumu" laukā.Kā citādi tagad noformēt valsts apzagšanu?"Šis darījums ir "xxxxx" pārziņā".Sakārtots.
13.septembris, 10:32 Atbildēt
Lembis
jā, tādas veidemaņveidīgas izplūdušas slampas ir tīrais posts un rejošas atejas !
13.septembris, 23:30 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!