Iereibuši vecāki nespēj parūpēties par zīdaini; iejaucas policija

Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
  • Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
1 / 1

Kā vēsta portāls "liepājniekiem.lv", tad svētku brīvdienās likumsargi saņēmuši izsaukumu, ka kārtējo reizi iereibuši vecāki nespēj parūpēties par savu bērnu.

Notikuma vietā Pašvaldības policijas darbinieki mājas kāpņu telpā aizturēja 1990.gadā dzimušo sievieti un 1952.gadā dzimušo vīrieti, kuri vārtījās uz trepēm, nespēja patstāvīgi pārvietoties, un no mutes tiem nāca specifiska alkohola smaka, informē "liepājniekiem.lv".

Abas iereibušās personas tika nogādātas Īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbšanai. Bet par 2016.gadā dzimušo bērniņu apsolīja parūpēties vecmāmiņa.

liepājniekiem.lv

Komentāri [3]

 
adel pilna sirds
Kad biju pusaudze paliku bārene un mani izaudzināja ome, izskoloja..par to viņai paldies vārdos nav izsakāms..gribēja valsts likt bērnunamā, bet ome pretojās. man palaimējās ..toreiz tā neatņema bērnus. bija daudz trūcīgu un soc nelabvēlīgu ģimenu manā ciematā, bet bērnus nost nenēma, visi izauga un daudzi pat apdāvinātāki un gudrāki par tiem vecāku lolojumiem kuri augusi idealos apstakļos.
18.aprīlis 2017, 14:50 Atbildēt
adel
Vai kāds vecaākiem pajautāja kāpēc viņi nodzeras???varbūt nav ne darba, ne maizes.. ŠAJĀ BEZCERĪGAJĀ VALSTELĒ BEZ DIVIEM LITRIEM DIENĀ DZĪVOJOT VAR SAJUKT PRĀTĀ!~!~!
ŅEMIET TIK VISIEM BĒRNUS NOST UN LIECIET BĒRNU KOMBINĀTĀ UN RAUJIET AIZ MATIEM UN VISADI PAZEMOJIET.VAI SOC DIENESTI DOMATI TIKAI LAI ATŅEMTU BERNUS, VAI LAI STRĀDATU AR NELABVELĪGAM GIMENEM??/
18.aprīlis 2017, 14:45 Atbildēt
adel
Nu ko,lai tā vieta strādātu ar vecākiem, jānem tik nost un jāliek Jelgavas bērnunamā??/ par ko jums maksā algu socialie svoloči?"???Kā man jū visi esiet noriebušies ar savām gejeiropas vērtībām...
18.aprīlis 2017, 14:41 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!