Māte salauž savam bērnam kāju, jo viņš bez atļaujas ēdis

Attēlam ilustratīva nozīme /F64
  • Attēlam ilustratīva nozīme /F64
1 / 1

Prokuratūra nodevusi Daugavpils tiesai krimināllietu, kurā vecāki apsūdzēti par savu sešu bērnu sišanu, turklāt vienam no bērniem tika salauzta kāja.

Kā aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina, prokuratūras apkopotie pierādījumi liecina, ka vecāki pret saviem sešiem mazgadīgajiem bērniem pielietoja cietsirdīgu un vardarbīgu izturēšanos, mazgadīgajiem nodarot fiziskas un psihiskas ciešanas.

Sutugina informēja, ka 2015.gada nogalē bērnu māte bērnam liedza ēdienu un dzērienu, bet, kad mazgadīgais, būdams izsalcis, bez atļaujas paņēma sev un noslēpa piena pudelīti un krūzi ķīseļa, viņa visu pārējo bērnu klātbūtnē sāka viņu lamāt un ar metāla kruķi veica vairākus sitienus pa bērna ķermeni, nodarot viņam smagus miesas bojājumus. Turpinot savas darbības, kas bija vērstas uz bērna mocīšanu, apsūdzētā tīši salauza cietušajam kāju.

Bērnam nodarītie miesas bojājumi tika slēpti.

Bērnu tēvs pielietoja fizisku vardarbību pret katru no bērniem, sitot viņiem ar koka nūju pa ķermeni. Bērnu māte vīra darbības nepārtrauca, informēja Sutugina.

Komentāri [63]

 
Mamma>dd
1. Es neesmu nekāda vecmāmiņa,tam vēl esmu krietni par jaunu,mīļais,dd.2. Tu laikam tiešām dzīvo lielpilsētā. 3. Laukos kautko izaudzēt tiešām nav nekādu problēmu,var pat iet pie apkārtnes zemniekiem nopelnīt kartupeļus visai ziemai,ja pašam pamaz vietas.lol
23.aprīlis 2017, 13:05 Atbildēt
Ego
Bet ja nu nav pie vainas ne nabadziba ne trúkums? Iespêjams,tas varêtu bút bijis neveiksmígs méginájums ieviest disciplnu-kopígas gimenes édienreizes,izslédzot t.s. naskésanos starp tám... Esot gimenes,kurás tãda kártiba pastáv.
23.aprīlis 2017, 10:19 Atbildēt
vectēvs
Vienu es no šiem komentāriem nesaprotu. Kāpēc pārmet valstīj par mazu palīdzību bērniem? Vai jūs bērnus radiet sev vai valstij? Ja valstij, tad iepriekš ieteicu noslēgt ar valsti līgumu, kur fiksēt, cik un ko par savu darbu saņemsiet. Bet citādi, vispār domāju, ka valstij jūsu bērni nu pavisam nav vajadzīgi, Vieni papildus kreņķi. Valsts taču jums nepasūtīja radīt viņai bērnus. Tātad pašiem vien galā jātiek un jāpriecājas, ka kaut ko atmet.
Tā jau jauno laiku mode. Necik sen atpakaļ nevienu vispār neinteresēja, kas ar jūsu bērniem notiek. Izlaidība met devīto vilni. Pa gultu izpriecāsimies, bet rezultātu valstij nogrūdīsim. To es tā jūs raksturojot. Es savus bērnus uzaudzināju bez jebkādas valsts palīdzības, jo gribu būt uz šīs planētas vēl ilgi. Bet to es varu tikai turpinot dzīvot savos bērnos. Tādas ir tās lietas.
22.aprīlis 2017, 22:34 Atbildēt
Skatīt visus 63 komentārus >

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!