Māte salauž savam bērnam kāju, jo viņš bez atļaujas ēdis

Komentāri [63]

 
Lukulls
Drausmīgi, bet volstrītas netīrie mēsli turpina izzagt gan Latviju gan ciutas valstis...izzagt un laupīt bērnu nākotni.
21.aprīlis, 17:18 Atbildēt
Lyn
Tadus vecakus vajag sterilizeet un pasus sist ar koku
21.aprīlis, 17:27 Atbildēt
usne
Drausmīgi. bet .domāju, ka tas no vecaku izmisuma un nabadzības!!! bet varbūt tā piena pudelite bija nedēlai domāta un taupīta...vai jūs ziniet cik bērnu Latvijā kuri reizi diena paēd??/ vai par 11 eiro var bērnus nodrosinat ar visu pārtiku apgerbu ja vecāki bezdarbnieki vai strada par minimalo... pirms tiesasiet vecakus jātiesa valdība, kura tiktal novedusi nabadzībā cilvēkus!!!
Tās ir sekas, bet katraām sekām ir cēloni ,lūk! rezultats!!! latvija ir tik daudz nabagu un visiem bērnus neatnemt!!!!
21.aprīlis, 18:05 Atbildēt
Fakts
A kapēc kādam būtu jauztur citu bērni? Ja pieņemam, ka valsts esam mēs paši un bērnu nauda tiek maksāta no mūsu iekasētajiem nodokļiem, kurus maksā labi ja puse valsts iedzīvotāji, tad no kurienes, veidosies lielāka bērnu nauda? Nedomāju, ka šie konkrētie primāti ražoja šos bērnus ar domu par viņu labklājību. Parasti tie vairojas dēļ pirmreizējo pabalstu, to nodzer un tad bļauj, dodiet vēl! Tādus sterilizēt vajag!
21.aprīlis, 19:30 Atbildēt
usne
Bet vai tad gimenes un bērni nav valsts prioritate??/ Austrijā maksa 200eiro bērnu pabalstu!Kurs vainigs, ka latvijā tik mazas algas un bērnu pabalsti un tās pašas valdiba nozog nodoklos???
vai tev ar galvu kārtība?// kas paliek pēc altgām norekinot komunalos??? saubos vai labakais matemātikis izrekinātu kā var izdzivot??/ satversme teikts ka katram ir tiesības uz dzīvību!!! tad kā to izdarīt ar tuksu kabatu???
21.aprīlis, 19:36 Atbildēt
Aija
Nevairojies kā prusaks.un vis būs kārtībā
21.aprīlis, 21:01 Atbildēt
Bebene
Nu, tādas, kā tu, Aija, vispār nožēlojami, ka piedzimušas. Egoiste! Un vēl gan jau gribēsi, lai tev valsts pensiju maksā!?
22.aprīlis, 16:24 Atbildēt
!!! !!! !!! !!! !!!
Neviens ne-rasa UZTURĒT citu bērnus...šis faksts vispār runā par ko citu....bet nabadzība , bezcerība un bardaks valstī tiešām ir un šīs visas ir sekas....
Bet, ja par uzturēšanu - tad mēs visi uzturam neiedomājamu liekēžu baru, kuri netiek galā ar savu pienākumu veikšanu pret savu valsti un tautu - un par to neviens nebrēc...
Tie var tērēt mūsu naudiņu desmitgadu un simtgadu svinībās....braukāt pa pasauli un tērēt uz nebēdu....
Protams, ka bērni NAV jāsit....bet šīs visas ir sekas....
Es noteikti nevēlos, ka manus nodokļus tērē bijušo prezidentu uzturēšanai līdz viņu nāvei - bet man nav izvēles....
No savas naudas es labprātāk atbalstu kādu trūkumā nomākušu ģimeni un dzīvnieku patversmi.
22.aprīlis, 17:05 Atbildēt
Aija
Tieši tā
21.aprīlis, 21:00 Atbildēt
AIJAI
Nebūs tā pensija...pensijas pietiks neilgam laikam...
Bērni arī nebūs...nekas nebūs...viss notiks pēc viņas pašas vardiem
22.aprīlis, 17:07 Atbildēt
Nn
Lai iet stradat.ja vecis mak bernus pietaisit un vecene neizsargaties tad zini jasak domat kurā gadsimtā viņi dzīvo.
21.aprīlis, 23:31 Atbildēt
Nn
Ja bernu gribesi bus vienalga vai maksa 11 vai 111 . Kapec vispar valstij jamaksa ?valsts bernus neražo- nav jau konservi
21.aprīlis, 23:36 Atbildēt
Bebene
Nn, tava aprobežotība ir neizmērojama! Bez bērniem valsts nevar pastāvēt!
22.aprīlis, 16:27 Atbildēt
(*****)
Nabadzība un ar to roku rokā ejošās negācijas, ceturdaļgadsimta laikā nav grūti cilvēku par lopiņu pataisīt
21.aprīlis, 18:29 Atbildēt
Ilze
Te nav nekāda sakara ar nabadzību, bet ar nekontrolētu vairošanos dzīvnieciskā līmenī. Nevari uzturēt neapaugļojies. Vai tad bagātība liek mīlēt savu bērnu? Šādos apstākļos un nežēlībā auguši bērni nekļūs par sabiedrībai derīgiem pilsoņiem.
21.aprīlis, 19:09 Atbildēt
Bebene
Ilze, kur loģika? Kontracepcija maksā lielu naudu! Tāpēc ar nabadzību noteikti ir sakars! Jautājums vienīgi, vai tā ir pilnībā šķīrusi šos "vecākus" no prāta, vai arī psihiskas problēmas ir iedzimtas!?
22.aprīlis, 16:30 Atbildēt
Joņs
Psğts citu nav ko teikt!!!
21.aprīlis, 18:40 Atbildēt
Usnei
Neuztraucies,
gan jau vecāki paši bija labi paēduši, padzēruši un papīpējuši par bērnu naudu.
21.aprīlis, 19:08 Atbildēt
USNE
PAR 11 EIRO??????HAAAAAAAAA!!!!
21.aprīlis, 19:15 Atbildēt
Aija
Jā jā topašu tak nostrēbj
21.aprīlis, 21:03 Atbildēt
lapa
nez ka iet saimas deputatiem , vai labi paedusi un pieklajigi apgerbusies , un vai savas majas vini ledusskapjiem liek prieksa atslegu ar kedi , jo berni var apest nedelas normu...............
21.aprīlis, 19:13 Atbildēt
Skolnieciņš
Drizāk deputāti ir sazagušies! Visi deficīti ir tiem pieejami un naudas tiem daudz...
21.aprīlis, 19:40 Atbildēt
asd
Nafig šitādi mēsli jāpublicē un vēl detaļās ... daudz labāk būtu ielikt statistiku cik bieži kaut kas šāds notiek, ja ir vēlme aktualizēt šādu problēmu ... kapēc man tagad būtu jācieš šo visu lasot, ja es tur tāpat neko nevaru ietkemēt ...
21.aprīlis, 19:57 Atbildēt
Aida
Tādi lopi ir jāsterilizē(kules nost un dzemdes ārā) lai nevar ražot sev upurus.
21.aprīlis, 20:18 Atbildēt
bauris
Latvju dendes , kad beigsiet izvarot un spidzinat savus bernus !
21.aprīlis, 20:23 Atbildēt
Odze
Nabadzība nav attaisnojums šādai vardarbībai,sevišķi,ja ar katru nākamo bērnu pabalsta summa pieaug,īpaši sākot no ceturtā bērna! Atraduši biznesu"sencīši" hrenovi! Sterilizēt šos vajadzētu,lai paši nemokās un nemoka bērnus! Bērnam, vienīgajam,kaut desmitajam jābūt vienmēr paēdušam! Pārējais ir izdomas un iespēju jautājums,pat uzturot to pašu vienīgo bērnu!
21.aprīlis, 20:46 Atbildēt
Skolnieciņš
Par 34€ nekas nesanāks!!! Tas ir stulbums!!! Tas nav biznes, tas ir stulbums! No pabalstiem nepaēdīsi. Es to 117€ dēļ augumu zaudēju. Man pubertāte beigusies esmu 165cm! Tēvs 178cm! Godīgi? Es varēju izaugt, bet somatropīna un gremošanas sistēmas ārstēšanas nebija. Varēju, bet neizaugugu. Es būšu 175cm, ja man kājās ieliks četrus Iljizārova ārējās fiksācijas apartus, tas maksās ap 15 000€.
22.aprīlis, 11:48 Atbildēt
Odze
Sākot no 4.bērna pabalsts ir ap 50 eur. Un ja ir seši,tad tur jau vien varēja kautko izdomāt,sevišķi,ja šos atbalsta arī soc.dienests. Katrā ziņā izdzīvot var,ja labi grib. Un ja vēl ir zemes pleķītis,lai kautko izaudzētu,tad problēmu vēl mazāk!
22.aprīlis, 12:06 Atbildēt
Skolnieciņš
Bet Tu taču gribi dzīvot un baudīt dzīvi??? Tā ir elle, nāve tur ir brīvība. Šādā dzīvē cilvēks degradē. Es nabadzībā nevairotos, jo bērniem un pat man tā ir elle. Es to apzinos. Es negatīvi pozitīva persona.
Tā palīdzība ir niecīga. Tik ēdamajam pietiek. Un ja bērnam ir defekti, tad šis tas ir dirsā. Piemēram, es zaudēju augumu nabadzības dēļ. Plastiskā operācija maksā no 10 000€ par 10cm augums un tas ir maksimums par cik estētiski var izstiept kājas. Un operācijas dēļ es 1,5 gadus būšu ar pārvietošanās grūtībām....
Cieņā, Skolnieciņš
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
22.aprīlis, 18:01 Atbildēt
vecis
MAn jautajums visiem tiem gudrajiem kas briesmīgi kritizē tos vecākus? Kāda saistība kājai ar ēšanu? Vai nav pārspīlējums. Kam par labu tas tiek darīts. Ne jau priekš bērniem.
21.aprīlis, 21:04 Atbildēt
Veci,
nu ko tu tur muldi ,bamšļus pārrijies?
21.aprīlis, 22:02 Atbildēt
???
Vēl viens ne īsti gudrs Izlasi raksru ,tad sapratīsi,kāds sakars kājai ar ēšanu
22.aprīlis, 8:30 Atbildēt
Skolnieciņš
Raudupietes ikdiena...
21.aprīlis, 21:49 Atbildēt
vecmāmiņa
nevajag slinkot,bet vajag pastrādāt un ir iespējams pašiem izaudzēt visus dārzeņus un mežā salasit meža veltes.mums par bērniem neviens nekādas bērnu naudas nemaksāja tāpat vajedzēja izskolot,un tagad tikai gaida gatavu dodiet,man pienākas,esmu daudzbērnu gimene
21.aprīlis, 22:43 Atbildēt
ha
Mīļā vecmāmiņa tieši šie vardarbīgie vecāki ir jūsu paaudzes audzināti. Kas nogāja greizi jūsu ideālajā padomijā?
21.aprīlis, 23:10 Atbildēt
Nn
Nu viņa jau skaidro- vajag pašiem izaudzēt! Mazie nemāk audzēt tad nav ko rīt jāsit nost......slimnieki.nevajag pis...ies un neizsargaties ja zin ka ciest nevares.
21.aprīlis, 23:29 Atbildēt
Skolnieciņš
Un par ko tagad strādā bērni? Vai kāds no viņiem ir dižš cilvēks? Tu viņus audzināji 90-gados? Vai PSRS? Vai 2008.-2010.++ krīzes laikā? Es ienīstu bagātos, viņi pųs pie manām pēdām. Tāpēc es mācis likt lāstus. Nākotnē es iznīcināšu likteņus ļoti spēcīgām personām. Želastību es esmu zaudējis. Vajag man neslinkot, bet darboties. Pat augstā hiearhijas līmenī es saglabāšu savu ļaunumu, bet no ārienes es izlikšos labs un apzinīgs pilsonis. Es tēlošu. Citiem nav jāzin, kas es esmu. Satiekot mani pūlī, mūsu gaišreģi varēs izpausties. Mani nesajust nevar.
22.aprīlis, 6:44 Atbildēt
nacists
Un pirmais ,tevi izkastrēt vjadzētu ,lai šitādam nav nelaimīgi izaudzinātu pēcnācēju šādi radījumi vairojas kā blaktis,radot jaunus un jaunus nākamo audzināmo problēmu pūļus
22.aprīlis, 8:28 Atbildēt
Mamma
+++
22.aprīlis, 12:11 Atbildēt
Bebene
Izaudzēt? Kur gan? Uz palodzes, vai? Tu esi ļoti bagāta, ja tev ir, kur izaudzēt!
22.aprīlis, 16:35 Atbildēt
Mamma
Neviens nav vainīgs,ja tev vienīgā iespēja kautko,ir tikai palodze.:) Laukos pat daudzdzīvokļu mājās katram iedzīvotājam ir savs,kaut neliels pleķītis,kur kautko izaudzēt! Vienā komentārā pieminētās meža ogas un sēnes arī daudz dod. Tikai lielpilsētā nav tādu lietu.lol
22.aprīlis, 19:03 Atbildēt
dd
Vecmāmiņ, lai kaut ko izaudzētu, vajadzīgs zemes gabalinš. Puķu podiņā kartupeļus ziemai neizaudzēsi. Arī tas podiņš un zemīte iekšā ir jānopērk. Nav zemes, nav iespēju.
23.aprīlis, 10:21 Atbildēt
kauns valstij,prezidentam, valdībai par badu valstī
bērni-badā,bet valsts to neredz 22.aprīlis 2017 9:08
Vai šī daudzbērnu ģimene bija tādā trūkumā, ka šie nozagtie produkti draudēja ar BADU visai ģimenei? Pēc vecāku reakcijas spriežot tā tas varētu būt.
Un tagad pamuldēsim daudzbērnu mātei labas audzināšanas ieteikumus apstākļos, kad seši bērni cieš badu.
Jūs vispār zinie, ko nozīmē bads un kādu iespaidu uz psihi tas atstāj?
-Kauns par valsti
22.aprīlis, 9:11 Atbildēt
Skolnieciņš
Man ar 117€ senājā 2014.g. beigās bads nebija. Ēdiens bija, kalorijas es dabuju. Bet mantu nebija. Man skaitijās grupa un nauda par pirmo bērnu, vecākiem darba nebija. Bet es esmu īss... Skumji. Bet vecāki dzīvoja vel neveselīgāk par mani...
22.aprīlis, 11:53 Atbildēt
viks
Bāriņtiesa par to nav likusies zinis. Skolā neko neredzēja? Negāja skolā? Bāriņtiesa neredz kliedzošus gadījumus ne bērnu namos, ne ģimenēs, bet jālasa par kliedzošiem gadījumiem, kad atņem bērnus normālā ģimenē. Arī Saeimas komisija attiecīgajos jautājumos sastādīta formāli, no nekomponentiem, neieinteresētiem cilvēkiem. piem. Bračas izteikumi par spīdzinātājām Jelgavas bērnunamā.
22.aprīlis, 9:11 Atbildēt
Desotājs
Malace māte! pa zobiem tādai!
22.aprīlis, 10:33 Atbildēt
Vvvvvv
Un tēvam pimpi nost
22.aprīlis, 13:03 Atbildēt
Ivars Vītols
Pareiza doma, pietiekoši bērnus sabrūvējis. Nebūs daikts, sāks domāt par darbu.
22.aprīlis, 16:23 Atbildēt
6 bērnu mamma
Bērni ir jāmīl un viniem ir jābūt gribētiem. Un nau jameklē vaina valstī. Pats katrs savu dzīvi veido . Visam pamatā ir darbs.
Lai ari minimālā alga bet ja abi strādā .
Tagad jaunie vecāki uzskata viņiem pienākas bet pašiem nekas nebūs jadara.
Tagad ari pabalsti ir pacelti par ceturto ,piekto un sesto bērnu .
Vienkārši vajag strādāt un neaizbildināties . Ja gribās sist bērnam iesit sev jo tā ir tava bezspēcība ka neko nevari izdarit.
22.aprīlis, 11:21 Atbildēt
Sa
man ari sen gadus atpakal bij totala nabadziba,kad vareju izvarit tik grubas udeni,vai novarit kartupelus ar mizu. veikala man iedeva maizi kurai termins beidzies,kuru nesu majas un izmircinaju tad sacepu berniem ar zapti lai ed.kad sanemu bernu naudu tad sapirku kaulinus lai zupas var varit vismaz utt..... bet man mūžam prātā nav ienācis sist savus bērnus, pat bļāvusi neesmu,jo vini jau nebij vainigi pie tā.un ta veselu gadu cinijos kamer vareju uz darbu sakt iet kad mazako neema bernu darza.
22.aprīlis, 12:05 Atbildēt
lapa
vai saimas deputati ir labi paedusi un apgerbusies , ka ari ledusskapjiem kedes un atslegas nav jaliek. bet tauta luk dzivo ta , ja un dalderi deretu pakart aiz vienas vietas.
22.aprīlis, 12:38 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!