Diviem vīriešiem naktī dramatiski beidzas gājiens uz pieturu

F64
  • F64
1 / 1

10. maijā, ap pulksten 02.00 naktī, divi vīrieši gāja uz sabiedriskā transporta pieturu Gogoļa ielā. Piepeši pie viņiem piegāja divi 1994. gadā dzimuši svešinieki un sāka izteikt rupjas piezīmes. Pēc aso vārdu apmaiņas sekoja kautiņš, kā rezultātā rupjie svešinieki nodarīja miesas bojājumus abiem iepriekšminētajiem vīriešiem.

Pēc tam ļaundari abiem cietušajiem atņēma naudas makus un dokumentus. Pēc laupīšanas noziedznieki metās bēgt.

Abi cietušie vīrieši uzmeklēja patruļpolicistus un izstāstīja par notikušo. Rīgas Latgales iecirkņa policisti nekavējoties uzsāka ļaundaru meklēšanu. Būtiski, ka pēc informācijas saņemšanas no cietušajiem likumsargi pāris minūšu laikā laupītājus atrada un aizturēja.

Jāpiemin, ka abas personas jau iepriekš sodītas par laupīšanām, un viena no viņām bija izsludināta meklēšanā par šādu noziegumu veikšanu.

Nolaupītās mantas tika atgūtas.

Valsts policija

Saistībā ar 10. maija naktī veikto noziegumu pret abiem vīriešiem uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas - par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Vīrietis, kurš jau iepriekš bija meklēšanā pašlaik atrodas apcietinājumā, bet otram vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

Komentāri [11]

 
nu ja...
... pa kupri riktīgi nav dabūjuši... sēdēs vēl divi liekēži uz nodokļu maksātāju naudas... visus šis zagļus un bandītus dzīt uz karjerām,lai granti gruzī ar lāpstām,tad varbūt saprastu,ko nozīmē smags darbs.. citādi sēž un vaļojās,parijuši ir ,tad tik prāto ,kad izlīdīs no čoka,ko tālāk piekaut un aplaupīt... sīkie mežoņi....
15.maijs 2017, 23:50 Atbildēt
Kašķe
Idiotu komentāri!Starpnacionālā naida kurināšana atkal iet vaļā! kad vienreiz kārtību uzturošās iestādes ķersies klāt šiem komentētājiem/ Un kas vēl- 9.maijā nebija Uzvaras diena pār fašistiskās vācijas armiju? Vai nav vienalga kad kāds un kur to svin? Un kāpēc nesvinēt? Mēs taču gadu gaitā neesam aizmirsuši 14.jūniju? lai gan- cik ilgi vēl mēs skumsim, ja tagadne mums laupījusi daudz dfaudz vairāk cilvēku, kas devušies labprātīgā trimdā ,lai vergotu svešās zemās,JO LATVIJĀ MĒS NEESAM VAJADZĪGI!!! Taistās ievest viesstrādniekus, kas vergos par vēl zemāku samaksu un kas dzīvos vēl sliktākos apstākļos, lai nebūtu jāmaksā par īri un komunālajiem, jo nemaksātājus izliek no mājām un nav kur citur iet, ka jābrauc prom.Riņķa dancis. Bet Saeima un valdība izliekas, ka viss ir O.K.UnJums, komentētāji- tāpat viss ir o.k.!
15.maijs 2017, 21:54 Atbildēt
dd
94 gads. Tie tak tikko no bērnu dārza izkapuši....jopcik, žēl ka man viņi nenāca pretīmu ,būtu rīkles pārgriezis abiem...
15.maijs 2017, 20:10 Atbildēt
pareizais
idiots tu esi, tev pinciitis pariisu.ko tu te ziimeejies?ahahahahahahaha
15.maijs 2017, 20:14 Atbildēt
Skatīt visus 11 komentārus >

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!