Draudzene atklāj traģiskajā jauniešu nāvē Lizumā vainotā Daiņa patieso seju

Ekrānšāviņš no LTV raidījuma "Panorāma"
  • Ekrānšāviņš no LTV raidījuma "Panorāma"
1 / 1

2016.gada maijā visu Latviju satrieca ziņa par divu jauniešu nāvi Lizuma pagastā. Pirts kubulā, kurā atradās jauns puisis un meitene kaķis iemetis lampu ar elektrības vadiem, kā rezultātā abi jaunieši miruši. Kamēr sabiedrībā izteikti vairāki pieņēmumi par to, kas vainojams šajā traģēdijā, tikmēr Daiņa Mazuļa draudzene portālam "Kasjauns.lv" atklājusi jaunus faktus par bojāgājušā puiša tēvu.

2016.gada 31.maijā laikraksts "Neatkarīgā Rīta Avīze" vēstīja, ka versija, ka Lizuma pagasta Velēnā 6. maijā divu jauniešu nāve no elektrotraumas, iespējams, bijusi izshēmota, 28. maijā publiski parādījās LTV1 raidījumā Panorāma. Atklājies, ka abi jaunieši ir bijuši apdrošināti vienlaikus vairākās kompānijās. Apdrošināšanas polisēs it kā norādīts, ka jauniešu nāves gadījumā labuma jeb apdrošināšanas atlīdzības guvējs ir viena persona - Dainis Mazulis, kura lauku māju teritorijā jaunieši ir gājuši bojā.

Daiņa draudzene Ilze portālam "Kasjauns.lv" atklājusi jaunus, līdz šim nedzirdētus faktus par bojāgājušā puiša tēvu. Sieviete sarunā ar mediju norādījusi, ka Daini nekas nespēj izsist no līdzsvara - ne materiālās neveiksmes, ne pat tuvāko zaudēšana. Ilze arī uzsver, ka drošāku cilvēku par bojāgājušā puiša tēvu nespēj iedomāties. Viņš pamācot ikvienu un laikus dara visu, lai neviens nenonāktu nedrošā situācijā. Tāpat draudzene atklājusi arī Daiņas "sliktās" īpašības- viņš esot piekasīgs pie tīrības, nedzērājs, nesmēķē, nelieto narkotikas, turklāt ir pret azartspēlēm.

2017.gada 10.maijā portāls "Kasjauns.lv" informēja, ka joprojām turpinās izmeklēšana. Tiesa, D.Mazuļa īpašumā oktobrī notikusi vēl viena nelaime- saimniecībā pērn oktobrī nodega Mazuļa dzīvojamā ēka. Vienlaikus Lauksaimniecības atbalsta dienests no Mazuļa pieprasīja aptuveni 80 000 eiro, ko viņš bija saņēmis par bioloģiskās lauksaimniecības saimniecības attīstību.

AVOTS: portāls "Kasjauns.lv"

Komentāri [7]

 
Piesardzīgi ar šo cilvēku
Viņš ir padomju laika milicis, tāpēc zina daudz tā laika metodes, kas mūsdienu jaunajiem cilvēkiem pat prātā nevar ienākt.
21.maijs 2017, 14:41 Atbildēt
Vārds
Kas tās par stulbām babenēm??????? Šitā grib būt nākamā? Viņam jau divas ir kontā. Un vēl dēls. Galīgi nenormāla. Ak, puisītis nedzer, nesmēķē, narkotikas nelieto ir pret azartspēlēm. Kāds labs cilvēks..... Tas nekas, ka sievu nogalināja un priekšlaicīgi no cietuma palaida. Un skat, tagad kaķi vaino dubultslepkavībā.
19.maijs 2017, 13:00 Atbildēt
bobs
tads cilveks kas naudas del nogalinajis savu sievu nevar laboties!ari draudzenes stastitam nevar daudz ticet! ka tik ta par savu valsirdibu nesamaksa bargu naudu!
18.maijs 2017, 11:51 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!