Policija aptur auto, kura šoferis ar pūlēm spēj no tā izkāpt

Rīgas pašvladības policija
  • Rīgas pašvladības policija
1 / 1

14.maija naktī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Pleskodālē, kur degvielas uzpildes stacijā aculiecinieks ievērojis Ford markas automašīnu, kuru, iespējams, vadījis vīrietis alkohola reibumā.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka autovadītājs jau devies prom. Policisti nolēma apsekot tuvāko apkārtni un pamanīja norādīto transportlīdzekli. Automašīna tobrīd bija novietota stāvēšanai.

Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency

Policisti piebrauca pie aizdomīgā transportlīdzekļa, lai pārliecinātos par vadītāja spējām to vadīt.

Pieejot pie automašīnas, tā vadītājs vēlējās aizbēgt un uzsāka braukšanu. Nekavējoties attaisītas durvis un vīrietim dots rīkojums izkāpt no transportlīdzekļa. Persona bija acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī un ar pūlēm izkāpa no automašīnas.

Autovadītājs grīļodamies aizgāja līdz operatīvajam transportlīdzeklim, kur pārmeklēts un aizturēts.Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki. Pārkāpējs aizvests uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centru, kur veiktas nepieciešamās analīzes, tostarp, alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Iereibušajam kungam konstatēts vairāk kā trīs promiļu reibums.

Vīrietis nodots Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Komentāri [4]

 
:)
nebutu sācis braukt (bet varbut ari nesāka, poličiem ar nevar ticet) neviens pat neko piesiet nevarētu. jo mašina jau bija stāvvietā. sedet pie stures stavošai mašinai nav noziegums. sēžu gaidu kamer šoferitis atbrauks kas mani mājās aizvedīs un viss
19.maijs 2017, 6:46 Atbildēt
paklausies tu,CENZUURA!
paprasi savam arstam zales pret trakumsergu,slimniek un beidz pljuutit visaa interneta.
18.maijs 2017, 21:54 Atbildēt
Joņs
Nozombētiem muļkiem vienalga vai viņus zembē vai nē jo viņiem nav sava viedokļa. Viņiem tikai liekas ka viņi ir spējīgi domāt!
18.maijs 2017, 22:15 Atbildēt
HUGO
UN ??jebkurš ,kurš pielējis acis brauc normālāk nekā iet ..lai jau brauc..
18.maijs 2017, 21:40 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!