Mazi bērni Rīgā apreibinās ar gaisa atsvaidzinātājiem un velk nost bikses

Aigars Eglīte, F64 Photo Agency
  • Aigars Eglīte, F64 Photo Agency
1 / 1

17.maija vakarā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Pētersalā, kur kādā nomaļā vietā garāmgājēja ievērojusi trīs mazus bērnus ostam no maisiņiem gaisa atsvaidzinātājus.

Ierodoties notikuma vietā, apsekota norādītā teritorija un pamanītas divas meitenes kopā ar kādu zēnu. Bērni apturēti un ieaicināti apsēsties policijas operatīvajā transportlīdzeklī līdz tiks noskaidroti visi apstākļi.

F64

Bērni kategoriski noliedza, ka būtu mēģinājuši caur maisiņiem apreibināties. Tikmēr viens no policistiem aizgāja apsekot norobežoto vietu, kur izsaucēja bērnus pamanījusi. Nomaļajā vietā atrasti vairāki gaisa atsvaidzinātāji un saplakuši maisiņi, kuros bija palikusi šķidra viela.

Pārrunu laikā pie kārtības sargiem pienāca apsardzes darbiniece, kura mazos pārkāpējus atpazina un paskaidroja, ka pirms brīža viņus izdzinusi no slēgtās teritorijas. Sieviete skaidroja, ka nav redzējusi, ko tieši bērni darījuši norobežotajā teritorijā.

Savukārt vēl pēc brīža pie policistiem piesteidzās izsaucēja, kura pastāstīja, ka redzējusi kā elpo gaisa atsvaidzinātāju saturu. Tāpat aculieciniece pastāstīja, ka pēc apreibināšanās meitenes vilkušas nost bikses, bet zēns viņām, iespējams, uzmācies.

Likumsargi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri 8 gadus veco zēnu kopā ar 11 un 12 gadus vecajām meitenēm hospitalizēja.

Policisti noskaidroja vecāku tālruņu numurus un viņus informēja par atvašu aktivitātēm un to, ka bērni tiks nogādāti slimnīcā.

Lietas materiāli nodoti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas speciālistiem izvērtēšanai.

Komentāri [4]

 
Es
Un kuros laikos, tad cilvēkiem labus mitekļus meta pakaļ? krievu oficieri, kas salīda izsūtītu cilvēku mājokļos un nodzīvoja līdz kliņļim gan mājokli, gan iedzīvi, neskaitās.
19.maijs 2017, 14:07 Atbildēt
lapa
mila eiropa. kapitalisms.
19.maijs 2017, 13:44 Atbildēt
jā !
12 gadu - tātad 5.klase...
Laiks jau sākt, citādi dzīvē daudz ko nokavēs!
19.maijs 2017, 13:34 Atbildēt
sorry,
ne nokavēs, bet nepaspēs !
19.maijs 2017, 13:36 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!