Mežciemā ļaunprātīgi nodedzinātas sešas automašīnas [+video]

Ilze Zvēra, F64 Photo Agency
  • Ilze Zvēra, F64 Photo Agency
1 / 1

Šonakt Mežciemā degušas sešas automašīnas, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

Valsts policija ap plkst.3 saņēma informāciju par automašīnu dedzināšanas faktu Biķernieku ielā. Ierodoties notikumu vietā, tika konstatēs, ka sadegušas sešas vieglās automašīnas.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185.panta 2.daļas - par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā.

Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem.

Komentāri [1]

 
pensionāre
Kādam , laikam, piegriezās auto rindas uz ielas vai pagalmā... Vēl, šķiet nav sācis stādāt jaunais Rīgas domes deputātu kopums? Man gribas palīdzēt Bondaram. Viņš bija kategoriski pret bezmaksas auto stāvvietām. Diemžēl, Mārtiņ, Tu domā tikai valūtā. Dome ar bezmaksas stāvvietām domā, droši vien, nolīdzinātu, neizmantotu zemes gabalu, lai noblietētu un palīdzēt īzvietot privātos auto, tādējādi novācot tos no ielām un atbrīvotu pagalmus. Tas tā, lai Tev nebūtu neērti, kad sāksi runāt domē, protams, par velti, jo Tev , šķiet, būs maza alga. Piezvani atkal, kā pirms vēlēšanām. Cik varēšu, mēģināšu palīdzēt.
19.jūnijs 2017, 13:33 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!