Komentāri / Pazudinātais bērns. Mazā Ivana nāve šokē Latviju
 

63 komentāri

JJansons
Kā var virsrakstā likt tik banālu frāzi? Visa Latvija ir arī tie, kas neko nezina par notikušo?
13.jūlijs 2017, 5:54 Atbildēt
EEs
Kurš nezina? Manuprāt šajās dienās katrs stabs bija aplīmēts ar mazā puisēna foto.Visa Latvija pārdzīvoja par Ivanu.
13.jūlijs 2017, 7:47 Atbildēt
sskumji
Tā jau ir mūsu nelaime, ka Latvijā dzīvo tādi tumsoņas, kas neko nezina, un kuriem vienalga, kas notiek.
13.jūlijs 2017, 8:44 Atbildēt
JJudāss
Kas tur ko serot ,ievedisim vieta simtiem islamistu ,augstākas zortes berneļu !
13.jūlijs 2017, 7:10 Atbildēt
LLai vieglas smiltis mazulītim
Tomēr ekstrasensi pateica pareizi,ka bērns atrodas mitrā vietā,ir pārbijies un ļoti vārgs (tai vietā esot kautkādas trubas-tie bija koki) arī Merilina teica,ka atradīs,bet būs par vēlu
13.jūlijs 2017, 7:42 Atbildēt
%%%
Zin,Tev visu sajégu ekstrasensi salaidusi trubà.Pràta spéjas parasti neatjaunojas.Izliec kàrtisvai Tev vél ilgi jàmokàs.
13.jūlijs 2017, 9:28 Atbildēt
RRaimonds
Latvijā šobrīd ir kapitālisms .... un tas arī ir faktiskais šī bērna naves iemesls ...un kā jau rakstīju .. līdzīgi līķi jau bija ... un būs ... tā ka ne vienu reizi vien mums būs smagi jānopūšas ... un jāizvelk savs nēzdodziņš ...
13.jūlijs 2017, 8:58 Atbildēt
GG
Tas nav kapitālisms, tā to saucamo vecāku bezatbildība, kā var vecāki nezināt kur atrodas 5 gadīgs bērns, šajā vecumā nevar pieņemt patstāvīgus un loģiskus lēmumus, tātad atbildība jāprasa pieaugušajiem.
13.jūlijs 2017, 9:03 Atbildēt
RRaimonds
Tiksi fakts - Padomju Latvijā ... kādā mēs vēl dzīvojām gluźi nesenīt ... nekas tāds vispār nebija iespējams. Un pie kam tur vecāki ... izej visu !!!!! šo Ivana ķēdīti. ... tie vecāki ir tikai viens no posmiem .... un nekas vairāk.
13.jūlijs 2017, 9:07 Atbildēt
SS
Izskatās, ka pats neesat dzīvojis tai "Padomju Latvijā".
13.jūlijs 2017, 10:57 Atbildēt
AArtis
Atkal visa pasaule vainīga!Vislielāk'ā atbildība ir jāprasa no VECĀKIEM!!! Kāpēc tos nepiemini -laikam tāpēc ,ka krievi?
13.jūlijs 2017, 16:22 Atbildēt
RRaimonds
" te jau nav tikai vecāku "gļuks" .... te tādi ir VIENS AIZ OTRA STRĪPĀ ... vecāki + kaimiņi + autubusa šoferis, kurš pieļauju ka neredzēja ... bet pat ĻOTI LABI REDZĒJA ... KA PIETURĀ .... IZKĀPJ TIKAI VIENS PATS 5 GADUS VECS BĒRNS ... un mierīgi aizbrauca tālāk + plus daudzi autobusa pasažieri, kuri arī labi redzēja, ka pieturā izkāpj tikai bērns + tie Dubeņu iedzīvotāji ... kuri dzirdēja, ka mežā bērns raud un sauc pēc palīdzības. .. bet pilnīgi NEKO nedarīja. ..."
13.jūlijs 2017, 10:41 Atbildēt
rraimond,
Un kur šajā brīdī biji tu un ko darīji zēna labā, kāpēc negāji mežā , kad dzirdēji bērnu raudam? Noteikti sēdēji internetā un tev vienkārši tādiem sīkumiem nebija laika,,toties tagad rej ar putām uz lūpām.
13.jūlijs 2017, 14:06 Atbildēt
RRaimonds
Es nacistu sprāgoņa reju pamatoti. Pret šo pataloģisko veidojumu ... sauktu 4.maija Republika .... un pret tādiem mēsliem kā tu ... kuri to stutē ar visādiem līdzekļiem ...
Un man !!! ir tiesības kritizēt tādas cūcības Latvijā.
Tie esat jūs , pastalnacisti, kuru dēļ tas bērns gāja bojā. Tā ir jūsu atbalstītā likumdošana ... kura ir pamatā totālam bardakam Latvijā.
Tā ka nevajag grūzt savas cūcības uz citiem.
13.jūlijs 2017, 16:14 Atbildēt
RRaimonds
Mēs visi ļoti labi zinām, ka Latviju šos 27 gadus pārvalda pamatā noziedzīgi cilvēki .... bet klusējam. Cilvēki, kuriem būtu jāsakārto valsts ... tā vietā Latvija ir totāli izzagta ... izpārdota ... milzīgs skaits cilvēku tiek mērķtiecīgi !!!! izdzīti no valsts ... nu cik te gadā ir pašnāvību? ... par to tiek klusēts ... jo tas skaidri parāda... ka Latvija ir pataloģija. Tas ir primārais apzīmējums tagadējam veidojumam ... un tāda Ivana nāve ... TĀ IR LIKUMSAKARĪBA. Un tādas būs un būs ...
13.jūlijs 2017, 9:04 Atbildēt
ttrolli
Tev taču tā zēna nāve pie vienas vietas, pamatā tikai zvērīgs naids pret Latviju un tās iedzīvotājiem, ka nu nevajadzēt to visu nožēlot .
13.jūlijs 2017, 13:55 Atbildēt
RRaimonds
Man ir zvērīgs naids pret tādiem nacistu sprāgoņām kā tu ... tai skaitā arī šajā gadījumā ... jo viens no iemesliem kāpēc gāja bojā tas mazais bērns. ... esat jūs mēsli ... un jūsu Nacionālā Apvienība ... veidojums, kurš piesedz korupciju Latvijā. .. kurš atbalsta Latvijas okupāciju ... kurš no pirmās dienas ir veidojis gan likumus Latvijā ... gan cilvēku cinisku attieksmi pret valsti ... kura rezultātā šobrīd ir naza zēna nāve.
13.jūlijs 2017, 16:18 Atbildēt
ttas gan
Raimondiņ, to, ka tev ir zvērīgs naids, visi jau sen ir pamanījuši. Tas tev lien pa visām vīlēm ārā. Vienkārši vajag izolēties no sabiedrības un ārstēties. Nevis ķēzīties komentāros.
13.jūlijs 2017, 17:08 Atbildēt
RRaimonds
Es komentàros ķēzos tikai pret tādiem mēsliem kā tu ... un tev līdzīgiem. Un mana rīcība ir pilnīgi pareiza, jo jūs tupnacisti un ASV prostitūtas to esat pelnījuši.
13.jūlijs 2017, 18:15 Atbildēt
hha ha
Nezināju, ka tas, kurš pats ir mēsls, vēl var arī paķēzīties.
13.jūlijs 2017, 20:40 Atbildēt
SSekundāras raudas
Nupat visa valsts raud par vienas nelabvēlīgas ģimenes sekām, kad māte guļ pie mīlākā, bet saražotie bērni savā vaļā. Mazāk slavināt žurnālos un internetā ģimeņu pametējus, jaunu miesu pircējus, bet gan atgriezties pie pamat -vērtībām- stabilām un uzticīgām ģimenēm.
13.jūlijs 2017, 9:49 Atbildēt
kkas zin
kāpēc tas labais onkulis regulāri cienāja šo zēnu ar konfetēm, un maldināja, ka vēl pazušanas dienā ap trijiem esot viņu saticis liepājā... varbūt zem šī onkuļa rīcības slēpjas viss baisais. kas ir noticis?
13.jūlijs 2017, 9:49 Atbildēt
aaļļo
kāds vēl onkulis?
13.jūlijs 2017, 15:27 Atbildēt
ttagad jau viņš par Engeli debesīs
Nabaga bērns, TIKAI 5.gadiņi... Elle zemes virsū... Un mirt tādā nāvē... :(
13.jūlijs 2017, 10:15 Atbildēt
AAna
'z'el, ka 'soferim bija vienalga...:(
13.jūlijs 2017, 10:24 Atbildēt
ees
Tu muļķe šoferis dara savu darbu, viņš nav aukle
13.jūlijs 2017, 12:09 Atbildēt
RRaimonds
Padomju iekārtā ... kuru es labi zinu tās pēdējā posmā te Latvijā. ... pirms Padomju sistēmas sabrukuma ... nekas tāds vispār nebija iespējams ... jo te jau nav tikai vecāku "gļuks" .... te tādi ir VIENS AIZ OTRA STRĪPĀ ... vecāki + kaimiņi + autubusa šoferis, kurš pieļauju ka neredzēja ... bet pat ĻOTI LABI REDZĒJA ... KA PIETURĀ .... IZKĀPJ TIKAI VIENS PATS 5 GADUS VECS BĒRNS ... un mierīgi aizbrauca tālāk + plus daudzi autobusa pasažieri, kuri arī labi redzēja, ka pieturā izkāpj tikai bērns + tie Dubeņu iedzīvotāji ... kuri dzirdēja, ka mežā bērns raud un sauc pēc palīdzības. .. bet pilnīgi NEKO nedarīja. ...
13.jūlijs 2017, 10:25 Atbildēt
BBeidz pļūtīt
Neko viņi nedzirdēja - žurnālistu izpūsta pīle, lai tādiem kā Tu būtu ko cepties. Bērns Tev rūp vēl mazāk nekā viņiem, jo Tev tas ir tikai iegansts gāzt ārā savu žulti.
13.jūlijs 2017, 15:25 Atbildēt
RRaimonds
Jūs nacisti pļūtat ... bet es rakstu komentārus. Un šī informācija nāk no vairākiem avotiem ... tātad viņai ir pamats.
13.jūlijs 2017, 16:20 Atbildēt
ppļūtīzeris Raimonds
tie daudzie avoti ir tavā mazmājiņā, raimond? Tu domā, ka ūdens skalojamā kastē un podā ir divi avoti? UN tas ir daudz? Man par Tevi patiess prieks, ka Tu šo savu šķidrā vēdera izjeu vismaz pats, nožēlojamais naicsteli raimondeli, uzskati par komentāriem. Pats jau tā pieradis, ka vairs ir nejūtu, kā smird no tevis.
13.jūlijs 2017, 17:05 Atbildēt
RRaimonds
Tagadējais 4.maija veidojuns ir izteikti kropls veidojums ... viņš ir noziedzīgs ne tikai pret savas vasts iedzīvotājiem. .. Latvijas ārpolitika arī ir ... nepārspīlejot BANDĪTISKA ... un nekas ... mēs visi to labi zinām ... bet klusējam.
13.jūlijs 2017, 10:28 Atbildēt
RRaimonds
Visa "ķēde" ... (4.maija republikas mērce) visi viņa kontakti ar sabiedrību ... VISI !!!! VIŅI BIJA NOZIEDZĪGI ... visi .... un tikai visi kopā !!! viņi noveda mazo Ivanu līdz nāvei ...
Vai viņam dzīvē bija KAUT VIENS gaišs saules stars ???
Ja šai Ķēdē būtu bijis KAUT VIENS !!! normāls posms ... tad tas sīkais šodien būtu dzīvs.
13.jūlijs 2017, 10:47 Atbildēt
ssc
Liepājas pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports”. Aģentūras direktors Gints Lūsis portālam “Delfi” pauda, ka autobusi aprīkoti ar video novērošanas kamerām un ka pēc to ierakstiem varēs spriest par notikušo. Nu tad paskataties, kuri cilvēki bija tik vienaldzīgi no 2000 iedzīvotājiem, ka 5!gadīgs bērns ir viens pats...autobusā!!!
13.jūlijs 2017, 10:51 Atbildēt
RRaimonds
Es neticu, ka šāda informācija tiks publiskota ... viss šis 4.maija režīms ir noziedzīgs ... un viņi viens otru piesegs ... lai tikai neatklātos, ka virknei vadītāju ir milzīga nekompetence ... un jau gadiem ... jo tad beigu beigās cilvēki ieraudzīs ... cik liels murgs ir tagadējā "neatkarigā" Latvija ... un sāks pilnīgi pamatoti vēlēties par radikālu tagadējās sistēmas maiņu ...
13.jūlijs 2017, 11:25 Atbildēt
ttrolli,
Pat tagad tu nevari rimties! Vai tad kauna un sirdsapziņas tev nemaz nav? Tas zēns taču tev pie kājas, ka tikai tu vari ļauni pamuldēt.Kā vēl zeme tādus kā tu nes!
13.jūlijs 2017, 13:51 Atbildēt
RRaimonds
Nu ... man ir līdzīgas domas ... es atkal domāju .. kā zeme tādus nacistus un krievu nīdējus kā tevi nes ... ?
Tie ir jūsu komentāri ikdienā ... ka krievi ir Latvijas ienaidnieki ... līdz pat tam ... ka jūs publiski, nemaz nekautrējoties, aiciniet krievus nogalināt ...
Nu lūk ... viens mazs krievs nu ir miris ...
13.jūlijs 2017, 16:24 Atbildēt
hha ha
Tas ir tiešām smieklīgi, ka nacistam Raimondam esot "domas", jo nezināju, ka tāds kaut kas mēdz būt cilvēkiem, kuri ir tupāki par zābakiem. Bet tomēr man nešķiet pareizi, ka nacists Raimonds ar saviem humoriņiem mēģina izklaidēt tautu pie rakstiem ar tik traģisku saturu kā šis.
13.jūlijs 2017, 17:07 Atbildēt
RRaimonds
Traģiski ir tas .. ka jūs nacisteļi netiekat izolēti no normālas sabiedrības ... un tāpat no dalības politikā ... kā rezultātā jūs radat naidu pret krieviem ...
Es slimais nacist skatos uz taviem komentāriem un man vēmiens nāk no tiem ... cinisms ... tikai tāpēc, ka tas mazais bija krievs . .
13.jūlijs 2017, 18:19 Atbildēt
nnesatraucies
Nacists Raimonds ir izolēts no sabiederības - ēd savu troļļa plāno maizīti un reizi nedēļā raksti reaļi stulbus komentārus. Sākuši sliktāk maksāt? Ekonomiskā krīze? Sankcijas? Nu, viens labums sabiederībai no tā ir. Tā ir izolēta no tevis, nacista Raimonda. Raimonds ir vislielākais nacists pats, tāpēc arī visus tā apsaukā. Pats nacists būdams, neko labāku nevar izdomāt. Nacists! Atšujies! Izolē sabiedrību no sevis vēl vairāk! Aizej uz kaut kurieni! Tu esi apnicis kā rūgta nāve pat tad, ja ekonomisko sankciju un darba apjoma samazināšanās dēļ driķē savu verbālo caureju nu jau vairs tikai vienu reizi nedēļā.
13.jūlijs 2017, 20:38 Atbildēt
EESMAIJA
Šo nakti pavadīju bez miega. Domas bija pie mazā puisēna un visa pārējā, kas ar to nav redzami saistīta, bet pastāv ciešā sakarībā. Lasu komentārus - nežēlīgus, līdz riebumam rupjus, ciniskus, ļaunumu vēlošus, bez mazākās saprāta dzirksts un cilvēcības. Šķiet, tie nav cilvēki, bet no džungļiem izlīduši izdzimteņi... un tā neviļus domās nonācu līdz ģimenei, pār kuru viss tas jau gadiem iet pāri. Tur aug vairāki bērni, kuros, kā zinoši cilvēki stāsta ir ieaudzināts viss labais un cilvēcīgais. Vai šie izdzimteņi kādreiz ir padomājuši, kā šie bērni jūtas starp saviem vienaudžiem? Kādas sāpes visas šīs ķengas viņiem nodara? Bet visi klusē!!!! Pat tieši otrādi - kā kāds cenšas atspēkot, arī tas dabū savu tiesu. Tieši tāpat kā šajā gadījumā ar mazo puisēnu! Šiem aprējējiem nav svēts nekas! Ainārs, būdams ministrs, pat ārzemēs tika vērtēts kā viens no nedaudzajiem Latvijā, kurš strādā Eiropas ministru līmenī. Tas nav mans izdomājums, tas tika publicēts, bet tūlīt pazuda, jo jautrāk ir kaut ko sliktu pateikt. Kādēļ nekad netiek atklātībai nodots, cik šī ģimene daudz ir ziedojusi labdarībai? Tāpēc ka lielāku prieku publikai sagādās citas ziņas. Kā vēmekļi nāk uz āru tikai meli, meli, meli un totāls naids. Vai tādēļ, ka šie ļautiņi intuitīvi jūt, ka kāds ir pārāks par pašiem un tas primitīviem mežoņiem nav ne pieļaujams, ne pieņemams. Bet kādēļ, tie, kas vēl sevi uzskata par cilvēkiem , kādēļ tie klusē. Vai šai ģimenei, it īpaši bērniem, nav mūsu valstī nekāds aizsardzības? Tikai tad, kad notiek traģēdija, tad pamostas.
13.jūlijs 2017, 11:19 Atbildēt
11111
Neuztraucies mums būs pilnīgi vienalga kad Tu aiziesi tālienē. Nebāz degunu kur nevajag.
13.jūlijs 2017, 13:05 Atbildēt
ttomēr
Totāls naids jau nāk no jums, komentētējiem,un jums taču tāds zēns bijis nebijis, un no kā tad mūsu valstī šī "īpašā" ģimene būtu jāaizsargā? Bērni tomēr visupirms ir vecāku prioritāte, ne jau apkārtējo, un tagad pasludināt par vainīgajiem šoferi, kaimiņus, sabiedrību ir stulbums.
13.jūlijs 2017, 14:01 Atbildēt
RRaimonds
>>> tomēr.
Jā .... tas ir valsts pienākums aizsargāt mazus bērnu. Tas ir viņas pienākums izveidot tàdu sistēmu Latvijā ... kai mazi cilvēkbērni varētu te justies droši ...
Ko nevar teikt par Latvijā pie varas esošās kliķes darbu šo 27 gadu garumā ...
Kāpēc Padomju laikos mazi bērni bija aizsargāti ??? .. bet tagad vecāki var gadiem dzerties un nestrādāt ... un piecgadīgi bērni var GADIEM vieni paši klaiņot pa lielu.pilsētu ....? ???
13.jūlijs 2017, 16:28 Atbildēt
IIM
Nu bet kā nešokēs?
Pati Latvija jau ar tā kā mazs puisēns kaut kur brauc un maldās.
13.jūlijs 2017, 11:51 Atbildēt
RRaimonds
Latvija iet šī Ivana pēdās . .
13.jūlijs 2017, 16:29 Atbildēt
JJuris
Mazais,zinātkārais,drosmīgais un uzņēmīgais" Dauka" visai valsts sabiedrībai vēl vairāk ir sabojājis jau tā ne visai labu garastāvokli.Reaģēt un pieņemt likumu vajadzēja jau tad,kad neizpratnē lasījām par mātes tiesību zaudēšanu Apvienotā Karalistē,kur māte no Latvijas bija aizgājusi uz darbu ,atstājot mājās mazuli,nesagaidot aukli.Likumdevēji, vai cirka zvēri jums vairāk rūp par mazu cilvēkbērnu?
13.jūlijs 2017, 12:33 Atbildēt
jjucis, vai?
Vai tu gribi tos vājprātīgos britu likumus Latvijā?
13.jūlijs 2017, 15:22 Atbildēt
LLM
Liktenīgā figūra visā šajā lietā ir autobusa šoferis, kurš aiveda ārpus pilsētas un izmeta klajā laukā bezpalīdzīgu puisēnu. Ko par to domā Liepājas Autobusu parka akcionārs Uldis Sesks?
13.jūlijs 2017, 12:58 Atbildēt
RRaimonds
Ticamākais, ka pats Seska kungs ne ar vienu tādu autobusu nekad nav braucis ... un loģiski, ka viņam ne jēgas par kārtību/sistēmu tādos autobusos ... pilnīgi pietiek ar to, ka viņam no tādiem autobusiem ir regulāri naudas piegādājumi ...
13.jūlijs 2017, 13:13 Atbildēt
ees
Tu idiot vispār zini cik tautas viņš pa dienu pārvadā,viņš nav aukle losi
13.jūlijs 2017, 14:41 Atbildēt
RRaimonds
Te ir acīmredzama nekārtība pasazieru iekāpšanā/izkāpšanā.
Bet tas nav visur ... ir novadu autobusi. .. kuros ir normāla kàrtība .... ko šobrīd nevar teikt par Liepājas Autobusu parku ...
Losis ir tas priekšnieks Liepājā ... kuram kārtība pārvadājumu sistēmā ir mazsvarīgs jautājums. .. un viņš ir ne tikai Losis ... viņš ir iekšā tajā ĶĒDĪTĒ , kuras rezultātā gāja bojā tas mazais ...
13.jūlijs 2017, 16:34 Atbildēt
oome
Mūsu zemē par bērniem daudz vērtīgāki ir savvaļas putni. Pārņem šausmas izlasot, ka kaut kādu ērgļu pētīšanai un putnu skaitīšanai atvēlēti daudzi miljoni!!! eiro. Diemžēl neviens nav iedomājies saskaitīt, cik īsti Latvijas bērnu nemācās skolā un kur viņi paliek, cik bērnu dzīvo trūcīgos un galējas nabadzības apstākļos. Laikam bail, ka atklāsies vistraģiskākā aina. Bet to jau nedrīkst zināt sabiedrība, jo mums pasaulei jāstāsta Dombrovska sacerētais veiksmes stāsts. Ja bērnam ir bikses kājās un vismaz kādas iešļūcenes, jau skaitās, ka dzīvo apmierinošos apstākļos.Kā jau teica deputāts Dālderis, ka Latvijā nabadzības vispār neesot. tas esot izdomājums.. Ak, Dālderi! Pielikt tevi pie zupas katla, kura gatavota no buljona kubiciņiem, pāris nedēļu laikā iegūtu slaida vīrišķa formas. Citādi jau tāds apvēlies
13.jūlijs 2017, 13:38 Atbildēt
oomei
Nu norimsties vienreiz un paklusē, šī nav tā reize ,kad jāpļūta bez pārtraukuma. Vai tu tiešām jūties tik vientuļa, ka cauru dienu sēdi i-netā un klaiņo no saita ua saitu. Tad man tiešām tevis žēl, laikam tā tu jūties kādam vajadzīga. Ir reizes, kad labāk paklusēt un padomāt.
13.jūlijs 2017, 13:47 Atbildēt
RRaimonds
Atkal nacistelim nepatīk, ka tiek kritizēta viņu tizlā sistēma Latvijā ...
13.jūlijs 2017, 16:35 Atbildēt
AAnna
Aicinu ikvienu vecāku savā ģimenē pārrunāt
1) drošības noteikumus;
2) ko darīt apmaldīšanās gadījumā, kā izdzīvot.
Tāpat bērnu līdz 7 gadu vecumam aizliegts atstāt bez uzraudzības! Un ieteicami būtu arī pavadīt uz un sagaidīt no skolas bērnus, kuriem jau 7 un 8 gadiņi!
Aicinu ikvienu, kurš redz kādu vienu bērnu, uzņemties iniciatīvu un palīdzēt!! Ejiet klāt, apjautājieties, ko bērns te dara, kur ir viņa vecāki! Negaidiet, ka "gan jau kāds cits to izdarīs". Nu neizdarīs, šī skumjā traģēdija to pierāda! Blakusstāvētāja efekts ir spēcīgs. Un ja vecāku nav tuvumā, neizdodas atrast, taču ziņojiet policijai, nekautrējieties!!
LŪDZU, MĀCIETIES NO ŠĪS TRAĢĒDIJAS!!!
13.jūlijs 2017, 15:46 Atbildēt
????
Skolaa buus jaaiet no 6 gadiem, taadad nesagaidiis un nepavadiis.
13.jūlijs 2017, 16:00 Atbildēt
bbļāviens
Vai nav tādu navigatoru bērniem,ne telefona,bet rokas pulkstenīša veidā?
13.jūlijs 2017, 18:08 Atbildēt
RRaimonds
Navigatoru pirmām kārtām vajadzētu mūsu valdošās kliķes deputātiem ... lai viņi beidzot pārtrauc prostituēt Rietumiem un sāk sakārtot Latviju ... lai tādi traģiski gadījumi vairs neatkārtotos ..
13.jūlijs 2017, 18:22 Atbildēt