Meža, kur tika atrasts mirušais Ivans, mežsargs netic, ka zēnu neviens neredzēja

Vieta, kur tika atrastas pazudušā Ivana mirstīgās atliekas. /Alnis Stabule/f64
  • Vieta, kur tika atrastas pazudušā Ivana mirstīgās atliekas. /Alnis Stabule/f64
1 / 1

Dubeņu meža mežsargs Andris paudis pārliecību, ka tur atrasto mirušo Ivanu noteikti kāds pirms tam redzēja.

Kā informē TV3 ziņas, Dubeņu mežsargs Andris esot pārliecināts, ka nav iespējams, ka mazo Ivanu neviens neredzēja klaiņojam mežā.

''Vienalga - ar mašīnu vai kājām - kādu viņam vajadzēja satikt. Nav iespējams, ka viņš atnāca līdz šejienei un nevienu nesatika,'' uzskata mežsargs.

Tiesa, viņš atzīmē, ka acīmredzot neviens redzētajam nepievērsa uzmanību.

Piecus gadus vecais Ivans Berladins tika atrasts miris aptuveni 200 metru attālumā no tuvākā ceļa.

Komentāri [51]

 
taisniba
Ta ir taisniba ka vieteja iedzivotaja dzirdeja mazo saucam paliga, bet negaja un izsauca policiju un policija to neņēma vërã diemzel, un atkal. ...nesaprotu ka kaaaa var dzirdet ka maziņais sauc paliga un grib mammu un nevar iziet laukaa? Sviests bet noteikti tagad to nozelo loti, bet atgriezt atpakal diemzel neko nevar, mazo milulit, enğelīt, rausīt, vieglas smilktis
15.jūlijs 2017, 19:13 Atbildēt
piedod enğelīt
Tas puika gaja un neviens neredzeja, mes bijam netalu no turienes sēņot un ari neredzejam nesaproram ka tas vareja gadities varejam aiziet uz to pusi kur mazais milulits bija,jutamies tik vainigi sirds sap, Piedod mums ludzu mazo enğelìt, ka nepaspejam tevi izglābt, mes meklejam tevi vairakas dienas, Piedod par to ka Tev bija jāpārvar tās bailes. ...mēs centâmies bet nesanaca; (tu mums esi sirsnina kautvai nepazistam tevi vairums, vieglas smilktis mazo rausīt, tik loti sirds sap, ka nesaprotu ka tas ir noticiss; (
15.jūlijs 2017, 19:05 Atbildēt
Sencis
Nezinu kas vainīgs un kas nevainīgs bet normāli jau tas nav. Es nevaru noticēt ka puika nevarēja izkļūt uz kāda ceļa vai parādīties kādas mājas apkārtnē kur to kāds nepamanītu. Te nav tādu sibīrijas mežu un tāpēc mana versija ka viņu būs sakodusi kāda čuska kas varēja izraisīt protams nāvi.
14.jūlijs 2017, 1:50 Atbildēt
Skatīt visus 51 komentārus >

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!