Meža, kur tika atrasts mirušais Ivans, mežsargs netic, ka zēnu neviens neredzēja

Komentāri [51]

 
taisnība
Nav te kaut kas tīrs , prese kaut ko noklusē, iespējams te ir tomēr vardarbība.
13.jūlijs 2017, 13:32 Atbildēt
likums
Varbūt lūdz lai tev ļauj piedalīties izmeklēšanā!
13.jūlijs 2017, 14:02 Atbildēt
dīvaini
Ko tas nozīmē, redzēja? Es arī kaut kur kaut ko redzēju. Jautājums - vai viņš lūdza palīdzību? Diez vai. Pirmklasnieka vecumā ir vēl nezināms, ka nav nekā bīstamāka kā vēsumā aizmigt. Diemžēl vasara ir neparasti auksta. Ja naktis būtu siltākas, vēl būtu cerības. Lai arī medicīna saka, ka temperatūra zem +20 ir bīstama bērniem un veciem cilvēkiem. Samirkušas drēbes un tukšs vēders visu paātrināja.
13.jūlijs 2017, 13:33 Atbildēt
mazam
bērnam jāpalīdz. Pieaugušam jāizvērtē, vai tas ir nepieciešams. Mazs, nobaidījies, apmaldījies bērns var nelūgt palīdzību, bet pieaugušam ir jāredz, ka kaut kas nav kārtībā. Jūs te tā spriedelējat, ka skaidrs, ka par maziem bērniem neko nesaprotat...
13.jūlijs 2017, 14:27 Atbildēt
Es
MAZAM. Tev taisniba. Tiko par to tiesi rakstiju. Te dazi bez maz vai gaidija no puisisa rakstisku lugumu lai palidz. Del tadas cilveku vienaldzibas tas ari notika. Ka var nepamanit piecgadigu berninu vienu pasu, pilseta, autobusa. Kapec neviens neaizgaja no tam majam kas bij blakus taij liktenigai vietai un neparbaudija to? Tak dzirdeja berninu raudam un saucot mammu! Nakti! Meza!!! Un tas nav aizdomigi?! Ta ir vienaldziba!!! Cilveki man pilnigi vienalga ka mes attiecamies viens pret otru, neko labu nekad negaidu no lidzpilsoniem seviski latvija,bet ka var but vienaldzba par mazinu nevainigu dzivibinu, puisitis nomaldijas un vinam bija tik slikti vieniga ceriba uz pieugusiem bet to vins nabadzins nesagaidija -nomira. Novelu visiem maitam kas vareja bet sava slinkuma vai vienaldzibas del (autobusu soferi pasazieri un tie kas dzirdeja nakti meza raudam bernu)nesniedza palidzibu mazajam Ivanam lai prokuratura jus noforme pa pilnu programmu! Dazadu personigu apsverumu del nesmu nekads policu un prokuroru piekritejs, bet saja gadijuma ceru kad visi sie "cilveki" sanems patiesam pec nopelniem, jo ta dzivot nedrikst!!!
13.jūlijs 2017, 20:52 Atbildēt
Nu, pietiks vienreiz!
Neko neviens naktī nedzirdēja - tas bērns, ja vēl bija dzīvs, bija ļoti novārdzis, lai tik skaļi kliegtu, ka viņu dzirdētu 700 m tālu (tik tālu no tās vietas atrodas tuvākās mājas)! Tagad jau daži komentētāji izgājuši pilnīgā orbītā, ka tik varētu pazākāties. Atliek vien kādam sensāciju kāram žurnālistelim pamest kādu visabsurdāko ideju, tā jau metas apzelēt kā kaulu, nozākājot pie viena visus, ko vien var. Un kas ļoti raksturīgi, dikti jau šiem komentētājiem pašiem patīk iztaisīties par tiem žēlsirdīgajiem, kas noteikti būtu rīkojušies vispāreizāk.
14.jūlijs 2017, 0:20 Atbildēt
Kādi 700 m?
No vietas kur atrada puisīti līdz tuvākajai mājai ir 100 -200 metri, no tās mājas arī ir dzirdēts bērns raudam un saucam pēc mammas.
16.jūlijs 2017, 17:10 Atbildēt
Es
Ja tu redzi meza vienu pasu raudosu picgadigu berninu ........ tev vel vajag lai vins tev ludz palidzibu?! Tev neliekas ka tas varetu but ka minimums aizdomigi?
13.jūlijs 2017, 20:19 Atbildēt
ECHO
Piesedz īstos vainīgos- māti un vecomāti. Ja bērnu nemīl- viņam jāmirst!
13.jūlijs 2017, 13:41 Atbildēt
liepājnieks
kautkas te nav skaidrs .........laino karostas dotos cauri jaunliepājai uz autoostu ,iekāptu tālsatiksmes autobusā ,izkāptu dubeņos un pēc tam dotos tālāk uz mežu .nezin vai to viņš varēja patstāvīgi izdarīt ,vismaz 5 gadu vecumā kautkas tāds nav iedomājams.
13.jūlijs 2017, 14:21 Atbildēt
Ece
Uz Dubeņiem iet 904.vai tml autobuss no Kuršu laukuma,kurš ne ar ko neatšķiras no pārējiem pilsētas autobusiem.
13.jūlijs 2017, 14:39 Atbildēt
rīdzinieks
es arī 5g vecumā viens pats braukāju, bet es labi mācēju lasīt un atšķirt maršrutus.
13.jūlijs 2017, 15:18 Atbildēt
ra
Tam visam ir vārdi bezatbildība un vienaldzība. Un tādam mātītēm bērnus atņemt un ielikt bērnu namā, vismaz būtu dzīvi. Un beigt no nodokļu maksātāju naudas sponsorēt tās kājstarpa mātes.
13.jūlijs 2017, 14:41 Atbildēt
>ra
neesi iepazinusi lietu - nepļurksti, institucionālās bērnu nolaupīšanas aizstāve, pati esi morāla padibene.
13.jūlijs 2017, 15:15 Atbildēt
tanta
Piecgadīgs puišelis nepieskatīts klīst apkārt un tas ir normāli?Māte un tikai viņa ir pamats Ivana nāvei.Atņemt šai mātītei VISUS bērnus
13.jūlijs 2017, 15:27 Atbildēt
pele
sodīt viņu vajaga,kur ir tēvs,tas ir tāds pats nelietis ...
13.jūlijs 2017, 15:38 Atbildēt
Aina
Varbūt vardarbība, varbūt čūska iekoda.
13.jūlijs 2017, 14:49 Atbildēt
Berta
No mūsu čuskām grūti nomirt,
13.jūlijs 2017, 14:51 Atbildēt
tata
No mūsu čūskām mirst tie, kam ir alerģija, vai arī tie, kas laikus nesaņem palīdzību.
13.jūlijs 2017, 15:06 Atbildēt
zārks
Žēl mazo puisīti,bet nu jau vairs neko un dusi saldi mazo eņģelīt
13.jūlijs 2017, 15:02 Atbildēt
Eve
Tās ir šausmas, ka vispār kas tāds var notikt!!!
Vai tiešām neviens no tiem cilvēkiem, kas brauca ar Ivanu vienā autobusā, arī šoferis - visas šīs dienas NEDZIRDĒJA RADIO, NEREDZĒJA TV, NELASĪJA AVĪZES UN NESPĒJA atcerēties, ka redzējuši mazo puisēnu!!! ŠAUSMAS, JA KĀDS VIENKĀRŠI KLUSĒJA UN nodomāja, ka neies un nekontaktēsies ar policiju.....tās ir šausmas!!!
13.jūlijs 2017, 15:26 Atbildēt
jopcik
Shferis noteikti skataas un klausaas tikai putlerfashistu TV un radio un nemaz nezinaaja ka pazudis beerns seezh vinja autobusaa!!!!
13.jūlijs 2017, 16:28 Atbildēt
Ādams un Ieva
Es atkal uzskatu par īstām šausmām to, ka šī traģēdija ir devusi brīvu vaļu pārprasti žēlsirdīgiem un līdzcietīgiem anonīmiem komentētājiem riet uz visiem citiem, vainot visus citus un šausmināties. Tāda narcistiska ņemšanās. Ne jau nu aiz bēdām par nejēdzīgi bojāgājušo bērnu tas te darīts - parafrazējot krievu izteicienu, ka muļķis arī lūdzoties pieri pārsitīs, jā, pārsitīs gan - tikai nevis sev, bet blakus stāvošajam par to, ka tas negribēja lūgties. Tas nu ir skaidrs. Lai cik tas nebūtu skumji.
13.jūlijs 2017, 17:14 Atbildēt
Mamma
Zēns būtu dzīvs,ja ļautiņi nebūtu tik debīli atsaldeņi,cik lielam idiotam jābūt,lai dzirdot,ka naktī,laukā mazs bērns raud, un sauc pēc mammas,pat nepieceltu savu slinko dirsu no krēsla,un kaut vai logu neatvērtu,un neuzsauktu,kas notiek.Nemaz nerunājot par to, lai izietu laukā.Par LAP šoferiem tas pats-ikdienā braucu ar sabiedrisko transportu, un ļoti labi redzu viņu profesionalitāti, atsaucību un izpalīdzību pēdiņās.Nabaga infantīlais šoferītis redziet domāja,ka sīkais ir kopā ar kādu pieaugušo,bet,kad galapunktā izsēdināja viņu no autobusa,redzot,ka viņš tomēr ir viens pats,vecim ne prātā protams neienāca pajautāt mazajam, vai viss kārtībā.Par vecākiem nerunāsim-viss kā vienmēr sākas ģimenē.Tai govij caurumu aizšūt vēl par maz.Protams,var vēl diskutēt, vai cilvēka dzīvība tiešām ir tik vērtīga,bet neviens bērns nav pelnījis nāvi,turklāt tik briesmīgu,bet visiem ,kuru vainas dēļ mazais ir miris,novēlu nosprāgt vēl mokošāk.
13.jūlijs 2017, 15:28 Atbildēt
pele
Pilnīgi piekrītu rakstītam...
13.jūlijs 2017, 15:35 Atbildēt
moins
Jaasoda tie kuri dzirdeeja mezhaa raudam beernu un par to nepazinjoja uzreiz!!!Neticu ka kaadam muusu laikos nav mobilaa telefona kabataa,grruti bija uzspiest 3 ciparus!!!!!
13.jūlijs 2017, 16:27 Atbildēt
Arī mamma
Nav šaubu, ka tas ir drausmīgs noziegums no vecāku un visu vienaldzīgo puses. Taču, ja negribam būt liekuļi, jāatzīst, ka mums visapkārt un mūsos pašos ir ļoti daudz pielaides noziegumiem pret cilvēka dzīvību- katram tās vienīgi izriet no personiskajiem dzīves morāles standartiem.Nav jau starpības, vai kāda sieviete ļauj savam bērnam nomirt mežā aiz vienaldzības, vai ļauj viņu nogalināt ar ārstu rokām savā pašas ķermenī. Atšķirība ir tikai dislokācijas vietā- ārpus vai iekšpus ķermeņa. Un, ja kāds domā, ka nedzimis bērns ir mazāk cilvēks (un tādēļ vairāk pelnījis nāvi kā jau piedzimis bērniņš), tad tikpat labi var apgalvot, ka maza bērna slepkavība vai bojā eja ir mazāka traģēdija kā pieauguša cilvēka noslepkavošana. Visa mūsu sabiedrība dzīvo tā, lai katra personiskā dzīve būtu pēc iespējas ērtāka, lai nebūtu nevienam jāziedo savs komforts un labklājība. Tieši tāpēc jau šāda ažiotāža ap mazulīti,kurš visu acu priekšā gadiem jau dzīvoja savu nelaimīgo dzīvi, taču neviena palīdzību nesaņēma līdz kamēr nomira. Tagad viņā ne no viena vairs nekādas rūpes neprasa, tāpēc ir tik ērti skaļi un ar patosu sunīt visus vairāk un mazāk vainīgos - tad pašiem rodas iespaids, ka esam balti un pūkaini- glābēji un varoņi, kuri nu nemūžam neko tādu nepieļautu. Ir simtiem bērnu Latvijā, kuriem vajag palīdzību, un viņi vēl ir dzīvi. Lielie "atzīmju licēji" - esiet pret viņiem nevienaldzīgāki kā nosunītie šoferi utml.- ejiet un glābiet, lai jūsu vārdi nav tikai liekulīga tukšu salmu kulšana.
13.jūlijs 2017, 16:50 Atbildēt
mordanga
...ko tu vari muldēt.....
14.jūlijs 2017, 0:18 Atbildēt
tētis
"dzirdot,ka naktī,laukā mazs bērns raud, un sauc pēc mammas,pat nepieceltu savu slinko dirsu no krēsla" šī te ir žurnālistu pīle. Neko neviens tur nedzirdēja ceturtdien, kad puika tajā mežā bija jau no sestdienas. Tam puikam bija jābūt terminatoram, lai izturētu tajā mežā piecas dienas un tikai piektajā naktī sāktu raudāt un saukt mammu (ievērojiet! ne agrāk). Vispār es domāju, ka t.s. Kurzemes TV ir jāsoda ļoti smagi par šīs pīles palaišanu - tagad visiem šiem želsirdīgajiem anonīmo komentāru varoņiem ir ko ņemties līdz nelabumam un gānīties, kā visi citi ir jāsoda. Jāsoda šajā konkrētajā gadījumā uz lētu sensāciju kāri provinces žurnālisteļi. Neko neviens tur nevarēja dzirdēt, un arī, ja dzirdēja, tas nebija Ivans. Viņš tajā laikā varēja tikai diemžēl spokoties.
13.jūlijs 2017, 16:57 Atbildēt
ha
Parasti žurnālisti paarbauda faktus ,ja nee tad tie jaasoda par meliem!!!!!
13.jūlijs 2017, 17:11 Atbildēt
Šo pīli palaida Kurzemes TV, atstāstot aizkadrā, ka it kā esot kaut ko dzirdējuši... Un te ir tas murgs, ka, vēloties sodīt šo TV, būs formāls attaisnojums - jā, kāds tiešām varēja dzirdēt kādu bērnu raudam tajā naktī, bet kļūdījās, jo tas bija attālo kaimiņu bērns, kam zobi aug, tāpēc naktī raudāja. Shit happens. Bet runa ir par to, ka šī bezatbildība tagad dod pilnu vaļu tādām mammām gānīties uz "vienaldzīgajiem", un citiem tādiem pašiem vēl piebalsot. Būsim reāli - tā kā nu jau ir skaidrs, ka tas bērns aizbrauca uz tiem dubeņiem jau sestdien 10:15, tad viņam bija jābūt pārcilvēkam, lai naktī uz ceturdienu vēl arvien tajā pašā mežā raudātu un sauktu mammu. Un tajā Kurzemes TV sižetā bija skaidri teikts - naktī no trešdienas uz ceturtdienu. Puika nebija ēdis kopš sestdienas rīta! Laiks bija auksts un lietains. Cik naktis viņš līdz tam jau bija pavadījis mežā līdz tai no trešdienas uz ceturtdienu? 4. Tātad raudāt sāka tikai piektajā...
13.jūlijs 2017, 17:20 Atbildēt
...
Nemuldi,ja nezini,ko.Paši vietējie atzina,ka ir gan dzirdēts bērns raudam,un nekādam kaimiņam zobi nedīga.Nav ziema,un iespējams,puisēns bija vēl dzīvs.Un tagad ko-neviens nebūs atbildīgs,"apstākļu sakritība",vai ne?
13.jūlijs 2017, 20:40 Atbildēt
ja?
Viņi tev to personīgi atzina? Vai arī tu pats esi tas vietējais? Citādi - no kurienes tāda pārliecība? Arī vasarā bērns nevar izdzīvot vismaz piecas dienas un naktis bez ēšanas (un mēs vēl nezinām, vai viņš bija ēdis, kad izgāja no mājas, zinot, ka māmulīte ganījās sazin kur, bet mājās nebija - iespējams tas laiks bija ilgāks). Un nav jābūt ziemai, lai nosaltu salijušās drēbēs, ja ir tikai daži grādi plusā un tā ir jāpavada vairākas diennaktis. Turklāt kāpēc viņš nesāka raudāt agrāk, bet tikai piektajā naktī? Tik ļoti patīk visus citus nolamāt, ka tā nu gribas to uzdot par patiesību? Tad vienkārši jāiet ārstēties.
13.jūlijs 2017, 20:46 Atbildēt
nu vispār jau
metereoliģisks fakts - jūlija pirmajās naktīs Liepājā tika sisti visi aukstuma rekordi un bija pat salnas. Salna - tas ir tad, kad zemes temperatūra noslīd zem nulles. Un bērnam bija basas kājas zandalēs.
14.jūlijs 2017, 0:25 Atbildēt
Aizpute
Katra zina liepajnieki ir nolemti !
13.jūlijs 2017, 21:53 Atbildēt
Agrita
Ir briesmīgi! Bet nekad nevēli citam ļaunu, jo saņemsi to trīskārtīgi atpakaļ!
13.jūlijs 2017, 23:19 Atbildēt
Nu
tas ir dažiem cilvēkiem tāds līmenis - patīk mest ar akmeņiem uz citiem. Katrs, pat vismazākais, iegansts labs. Un te pēkšņi - šitāda iespēja! Mamma jau te nav tāda vienīgā. Laikam jau daži no tā gūst kādu perversu baudu.
13.jūlijs 2017, 23:56 Atbildēt
versija
varbuut tas autobusa shoferis izvirtulis arii nomushiija to beernu un izmeta mezhaa,jo paaraak izliekas par neko nezinam!!!Gala pieturaa puiseens bija tikai viens un shoferis arii!!!!
13.jūlijs 2017, 16:30 Atbildēt
Sulīgā Anda
Mmm. Skan neķītri.
13.jūlijs 2017, 17:17 Atbildēt
arī mamma un ome
Ziniet ,es arī iedomājos,varbūt tā nav,bet ir visādi necilvēki,kas zin,vai tam šoferim ir ģimene un bērni
13.jūlijs 2017, 18:15 Atbildēt
nabaga puika
Māte tam bērnam izskataas, kautkāda apdauzīta sīne!!!
13.jūlijs 2017, 16:33 Atbildēt
brīvais radikālis
Labāk pievaldi muti, nolādētais sorosītu taukmūli!
14.jūlijs 2017, 1:27 Atbildēt
Raimonds
Tā mazā puikas nāve ir sistēmiska (Latvijas kā valsts kļūme) ... nevis nejaušība.
Nekas te nemainīsies ... tātad gaidām atkal jaunus līķus.
13.jūlijs 2017, 16:44 Atbildēt
es pat teiktu vēl vairāk
sistēmiska šīs valsts kļūme ir Raimonds, kurš ir kaislīgs līķu mīļotājs.
13.jūlijs 2017, 16:52 Atbildēt
Skolnieciņš
Piekrītu. Sistēmiska šīs valsts kļūme ir gan Bergmanis, gan Vējonis.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
13.jūlijs 2017, 17:16 Atbildēt
nenoliedzami
gandrīz tikpat liela sistēmiska kļūme, kāda ir skolnieciņš.
13.jūlijs 2017, 17:22 Atbildēt
viens
neatradās neviens, kurš paņemto mazo pie rokas un pajautātu...
14.jūlijs 2017, 0:05 Atbildēt
bāriņtiesa
Visiem latviešiem vajag atņemt bērnus!
14.jūlijs 2017, 1:29 Atbildēt
Sencis
Nezinu kas vainīgs un kas nevainīgs bet normāli jau tas nav. Es nevaru noticēt ka puika nevarēja izkļūt uz kāda ceļa vai parādīties kādas mājas apkārtnē kur to kāds nepamanītu. Te nav tādu sibīrijas mežu un tāpēc mana versija ka viņu būs sakodusi kāda čuska kas varēja izraisīt protams nāvi.
14.jūlijs 2017, 1:50 Atbildēt
piedod enğelīt
Tas puika gaja un neviens neredzeja, mes bijam netalu no turienes sēņot un ari neredzejam nesaproram ka tas vareja gadities varejam aiziet uz to pusi kur mazais milulits bija,jutamies tik vainigi sirds sap, Piedod mums ludzu mazo enğelìt, ka nepaspejam tevi izglābt, mes meklejam tevi vairakas dienas, Piedod par to ka Tev bija jāpārvar tās bailes. ...mēs centâmies bet nesanaca; (tu mums esi sirsnina kautvai nepazistam tevi vairums, vieglas smilktis mazo rausīt, tik loti sirds sap, ka nesaprotu ka tas ir noticiss; (
15.jūlijs 2017, 19:05 Atbildēt
taisniba
Ta ir taisniba ka vieteja iedzivotaja dzirdeja mazo saucam paliga, bet negaja un izsauca policiju un policija to neņēma vërã diemzel, un atkal. ...nesaprotu ka kaaaa var dzirdet ka maziņais sauc paliga un grib mammu un nevar iziet laukaa? Sviests bet noteikti tagad to nozelo loti, bet atgriezt atpakal diemzel neko nevar, mazo milulit, enğelīt, rausīt, vieglas smilktis
15.jūlijs 2017, 19:13 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!