Komentāri / Autovadītāj, uzmanies! Arvien biežāk notiek auto sadursmes ar dzīvniekiem

5 komentāri

ssponger
Droši 2017.gadā varat pierakstīt 227, jo mans bembijs aizskrēja pa lauku pēc sadursmes, bet tālu nebija ticis, bija nomiris. Dīvaina lieta ar tiem zvēriem, kad zvērs uzskrien virsū, viņš ir nevienam nepiederoša dzīva būtne, bet, ja es viņu pēc tam lieku mašīnā un vedu mājās apēšanai - atrodas saimnieks!
13.jūlijs 2017, 16:28 Atbildēt
ssponger
mašīnai sasists spārns, kapots, lukturi, aizmirsu pierakstīt.
13.jūlijs 2017, 16:29 Atbildēt
DDzīvnieciņš
"Lai izvairītos no šādām situācijām jāievēro attiecīgās ceļa zīmes un jāsamazina braukšanas ātrums, ja ceļmalā pamanīti dzīvnieki."- no šādām situācijām nepasargā ne ātruma samazināšana, ne ceļa zīmes (tad reāli būtu jābrauc ar ne vairāk kā 60 km/h, lai ikvienā situācijā izvairītos no sadursmes piem.ar stirnu, kura taču necenšas godīgi iztipināt uz ceļa izgaismotajā zonā, kā arī visbiežāk vispār metas pāri ceļam tieši no lauka- tā ir veiksme, ja dzīvnieks ir jau pamanāms ceļmalā). Šitādi raksti ir kārtējā smalki gudrā polemika, kad taču patiesībā jau sen vajadzēja domāt par nožogojumiem kā citus Eiropā. Taču vieglāk jau ir uzlikt zīmi (un šobrīd tādas varētu likt pilnīgi visā Latvijas ceļu garumā) ar brīdinājumiem par dzīvniekiem, kas realitātē tikai nodrošina iespēju policijai vēl uzlikt sodu nelaimīgajam šoferim par notriektu dzīvnieku zīmes darbības zonā.
13.jūlijs 2017, 16:31 Atbildēt
sstirnina
dzivniekus vajag saudzet ,brauciet pec noteikumiem.nevajag ta nesties.tad visiem bus labak. ari satiksmes drosibai vajag uzlikt zimes ,kur dzivniekiem ir sie parejas celi.cilveki jau ta dadz iznicina putnus .zverus un mazos dzivniecinus neparko neatbild.saudzesim to kas mums vel ir!!!!!!
14.jūlijs 2017, 9:36 Atbildēt
MMZGD
Arī braucot ar ātrumu 60km/h nav iespējams strauji nobremzēt. Stirnas parasti skrien pār ceļu bariņos. Atbildīgajiem dienestiem būtu jādomā par žogu izbūvi gar autoceļiem, kur notiek intensīva meža zvēru migrācija. P.S. Tie atkal ir miljoni... :-(
16.jūlijs 2017, 21:28 Atbildēt
Komentāri 5