Komentāri / Mazā Ivana meklēšanā pieļautās kļūdas maksā amatu policistam Liepājā
 

22 komentāri

RRaimonds
It kā nekas jauns ... bardaks Latvijā visā frontē ... jā, un kāpēc gan lai policija būtu izņēmums? (tas, ka policijai varbūt ... varbūt turpmāk varēs uzticēties ... liecina fakts, ka izskatās, ka tiek veikta objektīva lietas izmeklèšana ... un kāda policista noziegums netiek noslēpts sabiedrībai).
Bet raksta sižets liek domāt, ka jau nākamajā dienā pēc puikas pazušanas, policija saņēma informāciju, ka Ivans atrodas Dubeņos ... bet policijas darbinieks šai informācijai uzlika Lielo Mīksto ...
Un nu tā piecgadīgā puikas nāves ķēdīte izskatās sekojoša = vecāki + kaimiņi + autobusa šoferis + policijas darbinieks + cilvēki, kuri naktī dzirdēja mežā puiku raudam, bet nelikās ne zinis ...
Un ja kaut viens ... kaut viens !!! ... no šiem 5 posmiem būtu cilvēcīgs ... tad mazais Berladins šodien būtu dzīvs.
Vot tāda ir reālā šodienas 4.Maija Latvija.
14.jūlijs 2017, 16:39 Atbildēt
ggariigi slimajam Raimondam
Asinaini kadri Krievijaa, raksts vakar Raimondin, tepat.Nra.lv.
,,Policists Krievijaa nosauj bijuso sievu un sasauj bijuso
sievasteevu. ,,
14.jūlijs 2017, 17:43 Atbildēt
RRaimonds
Tev tupais nacist tikai Krievija prātā ... ka tik kaut ko sliktu par Krieviju pateikt ... šai tēmai ne sakara ar Krieviju .... bet tu ... garīgi nelīdzsvarotais pat te atradīsi kur iekakāt savu naida pataloģiju ...
14.jūlijs 2017, 20:49 Atbildēt
nnon
tā "ķēde" apstājas pie vecākiem , pie mātes, tā tas ir pat dabā pie dzīvniekiem, dzīvnieku mātītes pašas iet bojā, aizstāvot savus mazuļus,bet cilvēks nezin, kas bērnam bijis mugurā un kur aizgājis
14.jūlijs 2017, 20:04 Atbildēt
RRaimonds
Bet ko teiksi par autobusa šoferi, kurš neredzēja , ka puika viens iekāpj ... bet labi redzēja, ka izkāpjot puika, aizejot citiem pasažieriem, paliek viens pats ... pat vairāk ... kad autobuss sāka braukt ... puika viens pats tipināja autobusam līdzi ... un šoferis to redzēja ( tā ir viņa paša liecība ) ... bet aizbrauca ...
Par šo šofera rīcību ir konkrēts Kriminālpants - par cilvēka (šoreiz tas bija piecgadīgs bērns) ... atstāšanu bezpalīdzīgā stāvoklī ... un tev nav kauna teikt ... ka tu neredzi viņa vainu?
14.jūlijs 2017, 20:55 Atbildēt
UUrciks
Diez vai, ka autobusam šoferim ir jānodarbojas ar bērnu pieskatīšanu. UN kapēc tieši šoferim? Vai tad autobusā neviena cita pasažiera nebija? Šoferim ir jāvada autobuss. Ja bērnam būtu palicis slikti un šoferis (vai kāds cits) būtu atteicies palīdzēt, tad es saprastu pārmetumus. Varu saderēt, ka lauku rajonos ir pilni autobusi ar 6-8 gadus veciem bērniem. Dzīve ir tāda, ka ir jābrauc...arī mazam puikam (es nerunāju par šo konkrēto gadījumu), jo vecāki nevar atļauties privāto auto un nevar no darba tikt prom uz ilgāku laiku. Dzīves apstākļi ir ļoti dažādi. Un nevajag te moralizēt un meklēt upurjērus.
14.jūlijs 2017, 23:00 Atbildēt
RRaimonds
Vai autobusa šoferis drīkst pārvadāt mazus bērnus bez vecākiem? ... bet šis autobusa šoferis to darīja ... galapunktā viņš saprata, ka ir pārkāpis likumu.... tātad, viņš nedrīkstēja braukt prom, pirms nebija noskaidrojis situāciju. Bet viņš vēlreiz ... nu jau APZINĀTI pārkāpa likumu ... jo šoferim ne tikai ir jāvada autobuss. .. viņa pienākumos ietilpst vēl virkne citu pasākumu.
Un kāda bija nākamajā dienā šī autobusa vadītāja reakcija, kad jau visa Latvija zināja, ka Liepājā ir pazudis mazs , 5 gadus vecs puika ... tumši zilā kostīmā ... nu tieši tādā pat ... kā tam mazajam puikam ... kurš tipināja līdzi viņa autobusam? .... tas šoferis ir idiots?
Nu tad viņš ir jāliek psihenē.
14.jūlijs 2017, 23:14 Atbildēt
mmaniaks Raimonds
Šoferiem mazi bērni nav jālaiž autobusā, bet jāatstāj pieturās, īpaši vēlu vakaros un ziemā. Ja šoferim ir šaubas par bērna vecuma, jāpieprasa uzrādīt dokumentus un ja to nespēj, tad jāatstāj pieturā neatkarīgi no vecuma.
15.jūlijs 2017, 3:04 Atbildēt
RRaimonds
Tupais nacisteli ... skatos, ka tu pat naktis neguli, lai tikai varētu kaut kur iekakāt savus psihiski slimos murgus ... : )))
15.jūlijs 2017, 7:17 Atbildēt
CCietušais
Ķuzis pats apbalvo policijas darbiniekys, kuri alkohola reibumā no mājām izdzen māti ar bērnu uz rokā, lai salst un meklē, kur nakšņot, jo policiju izsaucot, ir savējais policistam un jāmūk mātei. Iestādes un IIB ir informēti, taču lietas izbeidz un policijas dienā ir piešķirts apbalvojums. Tāpēc ir šādas ar Ivanu situācijas, jo vardarbību pret māti un bērniem uztur iestādes yn pati policija. Ir fakts ar pierādījumiem
14.jūlijs 2017, 16:50 Atbildēt
CCietušais
Un tas notiek Liepājā un vardarbību veic valsts policijas darbinieku grupa, organizators ir varmāka, taču grupas izpildītāji ir izsauktie policisti uz adresi, IIB, kuri lietu, neizmeklējot, izbeidz un daudz citi pārkāpumi. Vajadzēja vienas mazas dvēselītes ciešanas, lai atklātos daudz citi lieli valsts policijas vardarbības pret bērniem, kuri mūk kā Ivans no mājām, iesaistīti alkoholā utt
14.jūlijs 2017, 16:54 Atbildēt
āāpsis
Brīnumaini ka nelaimīgā puikas ceļā negadījas neviens policists,zemessargs,pedagogs vai kāds cits ar varu un zināšanam apveltīts cilvēks.Būtu labi vecàkiem arï par valsts valodas zinàšanas nepieciešamību bērna drošībai padomāt.
14.jūlijs 2017, 17:42 Atbildēt
bbrīnos
Esarī brīnos, kā ceļā negadījies tu.
15.jūlijs 2017, 10:00 Atbildēt
NNemo
Nevajadzētu aizmirst par autobusa šoferi!
14.jūlijs 2017, 18:01 Atbildēt
ttiesa
kapēc netiesā valsti vai attiecīgo struktūru vadītājus? Kāpēc video materiāla izņemšana un aicinājumi to nodot netika sākti uzreiz? Vajadzigi bija 100 cilvēki, lai to caurskatītu - kāpēc netika organizēti, algoti, lūgts brivprātīgo laiks šai lietai?????
14.jūlijs 2017, 18:38 Atbildēt
OOzols
Piekrītu, neviens arī netiesās. Tā ir pieņemts, ka ikdienā boši tikai paraksta padoto materiālos atteikumus un tūkstošus eur saņem par atsēdēto laiku. Uz mani nelabvēlus raksta nepamatotus iesniegumus policijā, kad saku, ka tur nav nozieguma sastāva, nav pamata uz mani lietu izskatīt, ja izskata, tad jāizskata ir arī pārbaudāmās personas sniegtās liecības pret iesniedzēja liecībām. Saņemu atbildi, ka, iesniegums ir, sods man pienākās, kaut arī ir pierādīts, ka materiāls ir jāatsaka izskatīt, ja man ir pretenzijas, lai pārsūdzu. Jautājums, kāpēc tad vajag pieņemt prettiesisku lēmumu un priekšnieks paraksta šādu lēmumu? Par to vēl policijas dienā saņem pateicības u.c apbalvojumus. Tāpēc arī vadība ir, ka ārkārta situācijas vadīt nemāk, nogrūž, ka padotais nav izpildījis uzdevumu un mazliet pasoda un dzīve turpinās. Tā tgd arī, neticu, ka kāds tiks vispār sodīts. Ka atlaiž no darba, tas nav sods, jo lv krīzes laikā arī atlaida bez pamata daudzus policistus, darbus atrada un algots darbs ir. Citādi ir, ja sodu uzliek tiesa, tad jau tas ir jūtamāk kā sods.
14.jūlijs 2017, 18:59 Atbildēt
UUlrika
Ko Jūs metaties virsū šoferim, policistam u.c. līdzilvēkiem, bet māti, kura ir galvenā persona, mazā Ivana pzušanas lietā ( jo ne jau aiz labas dzives ģimenē bērniņš klaiņoja apkārt) viisi žēlo. Jā, viņa ir zaudējusi bērnu, taču ne nelaimes gadījumā un ne slimības dēļ, BET GAN SAVAS VIENALDZĪBAS DĒL!
14.jūlijs 2017, 21:11 Atbildēt
RRaimonds
Tam autobusa šoferim ir vieta vai nu cietumā ... vai psihenē. Un ne velti to policistu momentā atlaida no pienākumu pildīšanas ... ja tev paziņo, ka tas mazais ir Dubeņos ... bet tu pilnīgi neko nedari .. nevienam tālāk (meklētājiem) nepaziņo ... tad tāds policists ir tukša vieta ... un tāds ir jātriec pie visiem Velniem. Bet šinī gadījumā viņa bezdarbība reducējās ar maza bērna nāvi. Es nesaprotu, kāpēc tu tādus cilvēkus aizstāvi?
14.jūlijs 2017, 23:22 Atbildēt
RRaimond,
Lasu tavus komentārus un saprotu, ka vieta psihenē ir tikai tev, jo tāds ārprāta naids var būt tikai psihiski neveselam cilvēkam.Padomā par to, pirms galīgi nojūdzies.
15.jūlijs 2017, 9:58 Atbildēt
iivars.
Cik var ņemties?
15.jūlijs 2017, 0:06 Atbildēt
RRaimonds
Kampaņa ... tāpēc, ka tāda veida līķi jau agrāk ir bijuši ... un arī turpmāk būs. Kapitālisms ... cilvēks cilvēkam vilks ... bet pa starpai ir jāpasēro ...
15.jūlijs 2017, 7:21 Atbildēt
VVaide
Arī oficiālie meklētāji varēja paši izdomāt par Grobiņu un Dubeņiem. Un ašāk rīkoties.
15.jūlijs 2017, 8:57 Atbildēt