FOTO: Vadītāja uz "Tūjas krusta" neievēro ceļazīmi un izraisa smagu avāriju

Valsts policija
  • Valsts policija
  • Valsts policija
  • Valsts policija
1 / 3

9.augustā, pulksten 17:15 Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 57 kilometrā, 1955.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Renault Clio”, neievēroja ceļa zīmi “Dodiet ceļu” un izgriezās uz galvenās nozīmes ceļa, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar 1984.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Mercedes-Benz”.

Sadursmes rezultātā, “Renault Clio” uzbrauca automašīnai “Opel Zafira”, kuru vadīja 1991.gadā dzimusi sieviete, savukārt “Mercedes-Benz” trieciena rezultātā, sadūrās ar “Volkswagen Amarok”.

Valsts policija

Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Renault Clio” vadītāja un pasažieri - 2005.gadā dzimis puisītis un 2008.gadā dzimusi meitenīte, kuri nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē ar vidēji smagiem miesas bojājumiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Šajā gadā Vidzemes reģiona pārvaldē reģistrētas vairākas avārijas, kurās vadītāji mirkļa neuzmanības dēļ izraisa negadījumus, kuros tie nepalaiž pa galvenās nozīmes ceļu braucošos transportlīdzekļus. Šāda veida negadījumos, labākajā gadījumā, ir bojātas automašīnas, taču lielākoties, tie beidzas ar cietušām vai bojā gājušām personām. Valsts Policija atgādina - skaties ceļam acīs!

Komentāri [8]

 
Vilnis
Jāizbūvē rotācijas aplis vai minimums pirms krustojuma jāuzliek ātruma ierobežojuma zīmes. Neesmu pētījis, var jau būt ka viņas ir, bet fūres nāk virsū baurodamas virs 100 km/h. Sezonā, karstā laikā brīvdienās lai izbrauktu no Tūjas uz Limbažu pusi pie krustojuma rinda ir līdz pašai Tūjai 2-3 km garumā. Ne mazāka intensitāte ir uz Salacgrīvas šosejas. Tad nu jāmanās brīvā spraugā pārbraukt krustojuma abas joslas, kas pie esošā regulējuma kādam var neizdoties. Pats pabrīnījos ka krustojums ir tik plats un tikko paspēju, jo neviens tur netaisās piebremzēt...
11.augusts 2017, 23:36 Atbildēt
rozmariins
Avārijas notiek un notiks! Kādreiz tur bija normāli saprotams apbraucams aplis ar tādu kā zaļu saliņu pa vidu un visu varēja saprast, bet kāda "gaiša galva" to apli ir izdomājusi likvidēt. Mēs ilgstošie braucēji zinām kādā veidā ir jābrauc, lai iegrieztos uz Tūju, brauktu tālāk uz Salacgrīvu vai pagrieztos Limbažu virzienā, bet tie, kuri šeit ir pirmo reizi ātrāk smadzenes izmežģīs nekā sapratīs. Un to nesaku tikai es, bet arī daudzi patstāvīgie Tūjas un apkārtnes iedzīvotāji. Tagad, kad esam ES, mums nevajag kā saprotamāk, bet pa smuko, tas jau nekas, ka daudzi iet bojā autoavārijās , toties, kā ES! Luksoforu tur vnk nevar izvietot, izveidojiet atkal apbraucamo apli un viss būs OK. Reālu, nevis smadzenēs izdomātu.
11.augusts 2017, 23:01 Atbildēt
Sprīdītis ar lāpstu
Ja acis nav pierē un vērstas uz ceļu- nekāda pārbūve zituācij neizmainīs! Beidziet reiz ar blakuslietām ņemties braukšanas laikā! Dažas dienas atpakaļ: stāvu, gaidu zaļo, lai nogrieztos pa kreisi(P2- A4)...Iedegas, sāku kustēties, bet...Kā brauksi krustojumā, ja redzu, ka fūre no Mucenieku puses vēsā mierā to šķērso, nemaz i nesamazinot ātrumu, vai skaļi taurēdama, lai piesargās...Arī tas džeks no krodziņa puses ar moci galvu vien nogrozīja...Ko tam somam padarīsi??? Izdrāzt vajadzēja!!!
11.augusts 2017, 22:49 Atbildēt
Skatīt visus 8 komentārus >

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!