FOTO: Vadītāja uz "Tūjas krusta" neievēro ceļazīmi un izraisa smagu avāriju

Komentāri [8]

 
Tā viš i
Šo krustojumu jau sen vajag pārbūvēt !!!
11.augusts, 16:24 Atbildēt
Antiņš
Tādu platu ceļu krustojumu vajadzēja aprīkot ar luksaforu.
11.augusts, 17:01 Atbildēt
w
tak uzliekiet to luksaforu un nebuus huinas
11.augusts, 20:18 Atbildēt
Nu ja
Luksaforu faniem ar galvu viss nav kārtībā. Kas tad būs, ja uz šosejas katrā krustojumā uzliks luksaforus? Un tiem kas neskatās kur brauc neviens luksafors nepalīdzēs.
11.augusts, 20:49 Atbildēt
atkal
Tūjas krustojums. Tak vajag beidzot kaut ko darīt. Tur regulāri smagas avārijas notiek.
11.augusts, 22:27 Atbildēt
Sprīdītis ar lāpstu
Ja acis nav pierē un vērstas uz ceļu- nekāda pārbūve zituācij neizmainīs! Beidziet reiz ar blakuslietām ņemties braukšanas laikā! Dažas dienas atpakaļ: stāvu, gaidu zaļo, lai nogrieztos pa kreisi(P2- A4)...Iedegas, sāku kustēties, bet...Kā brauksi krustojumā, ja redzu, ka fūre no Mucenieku puses vēsā mierā to šķērso, nemaz i nesamazinot ātrumu, vai skaļi taurēdama, lai piesargās...Arī tas džeks no krodziņa puses ar moci galvu vien nogrozīja...Ko tam somam padarīsi??? Izdrāzt vajadzēja!!!
11.augusts, 22:49 Atbildēt
rozmariins
Avārijas notiek un notiks! Kādreiz tur bija normāli saprotams apbraucams aplis ar tādu kā zaļu saliņu pa vidu un visu varēja saprast, bet kāda "gaiša galva" to apli ir izdomājusi likvidēt. Mēs ilgstošie braucēji zinām kādā veidā ir jābrauc, lai iegrieztos uz Tūju, brauktu tālāk uz Salacgrīvu vai pagrieztos Limbažu virzienā, bet tie, kuri šeit ir pirmo reizi ātrāk smadzenes izmežģīs nekā sapratīs. Un to nesaku tikai es, bet arī daudzi patstāvīgie Tūjas un apkārtnes iedzīvotāji. Tagad, kad esam ES, mums nevajag kā saprotamāk, bet pa smuko, tas jau nekas, ka daudzi iet bojā autoavārijās , toties, kā ES! Luksoforu tur vnk nevar izvietot, izveidojiet atkal apbraucamo apli un viss būs OK. Reālu, nevis smadzenēs izdomātu.
11.augusts, 23:01 Atbildēt
Vilnis
Jāizbūvē rotācijas aplis vai minimums pirms krustojuma jāuzliek ātruma ierobežojuma zīmes. Neesmu pētījis, var jau būt ka viņas ir, bet fūres nāk virsū baurodamas virs 100 km/h. Sezonā, karstā laikā brīvdienās lai izbrauktu no Tūjas uz Limbažu pusi pie krustojuma rinda ir līdz pašai Tūjai 2-3 km garumā. Ne mazāka intensitāte ir uz Salacgrīvas šosejas. Tad nu jāmanās brīvā spraugā pārbraukt krustojuma abas joslas, kas pie esošā regulējuma kādam var neizdoties. Pats pabrīnījos ka krustojums ir tik plats un tikko paspēju, jo neviens tur netaisās piebremzēt...
11.augusts, 23:36 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!