Korupcija! Skolas direktore saņem sodu, jo piestrādājusi par uzņēmēju

Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
  • Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
1 / 1

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kādai Vidzemes vidusskolas direktorei par piestrādāšanu par uzņēmēju piemērojis 70 eiro naudas sodu.

Direktore nav ievērojusi likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteikto amata savienošanas aizliegumu. Sieviete no 2014.gada augusta līdz šī gada janvārim kā vidusskolas direktore savienoja valsts amatpersonas amatu ar aizliegtu valdes priekšsēdētājas amatu kādā uzņēmumā.

Direktore atzinusi izdarīto administratīvo pārkāpumu, kā arī tas, ka viņa šogad janvārī pārtrauca administratīvo pārkāpumu, tika atzīts par atbildību mīkstinošu apstākli.

Par valsts amatpersonas amata savienošanas ierobežojumu pārkāpšanu sievietei piemērots 70 eiro naudas sods, ko viņa jau ir samaksājusi.

Komentāri [8]

 
Mantrausis
KNAB, protams, nepaskaidro, kas tieši ir pārkāpts! Vai uzņēmums ko veicis skolā, vai pildījis pasūtījumus utt.
Manuprāt, Latvijā pārlieku liela uzmanība vērsta uz formālu, uz papīra eksistējošu interešu konfliktu, ar kura palīdzību tiek negodīgi papildināta valsts kase. KAS notiek patiesa interešu konflikta gadījumā, redzams... Gadiem ilga izmeklēšana un tiesas, kas bagātus padara juristus. Muļķīgi! Nejēdzīgi! Vai un ko var mainīt?????
12.augusts 2017, 12:23 Atbildēt
Es
Un kapec deputatiem lauts? Pasi nez Cik valdes piestrada? Kapec musu valsti vini jutas izredzeti?
12.augusts 2017, 12:12 Atbildēt
Kāpēc korupcija????
Tad jau cīņu pret korupciju ir jāsāk vispirms ar mūsu politiķiem! Skolas direktore tikai seko viņu piemēram!
12.augusts 2017, 12:04 Atbildēt
Skatīt visus 8 komentārus >

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!