Rīgā viens pats mājās atstāts puisēns izkrīt pa 3. stāva logu

Komentāri [10]

 
Kristīne
Labi, ka mazulis palicis dzīvs! Droši vien koki un sniegs mīkstinājuši kritienu. Un kur sociālie darbinieki, kuriem būtu vērīgāk jāpieskata šī ģimenīte. Līdz traģēdijai šoreiz maz pietrūka.
19.janvāris, 16:27 Atbildēt
manga
cik labi ka dzīvs un vesels!!! Viņs nokrita uz eņģeļa spārniem.gadīties nelaime var katram..pat vecakiem majās esot..tas ir tikai mirklis, laiks un vieta.. un ne vienmēr dzīvē viss notiek pēc likuma un rokasgramatas.. Mēs nedzīvojam paradīzē!!!!. Mācība dabūta.. nu nevajag tiesātBērnam vajag vecākus.
19.janvāris, 16:27 Atbildēt
Kristīne
ja tā būtu pirmā reizi, tad jā varbūt neviens netiesātu! Bet vai izlasījāt, ka māte jau atstājusi iepriekš bērnu bez uzraudzības.
19.janvāris, 16:30 Atbildēt
manga
varbūt viņai nav iespējas visu laiku sēdet klāt.. varbūt uz veikalu jāaiziet...protams, ka vina vainīga.. bet sodot vecākus patiesībā tiek sodīti bērni... izpostīt bērnam gimeni nav liela māksla.. strādāt ar to vajag.
19.janvāris, 16:32 Atbildēt
Kristīne
man ir mazs bērns. ja man kur jāaiziet, tad ņemu līdzi. 3 gadnieks viens pats mājās nopietni? nekādu attaisnojumu nav. Nesaku, ka uzreiz bērns no ģimenes jāizņem, bet soc. dienestu pieskatīšana noteikti nebūtu lieka.
19.janvāris, 16:50 Atbildēt
Manga
Protams ka tas ir vinu darbs ko Vini nevelas darit..vieglak ir iznemt no gimenes
19.janvāris, 17:18 Atbildēt
Noms
Manga = Kallis???
19.janvāris, 21:25 Atbildēt
Manga
Manga ir manga
20.janvāris, 7:48 Atbildēt
Dace
Mācība nav dabūta, jo jau viens pats ir atstāts un sods ir bijis bet nekā, atkal atstāj. Šādas nepieskatītājas ir jāsterilizē, vismaz neturpinās dzemdēt un aizbildināties ar atstāšanas iemesliem.
19.janvāris, 20:53 Atbildēt
aina
Šis gadījums ir,kad nedrīkst guļošu atstāt vienu mājās.Pamodās,durvis ciet,iet pa logu meklēt.Vajadzēja paņemt līdz.Vai tas tik grūti? Vieglāk izsargāties,kā cīnīties ar sekām.
19.janvāris, 21:08 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!