Aizdomās par sievas nogalināšanu viesnīcas numuriņā Rīgā lidostā aiztur ārzemnieku

pixabay.com
  • pixabay.com
1 / 1

Svētdienas pievakarē Valsts policija saņēma informāciju par kādā Rīgas centra viesnīcā atrastu mirušu sievieti ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policisti ieguva informāciju, ka noziegumu, iespējams, izdarījis ārvalstnieks, kurš bija apmeties viesnīcā kopā ar bojāgājušo sievieti. Pateicoties policistu ātrai rīcībai vīrietim neizdevās aizbēgt no valsts, un viņš nekavējoties tika aizturēts. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

8. aprīlī, pulksten 16.59 Valsts policija saņēma informāciju no kādas Rīgas centra viesnīcas darbiniekiem, ka vienā no numuriem ir atrasta mirusi sieviete ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa policisti. Diemžēl saņemtā informācija apstiprinājās - uz grīdas viesnīcas numurā atradās sieviete bez dzīvības pazīmēm. Pēc sākotnējās līķa apskates secināts, ka pret personu pielietota vardarbība, tostarp uz bojāgājušās kakla redzamas žņaugšanas pēdas.

Policija noskaidroja, ka noziegumu, šīs pašas dienas rītā, iespējams, izdarījis 1971. gadā dzimis ārvalstu pilsonis, kurš viesnīcā bija apmeties kopā ar bojāgājušo sievieti. Likumsargi ieguva informāciju, ka vīrietis ir devies prom no viesnīcas un grasās ar lidmašīnu pamest valsti. Lidostas “Rīga” iecirkņa policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljona policistiem aizdomās turēto “pa karstām pēdām” šajā pašā dienā lidostas teritorijā aizturēja.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta - par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

Lai gan ekspertīzes rezultāti vēl nav saņemti, pašreizējā informācija liecina, ka bojāgājusī, visticamāk, ir 1976. gadā dzimusi ārvalstniece, aizdomās turētā dzīvesbiedre.

Aizturētais šobrīd atrodas izolatorā un rīt, 10. aprīlī, tiks lemts drošības līdzekļa - apcietinājuma piemērošanu šai personai.

Policija šobrīd skaidro nozieguma motīvus un precīzus notikušā apstākļus.

Komentāri [4]

 
OPĀ
Aizturēja Rigā un lidostā.
9.aprīlis, 18:47 Atbildēt
Opis
Droši vien austrumu kaimiņš, ja jau centās ātri tikt atpakaļ. Tie savējos neizdod.
9.aprīlis, 13:56 Atbildēt
dens
labs variants - atbraukt uz Latviju un novākt sievu, jo te menti ir nejēgas
9.aprīlis, 13:18 Atbildēt
ph 5.5
Izrādījās slikts variants, jo nejēgas šo noķēra.
9.aprīlis, 14:04 Atbildēt

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!