Valmierā vīrietis imitē šāvienu, lai izbiedētu jauniešus

F64
  • F64
1 / 1

15.aprīlī, pulksten 13:40 Valmierā, A. Upīša ielā, nepazīstams vīrietis, tēmējot sejā kādam jaunietim ar ierocim līdzīgu priekšmetu, imitēja šāvienu, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Pēc sākotnējās informācijas, 1970.gadā dzimušam vīrietim izcēlies konflikts ar pieciem nepazīstamiem jauniešiem.

Konflikta laikā jaunieši uzvedušies agresīvi, it kā mēģinot nodarīt miesas bojājumus. Pašaizsardzības nolūkos, vīrietis izvilcis gāzes ieroci, notēmējis uz vienu no personām un imitējis šāvienu.

Tad tas devies prom. Izbraucot policijas norīkojumam, ieroča īpašnieks tika aizturēts un uzklausot iesaistīto liecības, vēlāk arī tika atrasts minētais ierocis un munīcija.

Pats aizturētais norādīja, ka tas vēlējies tikai pabaidīt kompāniju un sevi aizstāvēt, tāpēc arī mēģinājis veikt šāvienu ar tukšu patronu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Komentāri [15]

 
Selekts
Ar muti?
17.aprīlis, 22:17 Atbildēt
Tieši tā
Cik tālu var aiziet jauniešu visatļautība???! Skolā skolotājus neklausa, mājās nevienu vairs nerespektē, uz ielas uzvedas kā huligāni, bet padarīt šai paaudzei NEKO NEVAR, visur aizstāvji priekšā. Rodās patiess jautājums:"Latvijā uzbrukt drīkst, aizstāvēties nedrīkst, jautājums - vai tas attiecas arī uz deputātiem un valdības vīriem?"
17.aprīlis, 10:10 Atbildēt
zināšanai
Latvijā uzbrukt drīkst, aizstāvēties nedrīkst, jautājums - vai tas attiecas arī uz deputātiem un valdības vīriem
17.aprīlis, 8:32 Atbildēt
Skatīt visus 15 komentārus >

Kriminālziņas Vairāk >

Kaut kas traks!