Laika prognoze nedēļas nogalei - liels karstums ar negaisiem

F64
  • F64
1 / 1

Šī nedēļa iepriecinājusi tos, kuri gaidīja siltāku laiku. Sinoptiķi prognoze, ka vēl karstums šonedēļ ir gaidāms, taču tas atnesīs ar negaisu un strauju gaisa temperatūras kritumu.

Sinoptiķis Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter raksta, ka turpmākajās dienās gaidāmi vairāk mākoņu, vietām lietus un negaiss. Sestdien iespējami +30°, svētdien aiz aukstās frontes vairs tikai +18..+23°.

Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency

Arī Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs norāda, ka jau ceturtdien valsts vidienē un austrumu rajonos var ducināt pērkons, gaisa temperatūrai sasniedzot +25 un pat +28 grādus Latgalē.

Piektdien negaisi iespējami vien Daugavpils pusē un saglabāsies vasarīgs karstums. Savukārt sestdien Rīgā, Vidzemē un Latgalē gaiss iesils līdz +30 grādiem, solot arī negaisa mākoņus. Svētdien būs krietni vēsāks, līdz +21...+23 grādiem.

Komentāri [3]

 
Kristina
Laižam uz jūru.
9.augusts 2017, 20:18 Atbildēt
Adel
Man arii patik negaisi pec sausa un karsta laika..tad tads svaigums un vesums iestajas dabaa..man loti patik negaisi vakaros un jaktis..tad es gulu gultaa un skatos pa logu ka zibeno....tad dievins.baras ta man bernibaa ome stastija un lauka nedrikst iet..pasmaidu ..bernibas negaisi visspecigak atminaa
9.augusts 2017, 15:33 Atbildēt
Adel
Vasara. Laikam nokaunekusies un atdod nozagto siltumu.jaa nu gluzi kaa julija laiks..laizam uz juuru
9.augusts 2017, 14:05 Atbildēt

Laika apstākļi Vairāk >

Kaut kas traks!