Naktī sniega sega Latvijā palielināsies

Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
  • Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
1 / 1

Naktī uz ceturtdienu Latvijas centrālajā un austrumu daļā sniega sega kļūs par 1-4 centimetriem biezāka, savukārt rietumu novados tikai vietām nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi.

Dienā starp mākoņiem daudzviet izsprauksies saule, vietām īslaicīgi snigs.

Naktī un no rīta pūtīs lēns mainīga virziena vējš, gaisa temperatūra vairs nenoslīdēs zemāk par -3..-8 grādiem.

Ceturtdienas pēcpusdienā, pūšot lēnam līdz mērenam dienvidu vējam, gaiss iesils līdz +2..-3 grādiem.

Rīgā naktī snigs, dienā nav gaidāmi būtiski nokrišņi, gaisa temperatūra paaugstināsies no -5 līdz -1 grādam.

Komentāri [2]

 
Koments
Lēnām snieg, bet tik briesmīga un auksta ziema, kādu mums solīja visādi laika pareģi, aeī nav pienākusi Eiropā. Teica, ka būs vistrakākā, pa simt gadiem, bet šis ir tāds mērens aukstumiņš un arī tas ir labi. Aiz mana loga Purvciemā, sētniece sāka skrāpēt ielu, jau no četriem rītā. Laikam jau baigi apzinīgā, jeb nenāk miegs un gaida uz pamatīgu prēmiju, kas gan ir maz ticams..
18.janvāris, 4:59 Atbildēt
Vizma
Es šorīt piecēlos piecos no rīta, lai vērotu puteni.. Tumšā istabā pie loga es nosēdēju teju vai stundu, malkoju rīta kafiju un vēroju kā mazs bērns ,kā. laternu gaismā brīniskigi sniga un vizuļoja sniegs, reizēm paķerot un sagriežot baltas puteņa vērpetes uz ielas.. bet sniega sega tik niecīga un trausla, ka negribētos pat to nomīdīt...jau ziemas vidus.. un sniegs kā dāvana tiek pasniegta no debesīm mums cilvēkiem.. kuru mēs gaidam ar nepacietību, un jau pus ziemu..vairs negribas neko... vien apsnigt kaut ko tik baltu un paliekošu.. kaut tas nenokustu.
17.janvāris, 16:32 Atbildēt

Laika apstākļi Vairāk >

Kaut kas traks!