Tas brīdis, kad Belokoņs nav Pildegovičs

Komentāri [6]

 
Okroška
Ja sadarbijās ar viens klanu, izmantojot visas privilēğijas, tad jāsaprot, ka nākot pie varas citam klanam, būs lieli siūdi. Tā tas nav Norvēğijjā, bet ir Vidusāzijā.
17.jūlijs, 9:42 Atbildēt
savādnieks
Nu nezinu gan,kuru MK grib iežēlināt,sevišķi runājot par baksteriem.Tie kuri saskārušies ar banku pakalpojumiem,noteikti,ar zināmu piesardzību,izies ''ielās'',lai viņus aizstāvētu,jo beigu galā ,viņiem pašiem ir savi problēmu risināšanas speciālisti,lai puiši atstrādā savu titulu.Bet norvēģi vairāk uztraucas par to,ka krabju zveja var kaut kādā veidā apdraudēt naftas ieguvi.
17.jūlijs, 9:47 Atbildēt
nu ja
Tikai tāda maza atšķirība, ka pirmajā gadījumā runa ir par starpvalstu vienošanos interpretāciju, bet otrajā par kriminālām, lai arī valsts atbalstītām, darbībām. Turklāt nav dzirdēts, ka pats Belokoņs būtu lūdzis Latvijas palīdzību.
P.S Latvijas Ārlietu ministrija arī par Belokoņa gadījumu savulaik ir nosūtījusi notu Kirgizstānai.
17.jūlijs, 10:15 Atbildēt
Nja
Kad Miļjončiks stājās attiecībās ar Dvorkoviču, tad ārlietu ministrijas svētību nevajadzēja un NRA propagandas suņiem riet nebija likts.
17.jūlijs, 11:35 Atbildēt
viesotajs
Latviešu uzņēmēji ir malači, spējuši iesaistīties globālā biznesā. Tas, ka ministrijas ierēdņi nav pareizi iztulkojuši- izpratuši EU norādes, liecina par zemo izglītības līmeni un neizpratni par globāliem procesiem. Kādam par to ir jāatbild, jo ieguldīti ir vērā ņemami līdzekļi. Ministrija šo putru ir ievārījusi, tagad valsts līmenī mēģina rast risinājumu. Lai veicas!
18.jūlijs, 8:10 Atbildēt
Taure
Belokonis man liekas sponsorèja bondaru , no kura latvijas tiesa solidari grob 15 miljonus. Kristaltīrs pàrītis
18.jūlijs, 12:48 Atbildēt

Latvijā Vairāk >

Kaut kas traks!