Parādnieks: Vējonis mēģina atlīdzināt tiem, kas viņu ievēlēja

REUTERS/ SCANPIX
  • REUTERS/ SCANPIX
1 / 1

“Iespējams, tas notiek tieši tāpēc, ka vajadzēja dot savu artavu pateicībā par to, ka tika nodrošinātas atbilstošās balsis ievēlēšanai. Mēs taču nezinām, no kurienes Saeimā parādījās tas daudzums balsu, kas bija nepieciešams prezidenta ievēlēšanai,” Saeimas deputāts Imants Parādnieks (NA) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs", komentējot prezidenta Vējoņa iniciatīvu dot iespēju Latvijā dzimušiem nepilsoņu bērniem kļūt par Latvijas pilsoņiem jau viņu piedzimšanas brīdī, ja vien viņu vecāki saviem bērniem neizvēlas citas esošas valsts pilsonību.

Parādnieks raidījumā pauda uzskatu, ka prezidents nācis klajā ar šādu priekšlikumu, jo ir pienācis laiks atlīdzināt saviem vēlētājiem. “Iespējams, tas notiek tieši tāpēc, ka vajadzēja dot savu artavu pateicībā par to, ka tika nodrošinātas atbilstošās balsis ievēlēšanai,” pieļauj Parādnieks.

Parādnieks raidījumā norādīja, ka neatbalsta prezidenta Vējoņa iniciatīvu, kas radīta, lai uzturētu “valstij nelojālus pilsoņus”. Viņš uzskata, ka pilsonības iegūšana jaundzimušajam jau tagad ir pietiekami vienkārša: “Viss, kas vecākiem jādara, ir tikai jāatliek atzīme, ka viņi vēlas, lai viņu bērns ir pilsonis.”

Parādnieks gan atbalsta prezidenta centienus izbeigt nepilsoņu statusa piešķiršanu. “Es piekrītu Vējoņa kungam, ka mums nevajadzētu turpināt ražot bezvalstniekus. Vecāka pienākums ir izvēlēties, vai savam bērnam ir Latvijas valsts pilsonība vai Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Amerikas,” uzskata Saeimas deputāts.

Komentāri [7]

 
muļķības!
vai tad viņš pats sevi iecēla par prezidentu? nē taču!
kā noprotams no rīdzenes sarunām, gan šo, gan iepriekšējo nozīmējis mazais vīrelis hūtē tikai ar vienu uzdevumu, lai nosauc par premjeru viņa izraudzīto personu. Tā arī ir noticis un tāpēc domāju, ka nu jau visur valda hūtes ielikteņi. Tikai nesaprotu, vai tiešām valsts eksistē tikai hūtes labklājības nodrošināšanai?
13.septembris 2017, 10:41 Atbildēt
Valdis
Daudzas lietas nepiekritu vejonim ,bet sai jautajuma saskatu loģiku ,ka var ,pec 26 gadi brivās ,neatkarigās latvijas,dzimt okupanti ???
12.septembris 2017, 9:00 Atbildēt
???
Kaa var 26 gadu laikaa nenokaartot pilsoniibu vismaz sava beerna deel, slinkums, stulbums vai eertaak braukt turp un atpakal uz Krieviju, bet varbuut labaak jo pensijaa tomeer krievu pilsoni iet aatraak.
12.septembris 2017, 9:54 Atbildēt
izraidīt visus nepilsoņus
sen laiks, nevienu vārdu krieviski
11.septembris 2017, 20:44 Atbildēt
Skatīt visus 7 komentārus >

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!