Uz redzēšanos, Konstantīn!

Komentāri [9]

 
Kvadrāts
"Viņš nekad neiemācītos slēgt kompromisus ar sirdsapziņu."
=========================================================
"Mēdz teikt: Amerikā visi laimīgi, visi smaida, visi ir komandas spēlētāji, un tu esi viens no viņiem! Taču, lai sasniegtu šo smaida līmeni, pašam vajag kļūt par amerikāni, mainot daudzu vērtību izpratni. Bet to es nevēlos." Konstantīns Pupurs: emigrācija bija drausmīga kļūda (NRA, 25.08.2008.)
17.septembris, 19:19 Atbildēt
Hm
Bija izvirzīts Triju zvaigžņu ordenim..esot atteikuši
18.septembris, 7:35 Atbildēt
Rita Pakalna
Paldies raksta autorei par uzdrošināšanos teikt patiesus vārdus / Tūkstošiem latviešu tai laikā atstāja Godmaņa kunga un banku izlaupīto zemi
18.septembris, 7:51 Atbildēt
vendetta
Tad,kāpēc Godmaņa šoka terapija vietējiem ražotājiem un iedzīvotājiem,joprojām trako Latvijā un neviens politiskais spēks pat nedomā no tās atteikties?
18.septembris, 10:39 Atbildēt
Kvadrāts
Lieciet mierā Godmani, jo bez tūkstošiem Pupura paaudzes pārstāvju Latvijā nebūtu ieviests mežonīgais kapitālisms.Pašlaik daudziem ir iespēja pārdomāt savas jaunības trakulības un varoņdarbus:"... Tā kā man [O,Kostanda] ir vēsturnieka diploms, devos uz skolām – pat krievu skolās piedāvājos par vēstures skolotāju. – Jūs to nopietni? – šādā skolā sabijusies mācību pārzine iepleta acis. Aizgāju uz Valsts vēstures arhīvu, sak, esmu ar mieru strādāt par arhivāru. Bet nekur neesmu piemērots. Lielākais humors, ka darba vietas meklējumos atmetu ar roku Rīgas ministrijām un aizgāju uz dzīvesvietai tuvo gateri. Kaut baļķus krautu, septiņus, desmit latus dienā nopelnītu. Īpašnieks mani nopētīja un novilka – pa-do-mā-šu. Domā jau pusgadu. Tā ka arī baļķi nest neesmu piemērots.” Triju zvaigžņu kavalieris, bezdarbnieks.
18.septembris, 13:01 Atbildēt
Padomdevējs
kas jums liedz stāvet ar kaku maisiņu pie zagļu apsēstām ēkām un mest ienākošajiem/iznākošajiem maisiņa saturru sejā? Tas būs reizes 15 drosmīgāk kā nest paziņas kooperatīvā šūtus (reizē ar tautastērpiem, domātus eksportam uz Knaādu, asv u.c.)karogus cauri Rīgai !
Tādējādi Jūsu vārds tiks ierakstīts Latvijas vēsturē ar 999 ° raudzes zelta burtiem !
18.septembris, 18:33 Atbildēt
Jānis Brauns
jādomā, Pentagons nepaliks malā un izmaksās apbedīšanas pabalstu savam ilggadējam darbiniekam.Galu galā daļa pentagona ārvalstnieku slēpjās šeit Latvijā no Irākas , Sīrijas, Lībijas un citu valstu apzagto arābu dusmām, kā eksperti raksta.
18.septembris, 20:16 Atbildēt
Lauķis
Nevienai varai nav vajadzīgi domājoši, gudri, principiāli un talantīgi cilvēki. Īpaši vadošos amatos. Atceramies Šķēles kunga viedos vārdus par vislielākajiem idiotiem. Šeit ir reāls apstiprinājums viņa teiktajam...
24.septembris, 10:23 Atbildēt
Lauķis
Nevienai varai nav vajadzīgi domājoši, gudri, principiāli un talantīgi cilvēki. Īpaši vadošos amatos. Atceramies Šķēles kunga viedos vārdus par vislielākajiem idiotiem. Šeit ir reāls apstiprinājums viņa teiktajam...
24.septembris, 10:23 Atbildēt

Politika Vairāk >

Kaut kas traks!