Komentāri / Kārtējais sauciens pēc ceļu labošanas atskanējis no Vārkavas novada
 

7 komentāri

AAntiņš
Ceļu sagruvums ir visā valstī. Vajadzētu izsludināt ārkārtas stāvokli un lūgt ES salabot Latvijas ceļus.
19.aprīlis 2017, 10:36 Atbildēt
llapa
nevar , jo uzbruk krievi un jasavelk bikses , ka ari saimas deputatiem japacel algas , sie nevar pienacigi paest un apgerbties. bet latviesu tauta var pagaidit , bet ja kas nepatik - lai lasas projam.
19.aprīlis 2017, 12:42 Atbildēt
yyhdtc
Nu nu būtu interesanti redzēt cik ta nodokļos samaksā Šņepstu Jaunāres!
19.aprīlis 2017, 10:59 Atbildēt
zzigis
Tur rakstā skaidri lasāms ŠŅEPSTU JAUNĀRES nodokļu NEMAKSĀ..... šamajam smagi, nav kas aizstāv, laiki mainās, brālis vairs nav tas, kas bija.....
23.aprīlis 2017, 19:04 Atbildēt
aaelita
ārprāts,to mūsu valdība saka
23.aprīlis 2017, 22:54 Atbildēt
jjuris
Ja agrāk sūdzējāmies par bedrītēm uz ceļiem, kuras katru pavasari tika aizlāpītas, tad tagad, kā izskatās, ceļi pamazām sabrūk un kapitālo remontu uz tiem vairāk neviens netaisās veikt... Tas vēl dziļākā postā grūdīs Latvijas laukus, kur jau tāpat ir apgrūtināta uzņēmējdarbība.
Savukārt Latgales pierobežā tas jau ir valsts drošības jautājums...
24.aprīlis 2017, 11:34 Atbildēt
PPaudējs
Bet kā lai mēs šeit Vārkavā dzīvojam, ja pavasarī ceļi burtiski nav izbraucami! Autobusam,kas ved skolēnus uz skolu ir jākavējas, neizbraucamo ceļu dēļ. Mašīnas ir jātaisa katru mēnesi.Piedodiet, ka es tā saku, bet tā ir galīga cūcība!!!! Deputātiem var algas paaugstināt, bet ceļus jūs nevarat sataisīt!! Tie domā, noteikti, lai lauku iedzīvotāji pārvācas uz dzīvi pilsētā, bet ziniet, tā nebūs, kurš gan vēlās pamest visu ko esi šeit piedzīvojis, dzimtās mājas!!!!!!!!!!Kaut būtu vienreiz sataisījuši NORMĀLUS ceļus!!!!!!
24.aprīlis 2017, 20:50 Atbildēt