NESMUKI: Savus atkritumus izgāž cita privātajā teritorijā

Komentāri [8]

 
picērija nelido
Tā lietiņa ir gauži vienkārša, un neba jau nu es vienīgais par to zinu. Atbrauc normāli džeki ar normālu "norbu", mapīte ar visādiem tur "diplomiem". Nedārgi savāc, tik uzjautā, vai nav utilizējamu dokumentu. Ja godīgi pasaka, ka ir, tad drusku jāpiemaksā. Ja melo, ka nav - tad tajos maisiņos negrūti atrast visu piegādes ķēdīti. Bet ne jau izvedējus, protams.
21.aprīlis, 19:42 Atbildēt
Lajtnants Dubs
jāpaņem papīrs rokā un jāapskata šī Lurdas himna.
21.aprīlis, 20:34 Atbildēt
lapa
bet no balviem atkritumus ved uz aluksnes izgaztuvi , iedomajietieskas tas par attalumu , un tadel viss balvu rajons sausmigi piegruzots - abet visur musars.
22.aprīlis, 15:45 Atbildēt
Skolnieciņš
"Jūs katrs varētu savu karmu attīrīt" karmas nav. Ir griba un spēks. Karmu izdomāja, lai ietekmētu cilvēka domas un izvēles. Es tādus pekstiņus ignorēju, jo tas ir pret manu gribu un morāli...
22.aprīlis, 18:08 Atbildēt
Un
Vecdaugavā regulāri gadiem daudzi savus atkritumus nes uz mežu, vai pārsviež privātmājas dārzā, labākie sasviež pieturu miskastēs! Neceļas rokas lasīt aiz viņiem,jo pēc nedēļas viss pa vecam...
22.aprīlis, 21:29 Atbildēt
Lauķis
Toties Lielaucē - Lielauces pils parkā veic kailcirti un nocērt trīs no pieciem tur augošajiem, retajām sugām, Japānas korķozoliem. Šis jau ir otrs vandālisma akts šajā parkā. Astoņdesmitajos gados tur likvidēja īpatnēju ozolu formu, trīs kokus, kuri auga tikai šajā parkā, piramidālos ozolus. Tā ka pagaidām protam tikai iznīcināt.
23.aprīlis, 1:45 Atbildēt
Lotte
Vai tad talkas laikā tas nav sakopts?
23.aprīlis, 7:16 Atbildēt
Es
Netalkoju, jo nekad nemēsloju. Aksioma-gadu mēslo, dienu tīra.
23.aprīlis, 10:14 Atbildēt

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!