Dombrovskis: Autoceļus iespējams pārskatīt līdzīgi kā skolas un slimnīcas

Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
  • Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
1 / 1

Raidījumam "900 sekundes" domnīcas "Certus" vadītājs, ekonomists Vjačeslavs Dombrovskis minēja vairākus variantus, kā varētu uzlabot Latvijas autoceļu kvalitāti.

V. Dombrovskis saredz piecus variantus, kurus arī savstarpēji kombinējot, iespējams piesaistīt papildus finansējumu Latvijas autoceļu uzturēšanai.

Ekonomists norāda, ka iespējams paaugstināt nodokļus, samazināt finansējumu citās nozarēs, novirzot līdzekļus ceļiem. Tāpat situāciju uzlabotu lielāks skaits iedzīvotāju, kas maksātu nodokļus vai arī paši iedzīvotājiem nepieciešams gūt lielākus ieņēmumus.

Savukārt kā piektais variants būtu ceļu tīkla pārskatīšana. Līdzīgi, ka pašreiz notiek skolu un slimnīcu tīklu reorganizācija, tāpat V. Dombrovskis piedāvā veikt ceļu tīklu pārskatu. Ekonomists norāda, ka lēmumu par šādiem ceļu posmiem, kurus vairs neuzturēs, nepieciešams visas valdības atbalsts.

Komentāri [9]

 
elks
Aizmirsts pats galvenais. Pārskatīt kantoru, valžu darbinieku skaitu. Naudas nav, ceļu nav, bet kantori strādā ar pilnu jaudu.
21.aprīlis 2017, 13:24 Atbildēt
Ita
Nu ko,Dombrovska kungs,vai tad ceļus arī vajadzēs likvidēt? Kā tad tie lauku cilvēki pārvietosies,jeb vai arī laukus likvidēsiet?
21.aprīlis 2017, 12:49 Atbildēt
lapa
ja ciemata nav skolas , veikala , pasta un laba piebraucama cela - zini , si vieta nolemta iznicibai , ko tagad plasi , izpatikot briselei , atbalsta latvijas valdiba ar noziedzigo vienotibas gruppejumu prieksgala.
21.aprīlis 2017, 12:44 Atbildēt
Skatīt visus 9 komentārus >

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!