Komentāri / Dombrovskis: Autoceļus iespējams pārskatīt līdzīgi kā skolas un slimnīcas

9 komentāri

kkresiite
Pārskatīt tāpat, kā skolas un slimnīcas, tas nozīmē, mazāk lietotos ceļus likvidēt!
21.aprīlis 2017, 9:00 Atbildēt
TTiesnesis
Pārskatīt gan, bet kopā ar citiem risinājumiem. Ne tikai lieko ceļu, bet arī esošo mazo ceļu platuma samazināšana.
21.aprīlis 2017, 9:07 Atbildēt
VValdis
Asfalta ceļus lauku reģionos gan nav jēga uzturēt.Vismaz par tādu naudu ja kapitālais remonts 1km izmaksā 1 miljonu eiro.Ceļi vajadzīgi jo tos nevar likvidēt kā skolas.
21.aprīlis 2017, 9:11 Atbildēt
ffreddy krueger
Tik bezje'dzīgu murgošanu reti gadās dzirdēt... Un, kas pat vairs nepārsteidz, ka kā iespējamais finansējuma avots pat netiek minēta nomaksātā ceļu nodokļa novirzīšana ceļu remontiem pilnā apmērā. Un, protams arī ne vārda par iespējamu degvielas akcīzes pārdali par labu ceļu atjaunošanai... Konsultantiņi - speciālisti, ibio...
21.aprīlis 2017, 10:06 Atbildēt
MMadris
Tas ir fundamentāls jautājums. Kādu Latviju mēs gribam nākotnē redzēt. Ja tādu, kādu piedāvā Rungaiņa kungs, tad ceļu tīkls it sevišķi Latgalē vispār nav vajadzīgs, pat izdevīgāk Latgali pārdot. Bet senāk Latvijā bija daudz viensētas, tāpēc jāveido tāda nodokļu sistēma, lai dzīvot Latgalē būtu vismaz tikpat izdevīgi, kā Rīgā. Tur tā lielākā kļūda mūsu valdībām, ka nespēj domāt tālāk par kārtējām vēlēšanām un personīgo labklājību.
21.aprīlis 2017, 10:46 Atbildēt
YYes
Likvidēt. Ko nevar likvidēt, to pārdot. Kad viss būs likvidēts (optimizēts!) un pārdots, tad Latvijā iestāsies pilnīgs attīstītais liberālisms - cilvēces gaišā nākotne, un mēs būsim bijuši šīs nākotnes pionieri. Problēma - citas tautas un valstis uz to neparakstās. Tad ir jautājums: vai var uzcelt liberālismu vienā atsevišķi ņemtā zemē, kad no šejienes visi būs aizbēguši?
21.aprīlis 2017, 12:42 Atbildēt
llapa
ja ciemata nav skolas , veikala , pasta un laba piebraucama cela - zini , si vieta nolemta iznicibai , ko tagad plasi , izpatikot briselei , atbalsta latvijas valdiba ar noziedzigo vienotibas gruppejumu prieksgala.
21.aprīlis 2017, 12:44 Atbildēt
IIta
Nu ko,Dombrovska kungs,vai tad ceļus arī vajadzēs likvidēt? Kā tad tie lauku cilvēki pārvietosies,jeb vai arī laukus likvidēsiet?
21.aprīlis 2017, 12:49 Atbildēt
eelks
Aizmirsts pats galvenais. Pārskatīt kantoru, valžu darbinieku skaitu. Naudas nav, ceļu nav, bet kantori strādā ar pilnu jaudu.
21.aprīlis 2017, 13:24 Atbildēt
Komentāri 9