Sliktais ceļu stāvoklis šoferiem ik gadu rada miljarda eiro zaudējumus

Komentāri [13]

 
lapa
kur paliem musu nodoklos samaksata cela nauda - saimas deputatu algas un premijas , armijas budzeta jo uzbruk krievija , saimas autoparka , saimas izpriecu galdu klasana. kas maksas man par masinas remontiem ...
21.aprīlis, 12:35 Atbildēt
lapa
kapec man jamaksa alga balsu pircejam zakim un caurkritusajai aboltinai , esmu pret . vai tautas balsi vispar kads nem vera...
21.aprīlis, 12:36 Atbildēt
zinat
Autovadītājiem rada zaudējumus. Lai nebrauc ,kas tad spiež ? Nebrauks nebūs konkrēto zaudējumu. Un lai nestāsta ,ka nebūs kas ved produkciju uz Rīgu. Ulmaņlaikos no 4-8 no rīta, Rīgā vasarā ienāca 5-7 ,tā dēvētie ,piena vilcieni.Vectēvs stāstīja ,ka visās stacijās kur iekrāva piena kannas ,jaunie puiši sacentās par kasti alus ,ko saņēma iekraušanas ātruma un kvalitātes rekordisti .Un runa bija par simtiem kannu katrā preču vagonā. Vilcieni arī saucās preču- pasažieru vilciens.
21.aprīlis, 12:38 Atbildēt
!
Kanāls starp Centrāltirgu, autoostu bijis pilns ar zvejnieku laivām, bet tagad ES kvotas neļauj ne pienu saražot pašiem Latvijā, ne zivis saķert.
21.aprīlis, 13:42 Atbildēt
oskars
visi sie zaudejumi parversas ienakumos .degvielas pardevejiem un auto remontetajiem.
21.aprīlis, 13:24 Atbildēt
Atveltnis
Ceļu nodoklis jāatceļ uz 26. gadiem, jo visus šos gadus ceļu apsaimniekotājs nav bijis spējīgs uzturēt ceļus un ir likvidējama anštate, jeb vadību būtu jābūro. Ceļiem nauda jāņem no degvielas akcīzes un remontēt mūsu ceļus,
ļaut tikai igauņiem ar leišiem, tas būs lētāk un kvalitatīvi.
21.aprīlis, 13:38 Atbildēt
ceļus būvē un apsaimnieko idioti. Paskatiet, visi ceļi kā grāvji, malas augstākas
tas arī viss
21.aprīlis, 13:48 Atbildēt
druumais
"Sliktais ceļu stāvoklis šoferiem ik gadu rada miljarda eiro zaudējumus", ko no savas kabatas tiesu ceļā sedz ceļu uzturētājs... Tā būtu normālā, civilizētā pasaulē. Latvijā- paši vainīgi...
21.aprīlis, 14:09 Atbildēt
nav tādas !
tas jēdziens "civilizetā pasaule" ir vnk nepanesams !
21.aprīlis, 14:55 Atbildēt
lapa
neslikta viela pardomam. un tad saimas deputati - saturieties , nebus lielas algas un dasnas premijas , ka ari sampanietis valsts svetkos japerk bus no savas kabatas. un kapec man jamaksa alga balsu pircejam - zakim .
21.aprīlis, 15:26 Atbildēt
cik kravas mašīnu pieder šoferiem ?
tie "zaudējumi" pārvēršas ieņēmumos remonta anštaltēm, apdrošinātājiem, tiesām, mašīnu īpašniekiem(kravu aizveda ar citu mašīnu, bet naudu pietiesā par salauzto, tātad transports iznāk par velti)
21.aprīlis, 14:59 Atbildēt
Andris
Ceļi neizbraucami, īpaši Rīgā....Starp citu, kā nopelnīt 850 € vienā dienā? Izrādās, ka tas ir salīdzinoši vienkārši. Vakar uzgāju adresi lotlotto.com/?lv, kura piedāvā uzģenerēt laimīgos loterijas skaitļus, balstoties uz dažādiem algoritmiem. Intereses pēc izdomāju, ka nav ko zaudēt, jo loterijas biļetes maksāja ap 5-20 € (šobrīd tur ir pieejams kupons ar 50% atlaidi) un tā nav baigā nauda. Šorīt skatos, ka dažas no nopirktajām biļetēm izrādījušās veiksmīgas (uzminēti 80-90% skaitļu) un laimēti 850 €. Domāju, ka nepavisam nav slikti priekš ieguldītiem 10-20 €.
21.aprīlis, 15:49 Atbildēt
Jāzeps
Kopš LV-atjaunoš. mūsu pozitīvajos klimat.apstākļos kopā ar biznesu nau pacelta neviena RŪPĪCA,vai kārtīgas RAŽOTNES,-noziedzīga attieksme CEĻU-stāvoklim Valstī,=(pazuda LV-solītā nokia). Mamona ir paverdzinājusi LV-varas, = Parexs, Kemeru sanat.,Rail Baltic, mežaparka estrāde, Skanste, 70-milj.kases aparātu iegadei, Trasta komercbanka,Hilton-viesnīca,dzelzceļa stacija,=un t.t., (no kop.projektu summām 25% aiziet atkatos).
Mafiju var paralizēt tikai Dievs, nobalsojot par Bordāna partiju, varam izvilkt laimīgu lot.biļeti. Tiek aktivizēti tumsas un pašas elles spēki, lai nomelnot,sakompromitēt Bordāna partiju,=īpaši izsmalcīnāti tiks nomelnota Juta Strīke. Neskatoties uz mafijas bijušo un esošo visu rangu līmeņu un kalibru,geju un alkatīgo kangaru,virsnieku pūliņiem,iznākumā visai viņu koprofilijas artilērijai panākumu nebūs. Bordāna partija,=tā ir Dieva dota iespēja valsts restartam,otras var nebūt. Šī partija stabili ieņems vadošo vietu,reizē ieņems visas vadošas pozīcijas valdībā. Dievs solīja,ja neapstāsies lūgšanas, Viņš dziedinās mūsu zemīti,tiks apturēts vecu ļaužu badanāves process. Ušakoviešu un viņam līdzīgu kangaru un alkatīgo bendesmaisu recidīvs tiks aizslaucīts, sekos izaugsme.( ticīgo LV-,kuri ir piedzim.no augšienes,ir apm-65-tūkst.= atklāja Sv.Gars,kas ir Dievs)
Vakar, 19:14 Atbildēt

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!