Komentāri / Sliktais ceļu stāvoklis šoferiem ik gadu rada miljarda eiro zaudējumus
 

12 komentāri

llapa
kur paliem musu nodoklos samaksata cela nauda - saimas deputatu algas un premijas , armijas budzeta jo uzbruk krievija , saimas autoparka , saimas izpriecu galdu klasana. kas maksas man par masinas remontiem ...
21.aprīlis 2017, 12:35 Atbildēt
llapa
kapec man jamaksa alga balsu pircejam zakim un caurkritusajai aboltinai , esmu pret . vai tautas balsi vispar kads nem vera...
21.aprīlis 2017, 12:36 Atbildēt
zzinat
Autovadītājiem rada zaudējumus. Lai nebrauc ,kas tad spiež ? Nebrauks nebūs konkrēto zaudējumu. Un lai nestāsta ,ka nebūs kas ved produkciju uz Rīgu. Ulmaņlaikos no 4-8 no rīta, Rīgā vasarā ienāca 5-7 ,tā dēvētie ,piena vilcieni.Vectēvs stāstīja ,ka visās stacijās kur iekrāva piena kannas ,jaunie puiši sacentās par kasti alus ,ko saņēma iekraušanas ātruma un kvalitātes rekordisti .Un runa bija par simtiem kannu katrā preču vagonā. Vilcieni arī saucās preču- pasažieru vilciens.
21.aprīlis 2017, 12:38 Atbildēt
!!
Kanāls starp Centrāltirgu, autoostu bijis pilns ar zvejnieku laivām, bet tagad ES kvotas neļauj ne pienu saražot pašiem Latvijā, ne zivis saķert.
21.aprīlis 2017, 13:42 Atbildēt
ooskars
visi sie zaudejumi parversas ienakumos .degvielas pardevejiem un auto remontetajiem.
21.aprīlis 2017, 13:24 Atbildēt
AAtveltnis
Ceļu nodoklis jāatceļ uz 26. gadiem, jo visus šos gadus ceļu apsaimniekotājs nav bijis spējīgs uzturēt ceļus un ir likvidējama anštate, jeb vadību būtu jābūro. Ceļiem nauda jāņem no degvielas akcīzes un remontēt mūsu ceļus,
ļaut tikai igauņiem ar leišiem, tas būs lētāk un kvalitatīvi.
21.aprīlis 2017, 13:38 Atbildēt
cceļus būvē un apsaimnieko idioti. Paskatiet, visi ceļi kā grāvji, malas augstākas
tas arī viss
21.aprīlis 2017, 13:48 Atbildēt
ddruumais
"Sliktais ceļu stāvoklis šoferiem ik gadu rada miljarda eiro zaudējumus", ko no savas kabatas tiesu ceļā sedz ceļu uzturētājs... Tā būtu normālā, civilizētā pasaulē. Latvijā- paši vainīgi...
21.aprīlis 2017, 14:09 Atbildēt
nnav tādas !
tas jēdziens "civilizetā pasaule" ir vnk nepanesams !
21.aprīlis 2017, 14:55 Atbildēt
llapa
neslikta viela pardomam. un tad saimas deputati - saturieties , nebus lielas algas un dasnas premijas , ka ari sampanietis valsts svetkos japerk bus no savas kabatas. un kapec man jamaksa alga balsu pircejam - zakim .
21.aprīlis 2017, 15:26 Atbildēt
ccik kravas mašīnu pieder šoferiem ?
tie "zaudējumi" pārvēršas ieņēmumos remonta anštaltēm, apdrošinātājiem, tiesām, mašīnu īpašniekiem(kravu aizveda ar citu mašīnu, bet naudu pietiesā par salauzto, tātad transports iznāk par velti)
21.aprīlis 2017, 14:59 Atbildēt
JJāzeps
Kopš LV-atjaunoš. mūsu pozitīvajos klimat.apstākļos kopā ar biznesu nau pacelta neviena RŪPĪCA,vai kārtīgas RAŽOTNES,-noziedzīga attieksme CEĻU-stāvoklim Valstī,=(pazuda LV-solītā nokia). Mamona ir paverdzinājusi LV-varas, = Parexs, Kemeru sanat.,Rail Baltic, mežaparka estrāde, Skanste, 70-milj.kases aparātu iegadei, Trasta komercbanka,Hilton-viesnīca,dzelzceļa stacija,=un t.t., (no kop.projektu summām 25% aiziet atkatos).
Mafiju var paralizēt tikai Dievs, nobalsojot par Bordāna partiju, varam izvilkt laimīgu lot.biļeti. Tiek aktivizēti tumsas un pašas elles spēki, lai nomelnot,sakompromitēt Bordāna partiju,=īpaši izsmalcīnāti tiks nomelnota Juta Strīke. Neskatoties uz mafijas bijušo un esošo visu rangu līmeņu un kalibru,geju un alkatīgo kangaru,virsnieku pūliņiem,iznākumā visai viņu koprofilijas artilērijai panākumu nebūs. Bordāna partija,=tā ir Dieva dota iespēja valsts restartam,otras var nebūt. Šī partija stabili ieņems vadošo vietu,reizē ieņems visas vadošas pozīcijas valdībā. Dievs solīja,ja neapstāsies lūgšanas, Viņš dziedinās mūsu zemīti,tiks apturēts vecu ļaužu badanāves process. Ušakoviešu un viņam līdzīgu kangaru un alkatīgo bendesmaisu recidīvs tiks aizslaucīts, sekos izaugsme.( ticīgo LV-,kuri ir piedzim.no augšienes,ir apm-65-tūkst.= atklāja Sv.Gars,kas ir Dievs)
23.aprīlis 2017, 19:14 Atbildēt