Kultūras baudītājiem: Šovasar Valmierā notiks četras amatierteātru brīvdabas izrādes

Valmieras pilsētas pašvaldība
  • Valmieras pilsētas pašvaldība
1 / 1

Jau septīto vasaru Valmieras Pilsdrupu estrādē valmierieši un pilsētas viesi varēs apmeklēt brīvdabas teātra izrādes. Šovasar ciklā "Vasaras vakari teātru spēlēs” norisināsies četras amatierteātru iestudētas izrādes un improvizācijas vakars, informēts Valmieras pilsētas pašvaldības mājas lapā.

Valmierā viesosies amatierteātru kolektīvi no Rubenes, Bērzaines pagasta, Brantu pagasta, Kauguru pagasta, savukārt uz improvizācijas vakaru aicinās improvizatoru apvienība "ĀrprāTS” no Rīgas.

Vasaras brīvdabas izrāžu cikls sāksies 13.jūlijā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā, kad ar izrādi "Dzīve ir skaista?” viesosies Rubenes amatierteātris "Volatus”. Izrādes galvenās varones Maijas dzīve ir sakārtota, saprotama un šķietami tik ļoti pareiza. Krāsu visapkārt ir tik daudz, tikai kādēļ tās ir blāvas, neizteiksmīgas. Vai tās ir nedzīvas? Te pēkšņi liktenis sagriež visu virpulī. Tas ir kā zibens no skaidrām debesīm. Neziņa, bailes, kauns… vai tas ir pareizi, pieņemami? Izrādes režisore - Lara Merca, horeogrāfs - Rihards Bergs, dekorācijas - Juris Eglītis, Leonīds Jodo, pie skaņu pults - Elvis Skrastiņš. Lomās: Kaiva Pēča, Modris Kokins, Aleksandrs Semjonovs, Jānis Skrastiņš, Vita Gabrāne, Līga Šmaukstele, Odeta Bārda, Anda Čukure, Laura Semuča, Maija Zālamane Inita Jurgenberga, Mārīte Leimane, Lolita Baltgaile un Marika Apine.

Savukārt 20.jūlijā plkst.19.00 brīvdabas izrādi "Pārcilvēki” Valmieras Pilsdrupu estrādē uzvedīs Bērzaines Tautas nama amatierteātra kolektīvs.

10.augustā plkst.21.00 Valmieras Pilsdrupu estrādē uz brīvdabas izrādi "Centrifūga” aicina Brantu amatierteātris (režisore Gita Skadiņa), bet 17.augustā plkst.19.00 uz improvizācijas teātra vakaru ielūdz improvizatoru apvienība "ĀrprāTS” no Rīgas. Vasaras brīvdabas izrāžu ciklu 24.augusta vakarā ar izrādi "Ļaunais gars” noslēgs Kauguru pagasta amatierteātris "Vīzija” (režisors Oskars Morozovs).

Izrāžu apmeklējums bez ieejas maksas. Jāpiebilst, ka lietus gadījumā izrādes notiks Valmieras Kultūras centrā.

Komentāri [2]

 
adel
Es arī savā novadā apmeklēju šādas izrādes. Tie man ir svētki ,kad varu skatīties uz bijušo kaimiņu un darbabiedru aktieru spēli.. jā, rakstīju arī scenārijus mūzikliem un biju rezžsore.. kad pagastā notika koncerts tie bija svētki. pat lauku tantina uzvilka savas štātes un aizgaja pie friziera...lai smietos, raudatu un veldzetu dveseli...man bija gandarījums dāvat cilvekiem prieku par brīvu...tas jaukasatmiņas...kat silda...
2.jūlijs 2017, 17:15 Atbildēt
adel
Amatierteātri ir vienigais kas tura vēl lauku cilvekus pie garīgās dzīvības un kopības uz lauku bezcerības fona..jā, kādreiz kādā lauku teatrī speleju mūziku... tas bija tik forši..
2.jūlijs 2017, 17:01 Atbildēt

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!