Dobeles Dārzkopības institūts aicina baudīt ķiršu ražu

Dārzkopības institūts
  • Dārzkopības institūts
1 / 1

Jūlija vidū Dārzkopības institūtā Dobelē ir sācies ķiršu ogu vākšanas laiks. Kamēr zinātniekiem un profesionālajiem dārzkopjiem svarīgas ir rūpes par ražas lielumu, kvalitāti un to ietekmējošo faktoru izpēti, visi ķiršumīļi aicināti viesoties dārzā un baudīt tos.

Pirms izlemjat doties uz dārzu, lūgums obligāti sazināties ar institūta darbiniekiem, zvanot pa tālruni +371 26408655.

Dārza apskates laikā ir iespējama arī ķiršu lasīšana, līdz ar to ikvienam tiek dota iespēja pašam savām rokām sarūpēt sev veselīgu ogu grozu, kuri pēc tam patērējami svaigā veidā vai arī pārstrādājami gardos ievārījumos.

Noderīga informācija dārza apmeklētājiem un ķiršu lasītājiem: ieejas maksa dārzā un iespēja degustēt ogas ķiršu ražošanas laikā jūlijā pieaugušajiem ir 4 eiro, bet senioriem un skolēniem 3 eiro (pirmsskolas vecuma bērniem apmeklējums ir bez maksas). Savukārt pašlasītājiem, kuri ogas vēlas lasīt līdzi paņemtos traukos, papildus ieejas maksai 1 kg ķiršu izmaksās 2 eiro.

Tie ķiršu ēdāji, kuriem ir interese arī par ķirša iestādīšanu piemājas dārzā, varēs institūta dārzā vērot dažādas ķiršu šķirnes, tās augšanas īpatnības un audzēšanas tehnoloģijas, kuras izmanto zinātnieki.

Dārzkopības institūta dārzs atrodas Graudu ielā 1, Dobelē.

Komentāri [4]

 
Tante
Neinteresants piedāvājums.Kādam nav izdevīgi lai darbinieki nolasītu aplasītos augļu kokus un tagad lai dārza apmeklētāji par ieiejas maksu 4euro+2 euro kilograms ogu "izklaidētos" skrienot pakaļ odziņai. Neizdevīgs piedāvājums.
17.jūlijs 2017, 9:23 Atbildēt
Skolnieciņš
Dārgi! Pašam vel jālasa!
16.jūlijs 2017, 14:43 Atbildēt
Kendjuks
:) Sargs ir?
15.jūlijs 2017, 23:14 Atbildēt
Edgars
Kam tev sargs...?
Labāk zināt vai iekšpusē ir tualete....
15.jūlijs 2017, 23:29 Atbildēt

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!