Sabiedrību aizkustina Talsu autobusa šofera cēlā rīcība

1188.lv
  • 1188.lv
1 / 1

Simtiem sociālā tīkla facebook lietotāju patiesi aizkustinājis kāds sievietes stāsts par piedzīvoto autobusā uz Talsiem.

"Vakar braucu ar AS "Talsu autotransports" autobusu, reiss 16.45 uz Talsiem. Pārdaugavā iekāpa jauna meitene agrīnā pusaudža vecumā, gribēja pirkt biļeti un izrādījās, ka tas reiss viņai neder. Bija vajadzīga pietura ap Kandavu, tur tiem autobusiem ir atšķirīgi mazpilsētu caurbraukšanas un pagriezienu reisi. Īsāk sakot, viņai būtu vajadzējis braukt ar iepriekšējo autobusu. Nelolojiet ilūzijas, ka Kurzemes mazpilsētā autobusi riņķo kā skudru pūznī. Meitenei izsprāga asaras. Kamēr šoferis turpināja mierināt meiteni un skaļi domāja risinājumu, rindā uz ieeju stāvošs vīrietis piedāvāja meiteni aizvest no savas pieturas ar mašīnu, kur viņai vajag, jo rajons viņiem izrādījās viens. Visi nomierinājās, sakāpa busā, turpināja braucienu," sociālajā tīklā facebook raksta Ilze Peimane.

"Pēc minūtēm piecām šoferis izdomāja un piezvanīja tā "īstā", iepriekšējā autobusa šoferim un pajautāja, cik viņš ir tālu? Un palūdza, vai tas nevar ceļa malā pagaidīt, lai meitene varētu pārsēsties viņai derīgajā autobusā. Un viņi mūs minūtes 20 gaidīja."

"Vēlos publiski teikt paldies "Talsu autotransporta" šoferim no reisa Rīga - Talsi plkst. 16.45 no Rīgas, šoferim Krišam, kura reiss bija no Rīgas apm. 16.20 (Ventspils vai Roja) un vīrietim Talsu autobusā, kurš brauca uz Kandavas pusi un piedāvāja meitenei viņu aizvest. Paldies jums, tas ir iedvesmojoši. Kā arī visiem pasažieriem autobusā, kas juta līdzi, jo bija skaidrs, ka būtu bijuši arī risinājumi B, C, ... N, ja būtu nepieciešams."

Komentāri [4]

 
arnolds
Nav cela riciba, bet cilveka pienakuma veiksana. Soferis jau nav valdibas virs, kurs tautu nicina un spardis driz ar kajam.
18.jūlijs 2017, 12:12 Atbildēt
s
Visu laiku jaabuut veeriigiem,nevis tad,kad kaadu zaudee.
17.jūlijs 2017, 13:53 Atbildēt
gtyj
Tā lūk ir cilvēciskā attieksme, bet par labsirdību šoferītim birokrāti var piešūt sodu par apzinātu neiekļaušanos maršrutā laikā.
17.jūlijs 2017, 12:37 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!