LĪVĀNOS: "Zvaigznes ABC" grāmatnīca patrauc savu darbību; grāmatas par puscenu

Komentāri [15]

 
Ilze
Briesmīgi dārgas ir tās grāmatas. Nenormāli.
11.augusts, 21:14 Atbildēt
cita opera
ļoti dārgas,bērniem gr;amatas ar dažām lapām un pāris burtiem
11.augusts, 21:40 Atbildēt
Uldis
Nu re, te piemērs tam, kad vietēji mazie tirgotāji var spēkoties ar veikalu tīklu. Otra versija, ka lielveikali Maksima un Rimi arī piedāvā lidzīgu sortimentu un ir tieši pretī šim veikalam. Kas zina atbildi?
11.augusts, 21:44 Atbildēt
dudū
rimī dažas grāmatas vēl dārgākas nekā Rozes grāmatnīcā, arī grib uzvārīties
13.augusts, 22:31 Atbildēt
mamma
es nekad neko tur nepirku.Man ir 2 bērni bernu nauda ir 33 eiro +mana alga 200 eiro+ teva alga 300 ,dzīvoklis,nodoklis,partika....par grāmatam nedomajam...Lai brauc uz Rīgu...man nav zel...tadas grāmatas nav domats Lībāniem
11.augusts, 22:03 Atbildēt
aha
grāmatas par pus cenu , bet tikuntā mīnusos nepaliek... cenas tādas itkā hvz ko pirktu......
11.augusts, 22:27 Atbildēt
Senators
Tipa 50% lētāk, tagad ved no Rīgas uz Līvāniem un lauķiem tirgo tipa pa lēto, bet pirms tam uzlika 200% peļņu . Pērkat veseli.
11.augusts, 22:34 Atbildēt
bijusī līvāniete
Es šajā grāmatnīcā iepirkos vēl pirms 50 un vairāk gadiem. Burtnīcas, pildspalvas, klades, lineālus.Atceros, pārdevējai uzvārds bija Labunska... Un grāmatas, protams pirku. Pati pirmā laikam saucās "Karlsons lido atkal". Vecāki mani mudināja nopirkt kādu grāmatu, ja ejot no skolas pa ceļam ieeju un redzu ko tādu, ko gribētos izlasīt. Un es pirku ar. Tagad lasu, ka priekš grāmatām nav naudas... Toties brīvi, vai ne? Līvānos grāmatveikals nav vajadzīgs. Tik lombards un laimētava un maximas. Tpfui!
11.augusts, 22:42 Atbildēt
DDX
Maxima vēl būtu tā neko, bet par lombardu un laimētavu tiešām gan var teikt tpfui! Skumji, ka grāmatas vairs tā netiek novērtētas kā manā bērnībā, jo tagad taču visu var modernā tehnika! FUI!!! Man nav nekas pret modernās tehnikas attīstību, taču esmu pret to, ka datori, tv, planšetes un e-grāmatas pamazām aizvieto grāmatas.
13.augusts, 22:38 Atbildēt
Centrs
Cerams, ka tur būs "second hand".
12.augusts, 0:33 Atbildēt
Zālamans
Ja īpašnieki būtu bijuši gudrāki, viņi būtu skatījušies ko vēl var pārdot — nevis tikai grāmatas.
12.augusts, 1:15 Atbildēt
miljonārs
Ja jau Rīgā grāmatām nav noiets, tad kas tās var atļauties vietā, kur palikuši tikai nespējīgi pensionāri un bezdarbnieki? Tagad pēc veikala slēgšanas bezdarbnieku rindiņas vēl papildināsies.
Turklāt, cenas kā priekš miljonāriem.
12.augusts, 1:47 Atbildēt
uu
saka ,ka bērnu grāmatas nevar būt mīkstos vākos,man ir vairāk kā 60 gadu veca Stārastes grāmata,gan sašūta ar vilnas diedziņu,bet mīļa 3 paaudzēs
12.augusts, 9:25 Atbildēt
janka
padomju varas gados labu grāmatu varēja par dažām kapeikām nopirkt ,šodien burržuji grib iedzīvoties ,cenas debesīs ,lai izput spekulanti ,iztiksim bez grāmatām ,nav jau maize . Šodien Latvijā ir tūkstošiem ,kuri neprot pat lasīt ,kapitālisma augļi
12.augusts, 14:50 Atbildēt
zilais brīnums
Kā var kļūt par miljonāru, ja preci nepērk? Grāmatu - tonnām, tonnām. Grāmatnīcas pilnas līdz griestiem. Bet nopērk - retais. Un arī - kad drusku lētāk. Var kāds apskaidrot?
13.augusts, 19:07 Atbildēt

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!