Rūpējoties par svētceļniekiem, Aglonā vairākos ceļos tiks slēgta satiksme

Atis Ieviņš, F64 Photo Agency
  • Atis Ieviņš, F64 Photo Agency
1 / 1

Lai nodrošinātu Aglonā plānoto svētku dalībnieku un viesu drošību, sākot no šodienas plkst.17 līdz 15.augusta plkst.18, tiks slēgta kravas auto tranzītsatiksme pa vairākiem valsts autoceļiem Aglonas apkaimē, informēja valsts AS "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Satiksmes ierobežojumi kravas auto tranzītsatiksmei būs uz reģionālā autoceļa Dagda-Aglona (P60) posmā Sloboda-Aglona, uz ceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā no Krāslavas krustojuma ar autoceļu A13 Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi), posmā Šķeltova-Aglona uz ceļa Krāslava-Izvalta-Šķeltova-Aglona (V636) un uz Grāveriem (V641), Jaunaglona-Aglona (V745) un Aglona-Višķi (V762).

Kā apbraucamos ceļus LVC iesaka izmantot ceļu Malta-Sloboda (P57), Kastīre-Kategrade-Kameņeca-Kapiņi (V744) un Jaunokra-Grāveri (V610) un Grāveri-Višķi (V676) līdz A13.

Uz Aglonas svētku dalībniekiem un sabiedrisko transportu šie ierobežojumi neattieksies, norādīja LVC pārstāvji.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, LVC mājaslapā "www.lvceli.lv" un mobilajā aplikācijā "Waze".

Jau ziņots, ka no dažādām Latvijas vietām norisinās svētceļojums uz Aglonu, kur šodien sākušies, bet 14.augustā kulmināciju sasniegs Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki.

Komentāri [13]

 
peregars
Vienīgā atšķirība starp adel un mani-no vēsturē pazīstamajiem apm 400 dieviem viņa netic 399, es visiem 400....
12.augusts 2017, 17:33 Atbildēt
Adel
Es nezinu cik vesture ir dievu man ir viens un es ticu tam
12.augusts 2017, 17:44 Atbildēt
N_S
Vairumam cilvēku svētums asociējās ar godīgumu. To nevar teikt par reliģiozajiem. Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki veltīti izdomātiem un izfantazētiem notikumiem par Bībeles personāžu Mariju. Katoļu baznīca to apstiprina. Forumā uzskaitītie* Dieva vēstījuma papildinājumi ir radīti Vatikāna cellēs un koncilos. Safabricējot brīnumus un svētumus, baznīca netieši norāda uz to, ka reliģija balstās uz meliem.

Baznīckungu faktiskais vēstījums ir: “dievs” ir tie, kuriem ir autoritāte, spēja ietekmēt baru vientiešu, sakari medijos un dažu politiķu atbalsts. LTV1 reklamē un slavē šo masveidīgās apkrāpšanas manifestāciju. Valsts līmenī jēdzieni „meli” un „godīgums” tiek samainīti vietām. Vai pie šādas divkosības mēs varam paredzēt un cerēt uz sabiedrības izaugsmi?

* calis.delfi.lv/forum..-reformacijai-500/9/
12.augusts 2017, 15:43 Atbildēt
adel
ja tev Dieva nav, nenozimē, ka nevienam tā nav.. tavs koments ir vairak ka nožēlojams.Cilveks no primāta atškiras ar to, ka ir garīga būtne.. bet tu esi primata limenī...
12.augusts 2017, 16:04 Atbildēt
N_S
Dievs vai nu ir, vai nav. Bezjēdzīgais reliģiju un konfesiju skaits norāda uz to, ka Dieva nav. Protestanti nesvin to, ka Marija uzlidoja debesīs. Tad tavuprāt arī viņi ir primāta līmenī.
12.augusts 2017, 16:21 Atbildēt
Adel
Jaa ir dazadas religijas kristietiba islams ucbet bet rezultata visi tic dievam...
12.augusts 2017, 16:42 Atbildēt
N_S
Ja Tu būtu lasījusi Bībeli, tad zinātu, ka reliģijas ir savstarpēji izslēdzošas. Attiecīgo reliģiju pātaru grāmatas rakstīts: kristieši degs islāmistu ellē, islāmisti degs kristiešu ellē.
Sanāk ka hinduisti u.c. tiks dedzināti divas reizes.
12.augusts 2017, 16:55 Atbildēt
Adel
Mani neinteresee.svesas religijas un neko tadu neesmu biibelee lasiijusi..elle degs neticiigie...es ticu dievam un palaujos uz vinu.esmu mieriga un negribu vairs par to strideties.dzive ir iisa un cels uz muuzibu.muziiba ir nebeidzama un nevelos nebeidzami degt elles liesmad.jo dievs pienems tikai labus.cilvekus.ja tu netici liec citus mieraa.dievu nevar pieradit to var tokai just.es to juutu
12.augusts 2017, 17:25 Atbildēt
Ariansis
Krustaceļos slēgs līgumus.
12.augusts 2017, 15:22 Atbildēt
Skatīt visus 13 komentārus >

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!