Policija meklē: Šis vīrietis uzbruka mazai meitenei un aizbēga

Foto: Valsts policija
  • Foto: Valsts policija
1 / 1

Cēsīs, 29.augustā, nenoskaidrots vīrietis, uzbruka 2003.gadā dzimušai meitenei, nodarot miesas bojājumus. Jauniete nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē un šobrīd tās dzīvībai briesmas nedraud. Ar video kameru palīdzību, noskaidrota aizdomās turamā persona, kura, iespējams, šo uzbrukumu īstenoja. Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti vai pamanījis to, zvanot pa tālruni 110.

Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis ap pulksten 13:00 uzbrucis jaunietei Bērzaines rajonā, Bērzaines un Alfrēda Kalniņa ielu savienojošā gravā un aizbēdzis no notikuma vietas.

Vīrieša pazīmes: vecumā no 20-40 gadiem, tumšas krāsas mati, augums ap 180 cm.

Ģērbies: gaišas krāsas jakā, tumšās, iespējams, džinsu biksēs.

Šobrīd notiek izmeklēšana un aktīvs darbs pie vainīgās personas identificēšanas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13.nodaļas.

Komentāri [13]

 
artis
Interesanti vārdi komentāros :bļedzi,rodu varetu izpist,14.labpratigi neviena meitene pati nepiekritis,pizdzets. Māri ,sien galu ciet -pietiks !
1.septembris 2017, 15:03 Atbildēt
Maris
14.labpratigi neviena meitene pati nepiekritis! tas ir viennoziimiigi skaidris.es kaa tris bernu tevs , ja mani neliktu cietumaa es vinu to briesmoni vienkaarsi likvidetu no musu ikdienisskkas dzives lai varetu normali dzivot ar savam atvasiteem!!!
31.augusts 2017, 23:56 Atbildēt
mammucis
100 procentiigi piekriitu,tadi nemainaas.mums tie maigie likumi.sabojaa bernam dziivi,bet tas jau normaali.tadus kuilu s pakarinaat aiz taas vietas un tad lai nospragst.
1.septembris 2017, 0:35 Atbildēt
Maris
Sitadus mesluus vienkarsi aiz olam jaapakarina kaadaa loti liela un agstaa
egle...Izdz mitenis un urods ... Man passam ir divas meitas taada vecuma, nedod dievs ja kautkas tads notiktos.. tas ir vienkarsi pizdzets... es personigi to rodu varetu izpist, bet es nesu zilais un man ir pareiza orentacija........
31.augusts 2017, 23:44 Atbildēt
Artis
ja metām tāds tēvs kā tu -nekas labs tur neizaugs. Diemžēl....
1.septembris 2017, 14:58 Atbildēt
Skatīt visus 13 komentārus >

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!