Traģiskā avārijā miris jaunietis; vēl viens smagi ievainots

Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency
  • Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency
1 / 1

Ceļu satiksmes negadījumā Daugavpils novada Maļinovas pagastā dzīvību zaudējis kāds 19 gadus vecs jaunietis, bet vēl viens 17 gadus vecs jaunietis smagā stāvoklī hospitalizēts.

Kā informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas inspektore Anastasija Laizāne, traģiskais ceļu satiksmes negadījums notika 6.septembrī, ap plkst.21 vakarā.

Kaspars Krafts/ F64 Photo Agency

Pēc sākotnējās informācijas, automašīnas BMW vadītājs, braucot pa šoseju, negaidīti pamanīja priekšā braucošu mopēdu, kas virzījās pa ceļu bez apgaismojuma, un, izvairoties no sadursmes, nobrauca grāvī un apgāzās. Tobrīd tajā pašā virzienā brauca nākamā automašīna, kurai neizdevās izvairīties no sadursme ar mopēdu.

Saistībā ar negadījumu sākts kriminālprocess. Policija skaidro, kurš no jauniešiem negadījuma brīdī vadīja mopēdu. Tiks nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, tostarp arī ekspertīze, kura noteiks vai negadījuma dalībnieki nav bijuši alkohola reibumā.

Komentāri [5]

 
juris maruks
bmw masinas ir nAVES MAQSINA VISI SITAS NOST ! TA DOMATA PRIEKS MAUKU PIESAISTISANAS ,UN MAUKAS UZSKERAS KUCES JOBQANAS
9.septembris 2017, 0:53 Atbildēt
Līva
Skaista mana valodiņa...
9.septembris 2017, 3:55 Atbildēt
Juri iemacies lasit un saprast
Masinas marka nav vainiga ja idioti sez pie stures un sini gadijuma bmw nebija vainigs bet gan mopeda vaditajs taka tavs komentars ir nevieta
10.septembris 2017, 23:13 Atbildēt
nono
Es sapratu, ka mopēdam kāds zaudēja dzīvību?
8.septembris 2017, 22:19 Atbildēt
x
mopēds bez apgaismojuma.... un tikai mirklis lai izvērtetu situaciju..pasaudzejo to pats mira...tNav nekā briesmīgāka par jaunu cilvēku nāvi.
8.septembris 2017, 20:13 Atbildēt

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!