Aicina palīdzēt no vēža slimam divu bērnu tēvam

ziedot.lv
  • ziedot.lv
1 / 1

Aināram no Ķeguma ir 37 gadi, sieva un divi bērni - 5 un 7 gadus veci. Pirms diviem gadiem sieva pamanīja Aināram uz muguras aizdomīgu dzimumzīmi. Pēc veiktajām pārbaudēm atklājās, ka tā ir melanoma – ļaundabīgs ādas vēzis. Tika veikta operācija, ķīmijterapija, taču mediķi konstatēja, ka slimība turpina attīstīties, vēsta ziedot.lv

Ārstu konsīlijs lēma par zālēm Vemurafenib, kas nav valsts apmaksātas. Aināram ir noteikta zāļu izmaksu kompensācija 14 228 eiro apmērā, pārējā summa 50 507 eiro par gadu ilgu ārstēšanās kursu ir jāmaksā Aināram pašam. Ģimenei šādu līdzekļu nav. Taču šīs zāles ir vienīgās, kas šobrīd var Aināra slimību apturēt.

Bērniem tētis ir vismīļākais pasaulē. Mazā meitiņa pēdējā laikā bieži mammai jautā: ”Vai tētis izveseļosies? Vai tētim būs labi?”. Bērni redz, ka tētis nestrādā, ka viņš nejūtas labi. Agrāk ģimene aktīvi kopā pavadīja brīvo laiku. Bieži devās izbraucienos pa Latviju. Tagad jāpriecājas par katru dienu, kad Aināram paliek vieglāk un ir iespējams paspēlēt kādu galda spēli ar bērniem.

Aināra ģimene ļoti lūdz palīdzību medikamentu iegādei. Ik mēnesi zāļu iegādei, atkarībā no devas, nepieciešami vidēji 5715.30 eiro. Palīdzēsim Aināram.

Palīdzēt iespējams šeit.

Komentāri [23]

 
Inese
Mīļie cilvēki, es personīgi pazīstu Aināra ģimeni... kaut nevienu no Jums nepiemeklētu šāda nelaime. Vai zinat cik grūti ir lūgt palīdzību? Liels lūgums - nevienam neliek no Jums ziedot, ja to nevēlaties... Ticiet - ir izmēģināts viss un darīts viss, pēdējā cerība, lai Ainārs būtu ar savu ģimeni un arī mums draugiem - ir šīs zāles! Un mēs visi ticam brīnumam un domājam labas domas...
2.oktobris 2017, 19:46 Atbildēt
Sumbrs
Pamēģiniet Rigvir. Kāpēc uzreiz tādi tūkstoši. Ja jau vienas melanomas ārstēšanai vajadzēs 5000 menesī, tad jau citiem vispār nav uz ko cerēt. Valstij ir tik naudas cik ir.
2.oktobris 2017, 22:10 Atbildēt
Inese
Saku vēlreiz - nevienam neliek ziedot, ja nevēlas. Ziedo tie, kas vēlas to darīt un vēlas palīdzēt! Zināšanai - ir bijusi arī konultācija par RigVir!
3.oktobris 2017, 12:02 Atbildēt
Mme D'Anžū
Protams, traģiski, ja cilvēku piemeklējusi melanoma. Tikai, mīļie draugi, stāstiņā par to, kā sieviņa pirms diviem gadiem atklāja "aizdomīgo dzimumzīmīti" vīram uz muguras - izklausās kā no Vikipēdijas norakstīts un būtu varbūt drusku vairāk ticams, ja sieviņa būtu dermatologs vai citas nozares mediķis. Nu, tad, kur viņa bija pirms diviem gadiem, ka neveda vīru uzreizi pie ādas ārsta, ja dzimumzīmīte likās "aizdomīga"? Otrkārt, kā jau te iepriekš komentēts: Latvijā ir slavenais Rigvirs, ko LV pavalstnieki var dabūt par velti. - Bet, nē - viņiem vajag tādas, kas maksā 6000 eiro mēnesī!
2.oktobris 2017, 17:33 Atbildēt
Inese
Pirms 2 gadiem arī sākās cīņa, kad pamanīja un lika aizbraukt pārbaudīt!
2.oktobris 2017, 20:01 Atbildēt
juris
katru gadu saslimst ar vezi vismaz parsimts bernu LV kas viniem ziedos palidzes vai primarais tomer nav bernus glabt
2.oktobris 2017, 1:16 Atbildēt
Zinītis
Latvijā ik gadus saslimst 50-60 nevis pāris simts bērnu. Nepūt pīlītes. Paskaties oficiālajā statistikā.
2.oktobris 2017, 15:32 Atbildēt
Skatīt visus 23 komentārus >

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!