Aicina palīdzēt no vēža slimam divu bērnu tēvam

Komentāri [23]

 
nu
pērle - “no vēža slimam“
1.oktobris, 18:14 Atbildēt
Dakteris
Onkoloģiskajā plānā 4 mlj pārpalikums, vai tiešām cilvēkiem nevar iedot zālēm?
1.oktobris, 18:34 Atbildēt
Zamboza
Vai tad valsts ir tik nabadzīga,ka nevar naudu zālēm ziedot?
1.oktobris, 19:20 Atbildēt
pretinde
mīļie draugi lūdzu pamostaties..... nav tāda slimiba vēzis ,nekad nav eksistējis
tā ir medicijas izdomājums lai grautu cilvekus visā pasaulē,,, šis tētis nodzīvotu ilgi un laimigi ja nebutu saskāries ar ārstiem....
1.oktobris, 19:34 Atbildēt
pupuķis
šis ir pavisam jauns komentāru līmenis. Lēni aplausi.
1.oktobris, 21:33 Atbildēt
Peksis
Nu pamodāmies...Ko tālāk? Ieteiksi tētim meditēt un izlikties, slimības nav? Tikai "gļuki"?
1.oktobris, 22:21 Atbildēt
Nu kāpēc
kāpēc tētim bij jāiet uz pārbaudi, bļin, būtu dzīvojis ilgi un laim;igi, padzēris kaņepju eļļu, pieneņu saknes uttt, sodu...un ko tagad- viņam ārsti sagrāva visu organismu ar ķīmiju un starošanu un tādu summu liek par zālēm maksāt...Tā ir ņirgāšanās par cilvēku, nežēliga ņirgāšanās!
1.oktobris, 22:52 Atbildēt
anta
valstij jau labāk ka izzūd cilvēki. varbūt vajadzēja papildus lietot burkānu sulu, kaut kur lasīju ka palīdz.
1.oktobris, 19:35 Atbildēt
Incis
Tā,neapšaubāmi,ir traģēdija,lai Dievs stāv klāt,lai izdodas uzvarēt slimību!Bet Jums,raksta autori,tiešām jāmācās pareizi veidot teikumus...Virsraksts mani šokēja!
1.oktobris, 19:53 Atbildēt
lana
Va tad tiešām šī nolādētā valsts nevar palīdzēt ,ka jāprasa tautai kura jau tāpat ir nabadzīga
1.oktobris, 20:43 Atbildēt
HM
Raksta sākumā: "" pārējā summa 50 507 eiro par gadu "" druzciņ zemāk ""Ik mēnesi zāļu iegādei, atkarībā no devas, nepieciešami vidēji 5715.30 eiro. "" Cik tad vajadzīgs ??? Lūdzu, piedodiet, bet.....
1.oktobris, 21:36 Atbildēt
gu
Videeji 5715.30 eiro meenesii.
1.oktobris, 22:03 Atbildēt
naivā
un kur tad Mucenieces izstrādātās zāles tieši melanomai?
1.oktobris, 23:02 Atbildēt
Alisa
Ja! Un rakstija ka Latvijas pilsoni var arsteties tur bezmksas ja tradicionala medicina nepalidz. Es domaju ka vini varbut nezin par so- ka vot sazinaties ar so gimeni-facebook un draugos neatradu.
1.oktobris, 23:28 Atbildēt
kritiskā domāšana
Onkoloģija ir miljonu vērtais bizness. Tik aizejiet uz tām pārbaudēm- viņi Jums tadus zilus brīnumus sastāstīs, lai dabūtu Jūs uz maksāšanu.Grauj ķīmija un starošana nevis vēzis, jo vēzis ir radījums ar spīlēm, kas dzīvo upē.
1.oktobris, 23:06 Atbildēt
Alisa
Melanomu oficiali var arstet un izarstet RigVir centra bezmaksas ja esi Latvijas pilsonis. Ka var padot so informaciju Ainara gimenei? Pat ASV rakstija un filmeja musu RIGVIR centru un melanomas veiksmigo arstesanos. Cilveki brauc no arzemem un maksa lielo naudu, bet Latvijas pilsoniem valsts var apmaksat sis injekcijas/
1.oktobris, 23:26 Atbildēt
juris
katru gadu saslimst ar vezi vismaz parsimts bernu LV kas viniem ziedos palidzes vai primarais tomer nav bernus glabt
2.oktobris, 1:16 Atbildēt
Zinītis
Latvijā ik gadus saslimst 50-60 nevis pāris simts bērnu. Nepūt pīlītes. Paskaties oficiālajā statistikā.
2.oktobris, 15:32 Atbildēt
Mme D'Anžū
Protams, traģiski, ja cilvēku piemeklējusi melanoma. Tikai, mīļie draugi, stāstiņā par to, kā sieviņa pirms diviem gadiem atklāja "aizdomīgo dzimumzīmīti" vīram uz muguras - izklausās kā no Vikipēdijas norakstīts un būtu varbūt drusku vairāk ticams, ja sieviņa būtu dermatologs vai citas nozares mediķis. Nu, tad, kur viņa bija pirms diviem gadiem, ka neveda vīru uzreizi pie ādas ārsta, ja dzimumzīmīte likās "aizdomīga"? Otrkārt, kā jau te iepriekš komentēts: Latvijā ir slavenais Rigvirs, ko LV pavalstnieki var dabūt par velti. - Bet, nē - viņiem vajag tādas, kas maksā 6000 eiro mēnesī!
2.oktobris, 17:33 Atbildēt
Inese
Pirms 2 gadiem arī sākās cīņa, kad pamanīja un lika aizbraukt pārbaudīt!
2.oktobris, 20:01 Atbildēt
Inese
Mīļie cilvēki, es personīgi pazīstu Aināra ģimeni... kaut nevienu no Jums nepiemeklētu šāda nelaime. Vai zinat cik grūti ir lūgt palīdzību? Liels lūgums - nevienam neliek no Jums ziedot, ja to nevēlaties... Ticiet - ir izmēģināts viss un darīts viss, pēdējā cerība, lai Ainārs būtu ar savu ģimeni un arī mums draugiem - ir šīs zāles! Un mēs visi ticam brīnumam un domājam labas domas...
2.oktobris, 19:46 Atbildēt
Sumbrs
Pamēģiniet Rigvir. Kāpēc uzreiz tādi tūkstoši. Ja jau vienas melanomas ārstēšanai vajadzēs 5000 menesī, tad jau citiem vispār nav uz ko cerēt. Valstij ir tik naudas cik ir.
2.oktobris, 22:10 Atbildēt
Inese
Saku vēlreiz - nevienam neliek ziedot, ja nevēlas. Ziedo tie, kas vēlas to darīt un vēlas palīdzēt! Zināšanai - ir bijusi arī konultācija par RigVir!
3.oktobris, 12:02 Atbildēt

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!