Aizkrauklē no bērnudārza var izslēgt bērnus, kuru vecāki nemaksā par ēdināšanu

Komentāri [11]

 
sodīt!
vecākus par nepienācīgu vecāku pienākumu pildīšanu un bērnu mērdēšanu badā sodīt!
12.janvāris, 20:17 Atbildēt
mamma
Un pareizi dara! Kāpēc vieni maksā, bet citi atļaujas nemaksāt? Tā summa arī nav tik astronomiska, lai nespētu samaksāt. Polšam parasti sanāk, bet bērnudārzam, redziet, nesanāk!
12.janvāris, 20:47 Atbildēt
>
bingo !
12.janvāris, 23:31 Atbildēt
z
Vai tad pašvaldība nevar iet pretī!Bērnam varbūt tā ir vienīgā ēdienreize,dzīvojam Latvijā bet cilvēki dzīvo pusbadā kā tuksnesī!
12.janvāris, 21:35 Atbildēt
?
Taisīt bērnu dzērumā nav māksla...
12.janvāris, 23:32 Atbildēt
Paps
Var palīdz't bērniu vcākiem kuri patiešam iet un strādā bet pie mums to dīkdieņu ,pārgudrīšu slaistu ir tik daudz ka arī tiem jau nesanāk. Pēc būtības ja nu kas, tad pašvaldības naudu neštancē bet to iegūst no uzņēmēju un cilvēku nodokļiem. Sanāk ka tie kas strādā par kautkādu algu ,atbalsta vēl slaista baru.
13.janvāris, 1:40 Atbildēt
šausmas
Ja ģimenē tikai vienam ir darbs par minimālo algu , vienkārši nav iespējams samaksāt arī tos 35 EUR,ir jāizvērtē katras ģimenes materiālais stāvoklis un tad var mest bērnus uz ielas!!!
12.janvāris, 21:49 Atbildēt
paps
Uz ielas nē bet kolektīvi pie Ozolas uz kabinetu gan .
13.janvāris, 1:27 Atbildēt
muša
Maznodrošinātie un trūcīgie taču ir atbrīvoti no maksas! Un nav 35 eiro mega summa, ko nevar samaksāt par bērna ēdināšanu! Parasti gan nemaksātāji ir vienkārši nekauņas, nevis trūcīgi.
13.janvāris, 1:31 Atbildēt
lala
,,,ir dīvaini,,,radusies paaudze kurai nav nekāda atbildības sajūta!!!Par dzīvokli nemaksā,,,darbu negrib,,,gaida pabalstus,,,SMAGI!!!Un summa -35 eiro-mājās turot 3 reiz dienā bērnu nepabarot!!!
12.janvāris, 22:56 Atbildēt
lapa
saja gadijuma uz 80 procentiem vainiga ir valsts , vina veido vidi kada dzivo tauta , vina izstrada nodoklus kas jamaksa . piem . lietuva un igaunija nav vieniga majokla nodokla , un daudz citu nodoklu , kas gramde latviesu tautu ,. pat partiku , lai izdzivotu saja dambrovska laimes stastu zeme , tautai jabrauc iepirkt lietuva , ari degvielu . driz runa ,kad saima grib nodokli par svaiga gaisa elposanu , trukstot naudas municijas iepirksanai , jo uzbrukot krievi.
13.janvāris, 12:34 Atbildēt

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!