Cilvēki pikti: Latvijas lauku ceļi - īsta bēdu ieleja

Dāvis Untāls
  • Dāvis Untāls
1 / 1

Soctīklos daudzi jau daudzi iedzīvotāji neslēpj savu sašutumu - lauku ceļi šobrīd pārvērtušies par dubļu kalnu, un lai tos izbrauktu, jāapbruņojas ar milzu pacietību.

Piemēram, Nata Kaktiņa Vitkovska facebook ievietojusi bildes, kur redzams ceļš: Nereta-Gricgale-Ērberğe.


"Par šo es maksāju nodokli. Ja to nedarīšu, valsts mani sodīs, nedrīkstēšu piedalīties satiksmē. Pirms diviem gadiem Satiksmes ministrija, apsekojot šo V932 autoceļu, atzinusi to par apmierinošu, piebilstot,ka valstij tā jau daudz ceļu jāuztur, šis ir gana labs. Es valstij,uz prasību maksāt nodokļus,nevaru atbildēt, ka braucot pa šādiem ceļiem man tā jau ir daudz izdevumu, remontējot mašīnu un naudas nodokļiem man nav. Nekādi argumenti neatbrīvo no pienākuma.


Ko ar to visu gribēju teikt? Neko. Vienkārši dusmas, bezcerība un izmisums... Kamēr resnie onkuļi vēderus kasīdami un acis bolīdami tev skaidro, ka viss jau nav tik ļauni. Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās," raksta Nata.

Nata Kaktiņa Vitkovska

Astrīda Ivanova raksta: "Pa dubļiem autobusiņš laužas, šis mazais sapņu autobuss... Ceļś Pazlauka-Tilża. Tā katru rītu bērni bauda pavasari ceļā uz skolu."

Astrïda Ivanova

Виктория Мелехова

Dāvis Untāls

Komentāri [26]

 
tatatā
Vai tad pirmo reizi pavasaris Latvijā? Nē taču, toties katram ir kamera un patīk pačīkstēt. Vecākā paaudze atceras gadus 30-40 atpakaļ pavasaros grunts ceļi bij grūti izbraucami pat traktoriem. Laukos saprot ka mežā jāiet zābakos nevis laķenēs vai špilkās, Tāpēc laukos ir jālieto ceļiem atbilstošas transports, ar kuru visur var tikt un nevajag šķidru laist un apskaust lauksaimnieku auto parku, tā ir dzīves nepieciešamība nevis Lux. Ir jēgai jābūt!
14.aprīlis, 22:06 Atbildēt
Laucinieks
Nu tik traki kā šogad neatceros pēdējos 10 gados, ka būtu bijis
14.aprīlis, 22:28 Atbildēt
es arī
Ceļiem rūgums, normāla parādība, pēc nedēļas, mežos pāris nedēļlas un viss būs kārtībā
14.aprīlis, 22:52 Atbildēt
i.s.
Pirms 30-40 gadiem GRANTS ceļi nebija baļķvedēju un lauksaimnieku"visurgājēju"izjāti.Nesapratu ,par kādu jēgu var runāt šajā bezjēgā.
Vispār jau ir 21.gs. Mēs tomēr takā Europā,vai ne?
16.aprīlis, 23:46 Atbildēt
hey
Visi ceļi attēlos ir ar zemāku profilu nekā nomales. Ko var gribēt, ja viss ūdens paliek kā vannā uz ceļa.
14.aprīlis, 20:21 Atbildēt
Gunta
Nodokļi kā eiropā ceļi kā sibīrijā.
14.aprīlis, 14:29 Atbildēt
Skatīt visus 26 komentārus >

Reģionos Vairāk >

Kaut kas traks!